Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на bgmaps

Здравейте работя доставчик на храна и преминах на този модел телефон Samsung Galaxy s23 Ultra и реших да си инсталирам отново приложението bgmaps както досега съм го теглил три години на телефоните си като тегля от Google bgmaps apk но преинсталирането телефона ми го отхвърля и казва че е програмата не се допуска до телефона ми или не се поддържа или не се приема нещо такова някаква идея как да го инсталирам
Цитирай
Аксесоари

Явно защото е старо приложението и на по-новите версии на Android просто не тръгва.

Цитирай

Не знам, аз не съм го инсталирал самият .apk файл а пък в google play няма bgmaps
Цитирай

Разреши ли инсталиране от неизвестни източници?
Цитирай

Не, не знам как. Излиза ми това

[quote="Arnold1994" pid="1747347" dateline="1704569387"]
Не, не знам как. Излиза ми това

https://ibb.co/RNrGjxn
Цитирай

(2024-01-06, 21:20:51)NoMaD написа:  Да не би да е от старата версия на приложението?

Че то ... нова няма!!! Я виж - https://play.google.com/store/apps/detai...s&hl=en_US
Цитат:Актуализирано на 10 октомври 2017 г

На мен ми пише - „Това приложение не е достъпно за нито едно от вашите устройства“, а говоря за Galaxy A03, Galaxy A14, Galaxy A33 и Galaxy Tab A8.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай

За проба,намерих Apk файл и я инсталирах,въприки че ми пише че е за стара версия андроид,моя е 10.Изтеглих версия 3.73 от Тук
Моя телефон е стар и друга марка,ако е от значение.

Прикачени файлове Миниатюри

Huawei P30
Цитирай

Да, от значение е . Вие сте с Huawei p30 а huawei не работи с google play а си има собствен апп за приложения.
Цитирай

(2024-01-06, 23:17:02)Arnold1994 написа:  Да, от значение е . Вие сте с Huawei p30 а huawei не работи с google play а си има собствен апп за приложения.

Разполагам и с Huawei Y6 (2017) с Андроид 6. Има си Google Play и сигурно ще тръгне bgmaps на него, но ...  как ще работи???

Пп. В момента го ползвам като радио!

Да добавя. И на този телефон - Андроид 6/EMUI 4.1 - не ставй от Google Play. През Appgalery намира apk хакет, но от външен източник.    

- Така е, прав си!
Цитирай

Като алтернатива тествай HERE WeGo, дано свърши работа. Успех!

[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай

А защо не и самият Google maps!?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 3 потребители изказват благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • Dowper, greenandroid, jhoro
Цитирай

@Arnold1994 П30 работи и си има Google Play от там не може да се инсталира,защото приложението е за Андроид 4.1 за това го изтегрих,инсталира се и тогава ми излиза това,но работи.

Прикачени файлове Миниатюри

Huawei P30
Цитирай

(2024-01-06, 23:54:24)NoMaD написа:  Като алтернатива тествай HERE WeGo, дано свърши работа. Успех!

Мислех, че говопим за конкретното приложение -не за алтернативи!

Ако е втопэто - подкрепям
(2024-01-07, 04:57:53)simeonov_74 написа:  А защо не и самият Google maps!?

- Така е, прав си!
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)