Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S23/S23+

[Изображение: Samsung-Galaxy-S23-Plus-silicone-case.jpg]

Коментирайте тук аксесоарите за Samsung Galaxy S23/S23+.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

Тази година много са се изложили с калъфа, тип тефтер, за S23+

https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...B/p/500259
Огромен, дебел, страницата се гъне като черво и лицето се размества, а отворчето, в което се случва целия екшън е миниатюрно. Трябва да бръкнеш вътре с пръст и някъде на дъното да нацелиш малката зелена слушалка, за да вдигнеш. Какво му беше на предишния дизайн с дългия прорез? Аман от нововъведения.
Цитирай

Брее туко що поръчах такъв за С23, да отказвам ли поръчката?

Някой ако даде мнение, кой кейс да избера за самсунг С23, който ще се ползва от жена, ще съм му благодарен.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Калъфа е така изрязан, за да може като го обърнеш назад да не скрива камерите.
Цитирай

https://samsungstore.bg/samsung-galaxy-s...-case.html Виж този.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Nikito82
Цитирай

За чист 23 си поръчах стъкла и кейс Nillkin, но докато дойдат сложих каквото евтино намерих ( да закърпя положението ), но се оказа, че с този евтин стъклен протектор не хваща пръстовия.
Може някакъв тотален провал да съм сложил, но да го имате като едно на ум за евтини китайски стъкла на този модел ( на S20fe 5G съм слагал всякакви и съм нямал разлика за пръстовия ).
Цитирай

В Dice има оригинални фолиа на Samsung за 40лв-2бр.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай

Те по принцип си вървят по 2 в комплект, и в Ситител цената е 25 лева.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2023-02-14, 14:02:20)Mendeleev написа:  За чист 23 си поръчах стъкла и кейс Nillkin, но докато дойдат сложих каквото евтино намерих ( да закърпя положението ), но се оказа, че с този евтин стъклен протектор не хваща пръстовия.
Може някакъв тотален провал да съм сложил, но да го имате като едно на ум за евтини китайски стъкла на този модел ( на S20fe 5G съм слагал всякакви и съм нямал разлика за пръстовия ).

То попринцип през стъклото по-трудно хваща.
Цитирай

(2023-02-14, 14:39:06)Dowper написа:  То попринцип през стъклото по-трудно хваща.

Е, да. Обаче при друг вид пръстов отпечатък не съм имал чак такава разлика.
Цитирай

В Технополис 2 Самсунг фолиа са 29лв.
[-] 3 потребители изказват благодарност на makeno за това мнение:
  • Mendeleev, mkoev, OliQueenBG
Цитирай

На S20 FE сензорът за пръстови отпечатъци е оптичен, по-евтиният вариант, а на флагманите в случая S23 серията е ултразвуков.
https://www.trustedreviews.com/versus/ul...rs-4208796 Ето една статия за ултразвуковия и оптичния скенер.
За ултразвуковия пише, че не трябва да има въздух между протектора и екрана, иначе превъзхожда доста оптичният.

Цитирай

Тези оригинални протектори Самсунг стъклени ли са или не, защото ги гледах и не ми приличат на стъкло, а нещо като хидро гел?
Цитирай

Не са стъклени, просто фолио, но с екстри в пакета. https://samsungstore.bg/samsung-galaxy-s...ector.html
Тук вече се е изкупило, хората купуват.

Цитирай

Поръчах тези:

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай

(2023-02-15, 16:10:39)Mendeleev написа:  Поръчах тези:

Бихте ли споделили как са, хваща ли пръстовия с тях?

Samsung S23 Green 256GB
Iphone XS Silver 256GB
Xiaomi Poco X3 6/128GB
Iphone 6S 32GB Space Gray
LG G2 16GB Black
Цитирай

(2023-02-16, 23:22:00)Jack Daniel's написа:  Бихте ли споделили как са, хваща ли пръстовия с тях?

Още не съм ги получил и съответно сложил. Когато имам впечатления ще ги напиша.
Цитирай

Стъкло за S22 дали ще стане на S23? Почти са идентични като размер. Някой пробвал ли е?
Цитирай

(2023-02-17, 10:19:09)mkoev написа:  Стъкло за S22 дали ще стане на S23? Почти са идентични като размер. Някой пробвал ли е?

Аз съм с този протектор купен от Технополис. На него пише Galaxy S23/S22. При мен веднага след залепянето му пръстовия отпечатък не работеше много точно, но след ден се подобри и разпознава доста добре.

Прикачени файлове Миниатюри

[-] 3 потребители изказват благодарност на kmm за това мнение:
  • mkoev, OliQueenBG, tsvetan24
Цитирай

А фабрично има ли някакъв протектор на екрана, по спомен на с10е-то ми имаше някакво фолио, което изкара бая време?! Или се бъркам?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

(2023-02-19, 09:06:52)MapTo_D написа:  А фабрично има ли някакъв протектор на екрана, по спомен на с10е-то ми имаше някакво фолио, което изкара бая време?! Или се бъркам?

S23 няма.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • MapTo_D
Цитирай

Някой сложил ли е вече хидро гел на с23 +
Дали ще лови пръстовия
Цитирай

Сложих стъклен протектор марка ESR и определено има голяма разлика. 
Пръстовият отпечатък сега си работи и чувствителността се подобри.
Яркостта и контраста също се подобриха.
Цитирай

Хидро гел ,печен ,изпечен ,пръстовия от началото малко трудно ловеше ,но вече е добре ,лови веднага ,стига да го нацелиш Smile
Цитирай

Здравейте,някой ползва ли стъкленият протектор на Panzer който го има и по магазините на операторите и доволен ли е.Благодаря
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)