Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S23/S23+

Стъклен протектор ползвам от с22 серията закупен от ЕМА* за около 8 лв.
Доста ок стъкло е. Особенно като се има предвид колко струва. Бая трудно се драска и има адекватно олеофобно покритие.[Изображение: 08e8bea6c270d1c3b1719df7a9fd41fc.jpg]

Изпратено от моят SM-S911B с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на dary96 за това мнение:
  • kmm, Mendeleev
Цитирай
Аксесоари

Вчера телефона полетя от над 1 метър височина и с цялата си мощ се стовари на асфалта на тротоара.
Спаси го удароустойчивият кейс на Nillkin, който съм сложил.
+1 за кейса.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Арамидено калъфче от али за S23u поръчах от тук с магсейф
https://m.aliexpress.com/item/1005003711...f19cbRdpDn
За s22u арамидено бях взел на Tactical от dice за 99 лв ама за s23u няма.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2023-03-07, 09:49:08)felipe написа:  Арамидено калъфче от али за S23u поръчах от тук с магсейф
https://m.aliexpress.com/item/1005003711...f19cbRdpDn
За s22u арамидено бях взел на Tactical от dice за 99 лв ама за s23u няма.
От Dice казаха, че скоро ще имат и за 23 , но кога точно...

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2023-03-06, 16:08:07)dary96 написа:  Стъклен протектор ползвам от с22 серията закупен от ЕМА* за около 8 лв.
Доста ок стъкло е. Особенно като се има предвид колко струва. Бая трудно се драска и има адекватно олеофобно покритие.[Изображение: 08e8bea6c270d1c3b1719df7a9fd41fc.jpg]

Изпратено от моят SM-S911B с помощта на Tapatalk
На 23ка ли е сложен този от 22?
Цитирай

Да, на S23 е сложен протектора от S22.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dary96 за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай

Аз купих протектор за 10лв. от mega device, добре прилепна и единствено забелязах, че имаше по-бавно разпознаване на пръстовия отпечатък, но за тези пари - толкова. Smile Бях поръчал два кейса Spigen, но минах на S23 Ultra, така и не успях да ги ползвам, но изглеждат добра изработка, пуснал съм ги в раздел продава, ако някой търси хубав кейс на добра цена Smile
Цитирай

Вече съм с това, много е удобен

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Банда, откъде бихте посъветвали да си взема оригинално заряядно за S23? Има ли значение дали ще е оригинално или някаква друга марка същите W? Гледам,че върви между 40-60 лв в зависимост от сайта...Отделно някой да похвали кейсове, протектори? Пробвали ли сте оригиналните такива? Благодаря предварително!Smile

Мнения за този комплект: https://www.ozone.bg/product/paket-cellu...rozrachni/ ?
Зарядно + кейс гледам тук: https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...W/p/500944
https://dice.bg/samsung-screen-protector...item61149/ - и тези стъкла заслужават ли си, оригиналните?

И последен въпрос, някой слага ли такива протектори за лещите на камерата? Като има кейс те въобще опират ли се и драскат ли се лесно? И ако си заслужава какви слагате, че да не развали качеството на снимките?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Аз взех от тех...полис 25w Samsung за 35 лв, ако не се лъжа, а на стъклото сложих panzzerglas,което след като го лепнаха установих,че не е по целия дисплей,има по 1 мм от всяка страна, за тия пари не си заслужава, след като не покрива всичко. Уж било яко, ама след като немогат да вземат адекватни мерки на дисплея и остава пролука между стъкло и кейс, какво значение има здравината. Кейса е Самсунг 50 кинта,силикон тъмно син, покрива камери с около мм. Това за с23.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на boris.stz за това мнение:
  • disrespectful
Цитирай

Ако използваш магнитна стойка в автомобил препоръчвам Магнитен кейс от Али-то. За протектор ползвам хидрогел за 10 лева на N-ти телефон, тъй като не обичам стъкла и протектори, които се усещат.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • disrespectful
Цитирай

(2023-04-29, 06:28:00)tsvetan24 написа:  Ако използваш магнитна стойка в автомобил препоръчвам Магнитен кейс от Али-то. За протектор ползвам хидрогел за 10 лева на N-ти телефон, тъй като не обичам стъкла и протектори, които се усещат.

Малко съм нов на тая тема с хидрогеловете. Той hard ли е като стъкло или по-скоро като нормалните film протектори?

You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Филм-протектор, който се изрязва от машина за конкретния модел. Пази от надраскване, но ако си изтърваш често телефона не е препоръчителен.
Цитирай

Аз лично сложих всичко на Spigen аксесоари за s23 -  стъклен протектор EZ Fit , много лесно се слага, добре легна, много съм доволен, протектор за камера лещите пак Spigen и един Rugged Armor и готово, получи се както го исках.
Цитирай

Колеги, кажете това дали е оригинал според вас, с кабел излиза 25лв, ако е да го вземам..

BGN 21.80 51%OFF | Original PD 45W Super Fast Charger For Samsung Galaxy S22 S23 Ultra Note 10+ 5G 20 USB Type C Cable Fast Charging Phone Charger
https://a.aliexpress.com/_mM3zf7O
Цитирай

Препоръчвам това зарядно, това е оригиналът: Цък

[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • RoboCop
Цитирай

(2023-04-30, 08:54:02)RoboCop написа:  Колеги, кажете това дали е оригинал според вас, с кабел излиза 25лв, ако е да го вземам..

BGN 21.80  51%OFF | Original PD 45W Super Fast Charger For Samsung Galaxy S22 S23 Ultra Note 10+ 5G 20 USB Type C Cable Fast Charging Phone Charger
https://a.aliexpress.com/_mM3zf7O
От Алито взех 25w и работи 2 седмици на супер фаст, а след това се скапа и вместо за 1ч зареждаше за 7 часа.
От там не.
Цитирай

Гледах едно видео, където съветват да се вземе чарджъра, който е 45W, това не е ли безмислено след като С23 поддържа 25? ИМа ли смисъл да взема по-мощното и скъпо зарядно, ако няма да се възпозлвам от по-добра скорост? Или пък има (ако реша да ъпдейтна на друг самсунг след време) ?

Цитирай

Не виждам смисъл, дори да зареждаш и с 65W, устройството си взима при заряд толкова, колкото му е зададено от самия производител.

[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • disrespectful
Цитирай

Взех зарядното и към него прибавих комплекта стъкло + прозрачно силиконово гръбче от Технополис на CELLULAR LINE.
Стъклото е без такива "черни рамки" в края и пасна добре. Пръстовия лови супер дори без да съм пуснал опцията "touch sensitivity".
Самото калъфче не е нищо специално, надявам се ако ще пожълтява да не е скоро, но ми направи впечатление, че под определена светлина се въжда тоя rgb ефект, като дъга/отблясък, което не е яко.. Повечето кейсове по магазините са с изрезка отзад за всички камери, а мен по ме кефят тия които са с индивидуални дупки за всяка лента и сега мисля да поръчам няколко от интернет. Прозрачния кейс на самсунг (оригиналния) беше 40+ и реших да си го спестя на тоя етап.

И един въпрос, тия проектори за камерата/лещите отзаде има ли нужда? Кейса виджам,че не позволява да се опират и драскат и ме притеснява ако залепя такива да не скапат качеството на снимките (ако не са качествени). Има ли някой с такива?

п.с. Зеленото галакси на живо си е направо сиво...за пореден път се убедих,че никакви снимки и видеа не могат да предадат с точност как изглежда едно устройство, така както на живо. Big Grin

Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=103738 Тук е писано повече за протекторите за камерата, но мненията са разнопосочни. За някои се разваля, за други - не. Но ако все пак мислиш да взимаш и искаш нещо по-качествено, виж тези на Spigen.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • disrespectful
Цитирай

(2023-05-03, 12:48:59)hazART написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=103738 Тук е писано повече за протекторите за камерата, но мненията са разнопосочни. За някои се разваля, за други - не. Но ако все пак мислиш да взимаш и искаш нещо по-качествено, виж тези на Spigen.

Благодаря! То човек ако се замисли, реално и един протектор на дисплея също може да ти развали качеството на картината, но там слагаме без много да се замислим. За камерата още съм 50/50 аз, тъй като не си нося телефона в джоба с други неща + това е и с кейс. Та клоня повече към това да си го спестя, но предполагам е много индивидуално. 

п.с. Ще драскам като дойдат и другите кейсове. Хареса ми много кожения на Самсунг, но си е инвестиция отново, а не знам какво е качеството на кожата и как ще е in long term... Angel

Цитирай

(2023-05-03, 10:56:57)disrespectful написа:  Взех зарядното и към него прибавих комплекта стъкло + прозрачно силиконово гръбче от Технополис на CELLULAR LINE.
Стъклото е без такива "черни рамки" в края и пасна добре. Пръстовия лови супер дори без да съм пуснал опцията "touch sensitivity".
Самото калъфче не е нищо специално, надявам се ако ще пожълтява да не е скоро, но ми направи впечатление, че под определена светлина се въжда тоя rgb ефект, като дъга/отблясък, което не е яко.. Повечето кейсове по магазините са с изрезка отзад за всички камери, а мен по ме кефят тия които са с индивидуални дупки за всяка лента и сега мисля да поръчам няколко от интернет. Прозрачния кейс на самсунг (оригиналния) беше 40+ и реших да си го спестя на тоя етап.

И един въпрос, тия проектори за камерата/лещите отзаде има ли нужда? Кейса виджам,че не позволява да се опират и драскат и ме притеснява ако залепя такива да не скапат качеството на снимките (ако не са качествени). Има ли някой с такива?

п.с. Зеленото галакси на живо си е направо сиво...за пореден път се убедих,че никакви снимки и видеа не могат да предадат с точност как изглежда едно устройство, така както на живо. Big Grin

Има ли начин да пратиш снимка как седи със калъфа ,или поне калъфа без телефона
Цитирай

(2023-05-03, 17:32:21)djorov80 написа:  Има ли начин да пратиш снимка как седи със калъфа ,или поне калъфа без телефона

Има едни много ситни точици по кейса, почти не се виждат, но сякаш са отвътре, не се усещат като релеф по кейса. И не знам колко е прозрачен и дали си втълпявам, но сякаш прави леко по-сив телефона. Прикачам:

Прикачени файлове Миниатюри

[-] 1 потребител изказва благодарност на disrespectful за това мнение:
  • djorov80
Цитирай

Аз за моя s23 си взех тия от али и съм доста доволен, нищо, че са някакви супер евтини. На дисплея съм с хидрогел.
BGN 4.55 30%OFF | Leather Soft Phone Case For Samsung Galaxy S23 S22 Ultra S21 Plus S20 FE A73 A53 A33 A13 A52 A72 Note 20 Sheepskin Texture Cover
https://a.aliexpress.com/_mLQoGKC

BGN 6.27 50%OFF | Original Samsung Galaxy S23 S22 Ultra/Plus Case A22 A32 A52 A72 Soft Silicone Liquid Cover Full Protect Fall Preventor TPU Shell
https://a.aliexpress.com/_mMnUhta

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)