Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем след restore със Smart Switch

Здравейте!

Днес направих backup на телефона си, както обикновено, вързах го с кабел за лаптопа, Smart Switch се ъпдейтна, папката е нагласена (преди 3 месеца правих backup), избирам абсолютно всичко да запиша и гледам, че има ~5300 снимки и 280 видеа (ако правилно съм видял, но толкова бяха...), но когато пуснах Restore (проверих да пусна днешния, а не този преди 3 месеца) и гледам, че възстановява само 4400 снимки??? Приключи Restor-a и гледам, че снимките от Януари и Декември ги няма? Няма как да съм направил 900 снимки за 2 месеца, по скоро са 200-300, нямам идея. Smart Switch показва 4400 снимки само? На старият бекъп снимките са 4100, а на този 4400, обаче последната снимка е от 14 Номерви, а старият бекъп съм го правил на 11 Октомври? Някакъв бъг да не би да е станало???? Хем разликата се връзва, хем стария бекъп е с 1 месец по-стар от последната снимка, явно нещо със бекъп-а е станало, но на лаптопа ми изписа, че е бекъпа е готов (нали го следих и видях броя снимки колко са...) и после изключих телефона и дадох factory reset...

Мога ли да ги възстановя някак си от телефона или къде да ги търся из папките?? Всичко друго си е на място - тел. номера, SMS, приложения и всякакви други неща...
Даже не знам от къде да започна....
Телефона е S23 Ultra

Не знам дали е от значение, но след като Smart Switch си довърши инсталацията и ми подреди всички приложения и екрани както бяха преди, приложенията Discord, Bazar, Amazon и Aliexpress бяха логнати вече, нямаше нужда да пиша ръчно парили или да ползвам Samsung Pass, което е малко странно!? Също така служебният ми Viber (2-ро приложение) не успя да си намери от първия път google drive акаунта, а бях се логнал, за да направи restore на чата, и трябваше да го деактивирам и активирам на ново. Личния ми вайбър и WhatsApp нямаха проблеми

Samsung S23 Ultra 5Gangsta Alpha Omega Supreme a.k.a Galactus 2.0
Цитирай
Аксесоари

SmartSwitch като прави резервно копие на телефона записва всяко резервно копие отделно. Да не би да си му дал да възстановява старо резервно копие. Виж в менюто на SmartSwitch архивите си и (ако искаш) изтрий старите архиви.
Цитирай

Не съм възстановил старото копие, сложих новото. В backup-a има записи от обажданията (call recording на Samsung) и всичките до последно ги намирам, но друга медия няма... нито от камера нито от социални мрежи. Всичко свършва на 14.11.2023 и после все едно не съм снимал или свалял снимки от viber и т.н.

Samsung S23 Ultra 5Gangsta Alpha Omega Supreme a.k.a Galactus 2.0
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)