Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ползвате ли Bixby?

Имам инсталирано и активирано приложението Bixby до преди няколко дена като звънех на някой от контактите ми и се показваше Bixby посредата на дисплеят на телефона,днес забелязах че го няма вече!
Да поясня.
Като активирам иконката на Bixby по време на разговор или по точно от самото начало на разговора ми изваждаше текстов режим!Всичко говорено в текст.
Въпроса ми е имали начин пак да го активирам,че в момента го няма вече?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512

Цитирай
Аксесоари

Икона по средата на дисплея, докато набирате или ви звънят -> Call Assist > Text Call

Не е ли това?
[-] 1 потребител изказва благодарност на bbaev за това мнение:
  • Compare
Цитирай

Не защото няма български език.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • Compare
Цитирай

Явно са го махнали Sad

How to enable Bixby Text Call feature
Open the Phone app on your smartphone and tap on the three-dot menu on the top right corner.
Now, tap on the “Bixby Text Call” option and enable the feature.
You can then customise the language, Bixby Text Call settings, quick responses and more.

Тази опция вече я няма, има само Text Call, което е това, което аз вече споменах, но то наистина няма български. Доста тъпо...

п.с. Аз съм с S24 Ultra и One UI 6.1, не знам на 6.0 дали все още я има тази опция, но нещо смътно си спомням, че още като представяха 6.0, споменаха, че орязват функции на Bixby.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bbaev за това мнение:
  • Compare
Цитирай

(2024-02-28, 10:44:09)bbaev написа:  Явно са го махнали Sad

How to enable Bixby Text Call feature
Open the Phone app on your smartphone and tap on the three-dot menu on the top right corner.
Now, tap on the “Bixby Text Call” option and enable the feature.
You can then customise the language, Bixby Text Call settings, quick responses and more.

Тази опция вече я няма, има само Text Call, което е това, което аз вече споменах, но то наистина няма български. Доста тъпо...

п.с. Аз съм с S24 Ultra и One UI 6.1, не знам на 6.0 дали все още я има тази опция, но нещо смътно си спомням, че още като представяха 6.0, споменаха, че орязват функции на Bixby.

Дааа ,нещо са го поорязали каточели! Sad
А,да българският липсва,то и не е имало.Беше се чуло че щели да го вкарат в Bixby-то но..!!
Искаше ми се да се заиграя днес че ме грабна самата услуга ,но... , изглеждаше ми доста интерестно.
Сега работи или поне само на единият ми телефон S23 Ultra,ито само на мен като ми звънят излиза Bixby Text Call.Аз като звъня не излиза Bixby Text Call съобщението.Ще го разгледам по обстойно тия дни.
А ако не се лъжа ,преди няколко дена, седмица може би излизаше на всички разговори.
Blush

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512

Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)