Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Работа с CyanogenMod 7.2
#51

VTI написа:а защо не може да се свърже към ад-хок мрежи? търси ай пи и до там Smile

Toва си зависи от тези, които са правили ROM-a.
Цитирай
Аксесоари
#52

алтернативен вариант с някоя програма ?

SGS5570 CM 7.2 squadzone
Цитирай
#53

Някъде четох че ад хоц не работи на андроид .

huawei ascend p1
Цитирай
#54

Това не е проблем на Cyanogenmod-a, а на андроид като цяло доколкото знам
Цитирай
#55

:capitulation: някои можели да ми каже,как да вклуча светлинният сензор на телефона HUAWEI U8500,и как да си инсталирам маркета,защото след като инсталирах Cyanogenmod7.2.0RC8-сензора не се активира(при разговор не гасне дисплея),и не мога да свалям нищо от нета(маркета не се отваря,а от appmarket ми изписва soon will be download и нищо не сваля. :wall: Offtopic :angry:
Цитирай
#56

pizzaxxxl написа::capitulation: някои можели да ми каже,как да вклуча светлинният сензор на телефона HUAWEI U8500,и как да си инсталирам маркета,защото след като инсталирах Cyanogenmod7.2.0RC8-сензора не се активира(при разговор не гасне дисплея),и не мога да свалям нищо от нета(маркета не се отваря,а от appmarket ми изписва soon will be download и нищо не сваля. :wall: Offtopic :angry:


Имаш ли gapps? Ако нямаш свали си от тук.
Цитирай
#57

pizzaxxxl написа::capitulation: някои можели да ми каже,как да вклуча светлинният сензор на телефона HUAWEI U8500,и как да си инсталирам маркета,защото след като инсталирах Cyanogenmod7.2.0RC8-сензора не се активира(при разговор не гасне дисплея),и не мога да свалям нищо от нета(маркета не се отваря,а от appmarket ми изписва soon will be download и нищо не сваля. :wall: Offtopic :angry:

Влизаш в настройки> device settings>calibrate proximity sensor и дисплея ти ще започне да гасне при разговор. Колегата от горе ти е дал линк за google apps (marketa), затова няма да ти давам и аз, да се повтаряме.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#58

google приложенията ми тръгнаха-за което благодаря,но не мога да намеря настроиките на proxi сензора.Благодаря предварително :bow: :bow: :bow:
Цитирай
#59

Най-добре питай някой в раздела с твоя модел телефон, защото тук съм описал само за какво служат настройките в CyanogenMod Settings Менюто
Цитирай
#60

намерих ги,пуснах го,но пак неработи- :wall:
Цитирай
#61

имам малък проблем с "Screen Timeout delay", настройвам го да се изключва на 5 мин., но той изгасва още на 1-вата мин. някакви идеи ???
Цитирай
#62

Здравейте,
От известно време ползвам Cyanogen Mod 7.2, но имам проблем със отключването на телефона. Натискам някой от бутоните, дисплея светва и се появява слайдера за отключване.
Докосвам го и тръгвам да го слайдвам и изобщо не ми отчита пръста и не помръдва, като съответно телефона не се заключва. Изчаквам да изгасне дисплея, пак натискам някое копче и вече отключва...и взе да го прави доста често...много е дразнещо.
Някой има ли идея на какво се дължи?
Цитирай
#63

vandu написа:имам малък проблем с "Screen Timeout delay", настройвам го да се изключва на 5 мин., но той изгасва още на 1-вата мин. някакви идеи ???

Настройката трябва да ти е една и съща в Settings-Display и в Settings-Cyanogenmod settings-Lockscreen-Delay and Timeout
Kaто в Delay and Timeout има значение как ще настроиш двете менюта.
Първото е кога да загасне дисплея, а второто колко време след това да се заключи

Jmey4o написа:Здравейте,
От известно време ползвам Cyanogen Mod 7.2, но имам проблем със отключването на телефона. Натискам някой от бутоните, дисплея светва и се появява слайдера за отключване.
Докосвам го и тръгвам да го слайдвам и изобщо не ми отчита пръста и не помръдва, като съответно телефона не се заключва. Изчаквам да изгасне дисплея, пак натискам някое копче и вече отключва...и взе да го прави доста често...много е дразнещо.
Някой има ли идея на какво се дължи?


Или е хардуерно или ще се оправи с Hard Reset
Цитирай
#64

suffer написа:
vandu написа:имам малък проблем с "Screen Timeout delay", настройвам го да се изключва на 5 мин., но той изгасва още на 1-вата мин. някакви идеи ???

Настройката трябва да ти е една и съща в Settings-Display и в Settings-Cyanogenmod settings-Lockscreen-Delay and Timeout
Kaто в Delay and Timeout има значение как ще настроиш двете менюта.
Първото е кога да загасне дисплея, а второто колко време след това да се заключи

Jmey4o написа:Здравейте,
От известно време ползвам Cyanogen Mod 7.2, но имам проблем със отключването на телефона. Натискам някой от бутоните, дисплея светва и се появява слайдера за отключване.
Докосвам го и тръгвам да го слайдвам и изобщо не ми отчита пръста и не помръдва, като съответно телефона не се заключва. Изчаквам да изгасне дисплея, пак натискам някое копче и вече отключва...и взе да го прави доста често...много е дразнещо.
Някой има ли идея на какво се дължи?


Или е хардуерно или ще се оправи с Hard Reset

Направих хард ресет, отначало си беше ок, но след няколко часа пак се скапа.....
На никой ли не му се е случвало подобно нещо?
Цитирай
#65

Хора, снощи си сложих и друг РОМ - ROM SENSATION XL [[beat audio]] 3.0
И пак ми прави същия проблем.
Понякога се отключва и всичко си бачка без никакъв проблем. Като го заключа и тръгна да го отключвам със слайдера не иска. Изчаквам 10 ина мин и телефона си работи пак перфектно. Заключа ли го става пак така.....
Някой да има идеи от какво може да е. Мисля че със сигурност не е хардуерно. По вроятно е някое приложение да го ебава....
Цитирай
#66

Проблемът не е свързан с настройките на CyanogenMod 7.2, така че пиши в съответния раздел
Цитирай
#67

Здравейте защо като стигна да свързвам телефона си към SEUS и зацепва дотам програмата и неще дами инсталира стоковия фърмуер
със Xperia X8 съм моля помогнете! :bow:
Цитирай
#68

Проблемът не е свързан с настройките на CyanogenMod 7.2, така че пиши в съответния раздел
Цитирай
#69

а къде трябва да пиша
Цитирай
#70

моля помогнете ми :wall:
Цитирай
#71

Например в раздела Sony Ericsson X8?
Прочети важните теми и тогава задавай въпроси
Цитирай
#72

мерси
Цитирай
#73

Здравейте Немога да си настроя бутоните за бъpз набоp на телефона с cyanogenMod 7.2 Теефона е lg p500 ако някой може да помогне
Цитирай
#74

Когато пусна фм. радиото автоматично ми се включва и блуттута.Има ли лек за това
Цитирай
#75

От настройките на радиото можеш да направиш така, че да ти спира bluetooth-a като спираш радиото.
Мисля, че от същите тези настройки се правеше и да не тръгва bluetooth-a, но не съм сигурен дали не влияе после на търсенето на станциите. Тествай
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)