Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Работа с CyanogenMod 7.2
#76

Здравейте.Много добра тема,но не можах да открия моя проблем.Състои се във това,че като получа нов имейл копчетата на телефона /тъч/ светят постоянно докато не го прочета,а аз не искам да е така.Ако някой може да каже коя настройка да оправя ще съм благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#77

Трябва да има някъде опция LED из настройките и оттам се настройва. Даже можеш да избираш за кое приложение да работи и за кое - не.
Цитирай
#78

Колеги аз искам да попитам как да изтрия "Rom Manager", защото си намерих премиум версията от интернет, но старата не може да се деинсталира.В "Управление на приложенията" го няма, а иначе е инсталирана програмката.Опитах се да инсталирам премиума, но ми изписва, че не е инсталирано приложението.Преди си спомням, че имаше тема как да се деинсталират вградени приложения, но нещо не я намирам.Ще можете ли да ми помогнете?

Huawei P40 Pro Black, Samsung Galaxy S8 Plus Arctic silver
Цитирай
#79

С root explorer го триеш от system/app и data/data.
Може също и с Titanium backup и др...
Цитирай
#80

suffer написа:С root explorer го триеш от system/app и data/data.
Може също и с Titanium backup и др...

Колега благодаря ти много за помощта Smile.Да попитам по между другото има ли по-нов ъпдейт на рома?В подписа ми съм написал точно с коя версия съм.

Huawei P40 Pro Black, Samsung Galaxy S8 Plus Arctic silver
Цитирай
#81

последната версия е от 15.03 - CM7.2.0 RC1 - Kaто се води експериментална
Цитирай
#82

Здравейте , ползвам Циано ген 7.2 , закупих си Фул Скреен Калер ИД от маркета и сега се застъпват с този от гена и този който сложих . Някак си си пречат , веднах излиза с едното веднаж с другото. Някой да има идея как да го оправя.
Цитирай
#83

Aко вградения е системно приложение го премахни с някой файлов мениджър с root достъп от system/app и data/data
и си остави само този, който си си купил
Цитирай
#84

нищо не намирам .......
Цитирай
#85

Аз чак сега разбрах какво си имал предвид.
Сигурно има нещо от настройките, което си пропуснал в твоята програма.
Трябва да има начин да се оправят приоритетите. Виж дали не си си сложил Task Killer, който да убива процеса когато му отърва и така да ти прави номера :unknw:
Цитирай
#86

Здравейте, помагайте моля Ви.
Снощи сложих Cyanogenmod 7.2,0-RCO-MARVEL-KANG но днес се опитах да набера номер и ми изписва Unable to access the aplication, try to restart Go launcher. Рестартирах го няколко пъти огледах настройките, нямам никъде забрана нза изходящи обаждания. Не мога и да си създам профил в Гугъл, не ми позволява, а инсталираният Google play се затваря автоматично. Не ме допуска да вляза. Но засега най-голямият проблем е повикванията. Какво да правя !!!! :confused:

LG L7
HTC Wildfire S
Цитирай
#87

Toлкова проблеми се оправят с Hard Reset или със смяна на ROM-a, но щом не зарежда дори google play няма как да си свалиш друг Dialer така, че... инсталирай наново ROM-a според инструкциите. Може да не направен Full Wipe И затова да прави тези проблеми.



А за теб и останалите най-горе в темата пише:
ТАЗИ ТЕМА НЕ РЕШАВА ПРОБЛЕМИ С ИНСТАЛАЦИЯТА НА ROM-a ИЛИ ПРОБЛЕМИ С НЕГО, А САМО ЦЕЛИ ДА ПОМОГНЕ ПРИ НАСТРОЙКИТЕ МУ!!!

Taка че за подобни проблеми пишете в разделите за вашите телефони!
Цитирай
#88

Оказа се, че набирането не се е получавало, поради това че със Титаниум бекъп инсталирах наново Go launcher със всичките му данни и иконите които ми бяха на десктопа също се върнаха. Явно е трябвало да ги изтрия и да ги изкарам наново, защото от тях не ми е позволявало да набирам, след като отворих указателя от там се набираше нормално. Обаче остана другия проблем, не ми позволява да добавя профила си в гугъл. Не работи нито gmail, ниtо google play. Опитах да сваля приложението което е дадено в по-задните постове, но ми излизат 2 папки и никъде вътре не виждам инсталационен файл. Как точно да го инсталирам за да работи? Smile

LG L7
HTC Wildfire S
Цитирай
#89

архива с папките е за инсталация през recovery
Цитирай
#90

Инсталирах го през Recovery, обаче ми ссе появи само една икона Drive mode и нищо друго не се случи. Пак нямам Gmail и Google play. Какво трябва да направя точно, явно аз не правя нещо правилно? =(

LG L7
HTC Wildfire S
Цитирай
#91

питай в раздела за твоя телефон най-добре
Цитирай
#92

Добре, благодаря за съвета. Ще попитам там, дано някой знае как става за моя модел. :thumbup:

LG L7
HTC Wildfire S
Цитирай
#93

Здравейте , стана така че lockscreen-a ми изчезна ... сега отключване и заключване на телефона стават само с натискане на бутона от горе(wildfire S ) някой да има представа от къде се включва отното(коя настройка точно е) плъзгане разни такива маний Smile
Мерси предварително.
Цитирай
#94

Виж дали случайно няма тикче в Settings --> CyanogenMod settings --> Tablet Tweaks --> Disable lockscreen. Ако има отметка я махни и всичко трябва да е ок.
Ако няма отметка виж из Settings --> CyanogenMod settings --> Lockscreen

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай
#95

А да питам има ли опция като търсачка в телефона ?
Тъй като тегля нещо и го слагам някъде си и после един господ знае къде да го търся ?
В смисъл като на PC-to ( START MENU-> Search )
Цитирай
#96

Kaто натиснеш Search бутона не ти ли търси навсякъде?
Цитирай
#97

Търси през browser-a .
Цитирай
#98

Tогава ползвай търсачката на file manager-a
Цитирай
#99

Аз току що си инсталирах CyanogenMod и се чудя има ли начин да променя езика в менюто? в настройките го промених на англииски но менюто си остана руско

LG Optimus GT 540 Android 2.3.7 CyanogenMod 7.2 SwiftDroid Second Life >>> Samsung Galaxy S III (SGS 3) 4.1.2
Цитирай

След рестарт ще стане изцяло на английски, а има и вграден Български, ако желаеш
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)