Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[GB] Advanced Xperia X10i ROM /Final/ [15.06.13]

Флашни това и опцията за скрийншота ще се оправи, за настройките за картата използвай или друго приложение, или от рекавърито, нямаше как да остане тази опция, много бъгове даваше Crazy
http://www.mediafire.com/download/4ag84z...enshot.zip

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
Аксесоари

След като направих всичко както е описано, имам проблем и той е... Влизам в контактите, но имам активно само филтър и ми дава форс клоус като го натисна, а останалите (бек ъп и импорт на контакти) опции изобщо не мога да ги използвам?

"Тhe application contacts (process com.sonyericsson.android.socialphonebook has stopped unexpectedly. Please try again"

Нов проблем, не мога да инсталирам нищо от маркета, почвам да се нервирам....

NOW: Samsung Galaxy Note III 5.0 Lollipop Stock
pass. Sony Ericsson XPERIA X10i "Rachael" (black) 2.3.7 Achotjan
pass. Samsung Galaxy S III mini (blue) 4.1.2 stock
Цитирай

Това са бъгове, които би трябвало да изчезнат след преинсталация.

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай

Само на мен ли ми изостава часовника не може да се синхронизира. Дали е от рома или нещо друго...
Цитирай

Не, просто достигна финалната си версия, има още едно малко ъпдейтче, но то добавя часовник и оправя една тема, а иначе може да има бъгове, да. От друга страна обаче хората от хда, които тестваха всеки ъпдейт преди да го пусна вече нямат оплаквания. :unknw: Вярвам, че е една идея по-функционален от стоковия, въпреки, че трябваше да махна една-две опции, които влияаха на модификациите, но те бяха кой знае колко важни. И още нещо - когато започнах разработката на рома телефонът ми и тогава не беше в изправност и не искаше да се пусне, забиваше, изобщо има хардуерни проблеми, които много повлияха на разработката, а оттам и на качеството. Идеята на рома беше да се качи върху устройства, които се използват като втори телефон - за обаждания смси и същевременно да не изостава много като функционалност и изглед. На всичко отгоре това ми беше първия ром, така че нормално да има някои пропуски :cheers:

А за часовника ако става въпрос за този, който е 4х2 размер и изостава това си е от него, този бъг е още откакто излезе 2.3.3 за х10. За този в статус бара ако е трябва да се оправи с преинсталация или да се види в настройките, никой не се е оплакал от него.

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай

Виждам,че в xda-developers има още един ъпдейт .http://forum.xda-developers.com/showthre...685&page=1
Той за какво се отнася?
Цитирай

Променя един фон и добавя клавиатурата за тези, които имаха проблеми с нея...нищо съществено.

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай

Здравейте Smile Имам един малък проблем - понякога като си заключа телефона и диодчетата между бутоните продължават да светят и трябва да го отключа и да го заключа за да се оправи. Преинсталирах няколко пъти, сложих и новия кърнел на фера, но не се оправи. Някаква идея от какво се получава това ?

Sony Ericsson Xperia X10
Цитирай

Мисля че това е заради бутона за заключване, т.е. той е много чувствителен и понякога тръгва да се отключва. Когато телефонът се заключи сам няма проблеми.

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай

Дайте един линк за този прословут доом карнел,че нещо се ошашавих Big Grin мерси предварително
Цитирай

Denie46 написа:Мисля че това е заради бутона за заключване, т.е. той е много чувствителен и понякога тръгва да се отключва. Когато телефонът се заключи сам няма проблеми.
Получава се като променям яркостта и от менюто с настройките и от статус бар-а и го оставих само да изгасне, но 5 минути светеше и не спря.

Sony Ericsson Xperia X10
Цитирай

Ако ползваш фера статус бара е възможно да има такъв бъг, бях предупредил за странични ефекти в една от страниците. При този мод има някои несъвместимости с начина на работа на рома и отстраняването на бъгове е невъзможно. А иначе на колко време е нагласен да свети дисплея преди да изгасне?

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай

Статус бар-а не съм го сменял а времето е на 15 секунди.

Sony Ericsson Xperia X10
Цитирай

Може да е забил, не можах да намеря бъг, който влияе на времетраенето на освтеността на дисплея.

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай

може ли да помоля за линк за доом карнел за отключен БЛ? Защото ми се развали лаптопа и сега ги нямам карнелите, а линковете на доом не работят. Благодаря предварително

Sony Ericsson XPERIA X10i Stock with DoomKernel v6 FS
Sony Xperia L StocK 4.2.2
Цитирай

С обикновен гугл сърч

http://chomikuj.pl/Laki97/Xperia+X10/Ker...699330.ftf
Цитирай

GH0STFACE написа:С обикновен гугл сърч

http://chomikuj.pl/Laki97/Xperia+X10/Ker...699330.ftf
обаче трябва някакви смс-и да пращам Sad Питах за лични архиви, Smile иначе тези линкове съм ги разглеждал Smile мерси все пак Smile

Sony Ericsson XPERIA X10i Stock with DoomKernel v6 FS
Sony Xperia L StocK 4.2.2
Цитирай

Eee, както казах: гугл

http://www.mediafire.com/download/3jzapk...r-v2.0.ftf

Не са един-два линка....
Цитирай

GH0STFACE написа:Eee, както казах: гугл

http://www.mediafire.com/download/3jzapk...r-v2.0.ftf

Не са един-два линка....
Благодаря отново Smile

Sony Ericsson XPERIA X10i Stock with DoomKernel v6 FS
Sony Xperia L StocK 4.2.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)