Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Custom Rom]Galaxy GIO GT-S5660 GioPRO v1.2,v1.3 и 1.4 - Updated
#51

Fallen написа:Инсталирах 1.4 но нейска да се пуска когато трябва да се пусне пише gio pro и тва е седя 10 15 мин само това седи.

Задръж копчето за исключване за около 5-10 сек, и той ще се рестартира-би трябвало после да тръгне.

ПС: и при мен е ставало но след активация на a2sd през емулатора след ресет.

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
Аксесоари
#52

Fallen написа:Инсталирах 1.4 но нейска да се пуска когато трябва да се пусне пише gio pro и тва е седя 10 15 мин само това седи.

Ако съвета на DeCkard не проработи:

Можеш ли да рестартираш в Recovery? И с какъв Recovery беше преди да направиш Wipe data/Factory reset?

Ако не можеш ... значи ще се наложи да флашнеш стоков ROM през ODIN. След това Gingerbread също може да не спира да се рестартира, но няма да се шашкаш. Просто рестартираш пак във Recovery(който вече си е Stock) и пак Wipe ... и си готов. :thumbup:

                I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
Цитирай
#53

тръгнах да правя стъпките за слагането на гио про 1.2 и всичко много хубаво докато не трябваше да се рестартира тел. започна да се пуска премина ми надписа галакси гио и и ми се показа едно андроидче дщи около него се върти едно синьо кръгче и така чаках 30 мин ама тел. не се стартира и го изключих и флашнах с 2.3.5 защото тел. не се пускаше и сега незнам какво да правя със гиото си а пък искам да му сложа къстъм

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#54

Не мога да ти кажа какво точно се е объркало при теб но giopro1.2 съм го тествал лично и темата с инструкциите съм я написал точно както си е. Относно Custom ромовете щом толкова много искаш бих те посъветвал да зарежеш GioPro и да слагаш CiangenMod7. Аз лично едвали скоро ще ползвам отново стандартен ром поне за този телефон.

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#55

а ти със кой ром си в момента
Цитирай
#56

Просто телефона ти е влязъл в bootloop. В повечето случаи се оправя лесно, като просто влезеш в рековъри режим и направиш factory reset, wipe cache и wipe dalvik cache. Флашвайки от стоков към къстъм също е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да направиш factory reset ... както си и пише в съответните теми де ...

А-про-по: Кой CWM използва при флашването на GioPro?

                I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
Цитирай
#57

m555 написа:а ти със кой ром си в момента
Ако това беше към по принцип ползвам ЦМ7.2 но от няколко седмици тествам новия ЦианогенМод9
и просто чакам за да излезе някой малко по стабилна версия и ще пусна тема и тук. но все още рома е във Фаза Alpha и не е за ежедневна употреба Rock

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#58

fred4o написа:
m555 написа:а ти със кой ром си в момента
Ако това беше към по принцип ползвам ЦМ7.2 но от няколко седмици тествам новия ЦианогенМод9
и просто чакам за да излезе някой малко по стабилна версия и ще пусна тема и тук. но все още рома е във Фаза Alpha и не е за ежедневна употреба Rock
И аз го тествам CM9, но е още далече ... Иначе като го доизкосурят ще е върха ... в пъти по-добре от сегашните :thumbup:

                I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
Цитирай
#59

Вече имаме GioPro v1.5 - 2.3.6 Тъкмо го качвам и после ще споделям. Smile

ето линк:
http://dl.dropbox.com/u/49170071/GioPro_v1.5.rar

ПС: Първо сложете 1.4 - wipe и след това 1.5

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#60

Сори за лаишките въпроси, които ще попитам, но все пак с питане се стига... първо, не мога да си смъкна gio pro 1.4 защото навсякъде ми казва, че лимита е изчерпан. моля някой ако може да го качи отново. второ- виждам, че има 1.5 ром. стабилен ли е, по-добър ли е от 1,3 с който съм в момента? трето- ако съм с 1,5 мога ли да си сложа директно CM9 beta2? извинявам се отново за тъпите въпроси.
Цитирай
#61

DeCkard при мен не тръгва,първо сложих 1,4 направих ресет,после 1,5 но не зарежда показва роботчето и удивителен и нищо пише инсталация аборт и ме връща в рекъвари,имаш ли идея защо е така?

Huawei P40Pro
Цитирай
#62

Някой пробвал ли е 1.5 ?? Как се държи батерията? Бъгове нещо?
Цитирай
#63

Аз исках да го пробвам но нещо не иска да се инсталира.

Huawei P40Pro
Цитирай
#64

Ако сте без CWM дръпнете http://uploaded.to/file/0k9on6if
Ако сте с : http://uploaded.to/file/n2u72auj

слагате 1.4 като се стартира правите фактори
после слагате 1.5 след инсталация ще ви излезе одивителен-давате на опций и пак давате фактори и след това рестарр ...

ще се стартира.... аз сега го тествам и утре ще кажа.... :wall: Christmas

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#65

Отказах се не ми стартира,пак ми изписва аборт!Стига до логото Samsung и пак изключва!

Huawei P40Pro
Цитирай
#66

Когато стигне до логото Samsung се рестартира поне 20 пъти и после стартира.... 3-5 мин ... но стартира...
В момента го оправят да се флашва по нормално ... и при мен стартира трудно поне 2-3 часа си играх.... :facepalm:

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#67

Какви са впечатленията от рома,някой да сподели!

Huawei P40Pro
Цитирай
#68

Това е 2.3.6 XXKTF Но с по голям двигател и повече коне....за сега е бегачка,но ще чакаме тези дни по лесен файл за флашване. Smile

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#69

Още нещо да питам как се държи батерията?

Huawei P40Pro
Цитирай
#70

ми струва ми се.че е по добре от 1.4 и то доста ....

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#71

Да то 1,4 я топеше много бързо!

Huawei P40Pro
Цитирай
#72

Сложих го направо от 7,2 но този без CWM,стартира след 2-3 мин.но без анимация,сега тествам да видим как ще се държи така че и без GIO PRO 1.4 пак стартира!

Huawei P40Pro
Цитирай
#73

Батерията някой ако може да ми каже? По-добре ли е от 2.3.6 или по-зле? Че този РоМ му се носи лоша слава в това отношение, а стоковия не ме устройва от към живот на батерията Sad

                I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
Цитирай
#74

Вече имаме перфектен GioPro v1.6
http://uploaded.to/file/888xm9b8


ПС: Моля за ъпдейт на темата.

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#75

Не ми дава да го изтегля!

Huawei P40Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)