Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

##ROM## [CyanogenMod V7.1.0.1] и [CyanogenMod-7.2.0]
#51

Днес пробвах предната версия 7.1.0 на която ми крашваше статус бара, фикснах го оправи се статус бара, но след 4 снимки с камерата звука изчезна, почна да снима без звук и след това опитах да набера номер но нямаше никакъв звук. Върнах си бекап на стоковият ром засега, докато си избера читав ром.

Alcatel Idol Mini 6012x @ Jelly Bean 4.2.2 Stock
Цитирай
Аксесоари
#52

Ужас е това... няма логика
Цитирай
#53

cinizam, би ли ми казал само кърнъла къв е, че този на RC1 ми изтощава по-бързо батерията, ама ще те помоля да го видиш от менюто на телефона, че май описанието не отговаря съвсем Rolleyes

EDIT: М/у другото току-що ми изчезна руут-а на телефона :o :o :o Имам си не руутнат CyanogenMOD Lol Аз съм леко казано втрещен Lol Това се случи след ъпдейт на SuperUser-а. По-добре не качвайте последния ъпдейт (3.0.6), тъй като може да се наложи да си ползвате бекъп-а (ако сте си направили такъв де Lol ) както се случи при мен!

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#54

Шотовете в темата са от моя Wildfire, кърнела е този...
Цитирай
#55

cinizam написа:Шотовете в темата са от моя Wildfire, кърнела е този...
Мерси!
Значи разлика няма! Странно що ми яде батерията повече! Rolleyes

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#56

Здравейте , при мен има два бъга , които мен лично много ме дразнят 1 . при някои теми , които са алфа версия и при някой др индикацийте на статус бара ми се размазват и се наслагват и трябва да сменя темата ,2 което повече ме протеснява в един момент почва да ми размазва дислплея с бели линии от една едната страна когато влизам в ап дралвера , мислех че се е прецакал дисплея но това се получава при лаунчерпро и адв ех , фабричното адв на цм7 няма проблем , аи пробвах тела и с 2.2. не е от дисплея за сега Smile сами при тези двата лаунчера миц се получава това размазване , при с цм7.1. кандидат реализ нямах проблем , сега ще пробвам с 7.0.3 казват че е най стабилния за всичко , мен само камерата ме дразни , но ще си намеря друго приложение , та ако някой има някакви идеи за тези бели ленти , според мен и свързано с анимацийте понеже на фабричното адв или друг лаунчер не се появяват , а пък адв екс и лаунчерпро са супер, пробвах разни руски ромове въз основа на цм 7 с заменен адв с лаунчерпро и пак започва да се появява ????? незнам вече ако и с 7.0.3 го няма ще се опитам да му сложа оригинален ром и с он обратно та ако и там ги дава да го пратя на сервиз , последен въпрос как да разбера кое руу за моят тел ???
Цитирай
#57

MusicMAN написа:Днес пробвах предната версия 7.1.0 на която ми крашваше статус бара, фикснах го оправи се статус бара, но след 4 снимки с камерата звука изчезна, почна да снима без звук и след това опитах да набера номер но нямаше никакъв звук. Върнах си бекап на стоковият ром засега, докато си избера читав ром.

Аз пък съм с 7.1.0.1 този, който си е тук от тази тема, вече доста време си ми работи перфектно и съм много доволен, но не ползвам камерата често, а днес ми се наложи и при мен след няколко снимки спря звукът при снимане, спряха и всички други звуци.. рестартирах телефона и се оправи (звуците се върнаха).. отново пробвах да снимам няколко снимки - пак спряха всички звуци, но телефона този път заби и се рестартира сам и пак се оправи...
Не се ли е случвало и на други?
Иначе други бъгове не мога да споделя, освен още една дреболия, която ми направи впечатление.. нали рома си има опции за ЛЕД лампичката от пред (за какви предупреждения да мига) и има една опция тя да мига винаги докато дисплея работи, сложих отметка, но не започва да мига нищо не се променя..
.. иначе си работи стабилно, доволно, леко и тн.. ромчето Smile като цяло съм доволен
Цитирай
#58

Имам следния въпрос доло лентата на (мода), как да я направия вместо със 3 места да я направия със 5?! Някой знае ли как става? Smile

HTC wildfire 2.2.1 stock rooted > HTC One 5.0.2 > Nexus 6 > Huawei mate 8
Цитирай
#59

ДолУ :angry: лентата може да стане с 5 места ако влезеш в menu->Settings->ADWLauncher->UI Settings->Main Dock Style. Виж дали е така, че съм с по-старата версия. Rolleyes

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#60

От както инсталирах рома(вчера) няма връзка с мен. При опит за връзка с мен дава заето Confusedtupid: иначе аз като се свързвам нямам проблеми. Сега си върнах стоковият ром от бекупа и няма проблеми. Ако някой е решил този неприятен бъг да пише. Аз мисля че и от менюто може да е все едно съм забранил входящите обаждания, пробвах но всичко си беше както трябва.

Edit: Префлашнах рома с CyanogenMod 7 Nightly Builds доста по-добре се държи рома и няма проблеми с WiFi, GPS, приемане и възпройзвеждане на разговоди. Маркета и Google приложенията бачкат след добавянето на архива както е описано. Dance

HTC Wildfire - Galaxy Nexus by JM (ICS STYLE MOD), CPU: min: 264, max: 528, S-OFF with AlphaRev
Цитирай
#61

Sv3TL10 написа:
MusicMAN написа:Днес пробвах предната версия 7.1.0 на която ми крашваше статус бара, фикснах го оправи се статус бара, но след 4 снимки с камерата звука изчезна, почна да снима без звук и след това опитах да набера номер но нямаше никакъв звук. Върнах си бекап на стоковият ром засега, докато си избера читав ром.

Аз пък съм с 7.1.0.1 този, който си е тук от тази тема, вече доста време си ми работи перфектно и съм много доволен, но не ползвам камерата често, а днес ми се наложи и при мен след няколко снимки спря звукът при снимане, спряха и всички други звуци.. рестартирах телефона и се оправи (звуците се върнаха).. отново пробвах да снимам няколко снимки - пак спряха всички звуци, но телефона този път заби и се рестартира сам и пак се оправи...
Не се ли е случвало и на други?
Иначе други бъгове не мога да споделя, освен още една дреболия, която ми направи впечатление.. нали рома си има опции за ЛЕД лампичката от пред (за какви предупреждения да мига) и има една опция тя да мига винаги докато дисплея работи, сложих отметка, но не започва да мига нищо не се променя..
.. иначе си работи стабилно, доволно, леко и тн.. ромчето Smile като цяло съм доволен

Освен, че спират звуците, не те чуват и не чуваш при обаждане. Този бъг го има от 100 години с този ром и никой не иска да го фиксне.
Да нямаш звук и да ти се рестартва телефона не ми звучи като "дребен" проблем, а за основни неща без които не може.
Цитирай
#62

ivkra написа:
Sv3TL10 написа:
MusicMAN написа:Днес пробвах предната версия 7.1.0 на която ми крашваше статус бара, фикснах го оправи се статус бара, но след 4 снимки с камерата звука изчезна, почна да снима без звук и след това опитах да набера номер но нямаше никакъв звук. Върнах си бекап на стоковият ром засега, докато си избера читав ром.

Аз пък съм с 7.1.0.1 този, който си е тук от тази тема, вече доста време си ми работи перфектно и съм много доволен, но не ползвам камерата често, а днес ми се наложи и при мен след няколко снимки спря звукът при снимане, спряха и всички други звуци.. рестартирах телефона и се оправи (звуците се върнаха).. отново пробвах да снимам няколко снимки - пак спряха всички звуци, но телефона този път заби и се рестартира сам и пак се оправи...
Не се ли е случвало и на други?
Иначе други бъгове не мога да споделя, освен още една дреболия, която ми направи впечатление.. нали рома си има опции за ЛЕД лампичката от пред (за какви предупреждения да мига) и има една опция тя да мига винаги докато дисплея работи, сложих отметка, но не започва да мига нищо не се променя..
.. иначе си работи стабилно, доволно, леко и тн.. ромчето Smile като цяло съм доволен

Освен, че спират звуците, не те чуват и не чуваш при обаждане. Този бъг го има от 100 години с този ром и никой не иска да го фиксне.
Да нямаш звук и да ти се рестартва телефона не ми звучи като "дребен" проблем, а за основни неща без които не може.

Прав си наистина не е дребен проблем, просто аз почти не ползвам камерата и не ми се е набило така.. в противен случай и аз най-вероятно щях да съм го махнал този ром.. но тъй като иначе доста ми допада споделям и аз проблема и дано някой ден бъде оправен
Цитирай
#63

Момчета след руута, като свържа телефона с компа немога да си избирам какъв да е режима и така немога да си кача в картата файлове. И така немога да си оправя бъга със статус бара.Другото което е нямам лентата за нотификациите (незнам дали така се пише) както и не ми показжа обхвата и другите връзки най отгоре Sad.. можете ли да ми помогнете.
Цитирай
#64

salis написа:Момчета след руута, като свържа телефона с компа немога да си избирам какъв да е режима и така немога да си кача в картата файлове. И така немога да си оправя бъга със статус бара.Другото което е нямам лентата за нотификациите (незнам дали така се пише) както и не ми показжа обхвата и другите връзки най отгоре Sad.. можете ли да ми помогнете.

При CyanogenMod V7.1.0.1, бъга със статус бара го няма!
Ти с коя версия на CyanogenMod си?
Цитирай
#65

cinizam написа:
salis написа:Момчета след руута, като свържа телефона с компа немога да си избирам какъв да е режима и така немога да си кача в картата файлове. И така немога да си оправя бъга със статус бара.Другото което е нямам лентата за нотификациите (незнам дали така се пише) както и не ми показжа обхвата и другите връзки най отгоре Sad.. можете ли да ми помогнете.

При CyanogenMod V7.1.0.1, бъга със статус бара го няма!
Ти с коя версия на CyanogenMod си?
ми май съм с 7.1.0
Цитирай
#66

Я пробвай да префлашнес с тази: http://download.cyanogenmod.com/get/upda...signed.zip
Първо разбира се си направи wipe data, после wipe cache. И флашни наново този ROM.
Цитирай
#67

cinizam написа:Я пробвай да префлашнес с тази: http://download.cyanogenmod.com/get/upda...signed.zip
Първо разбира се си направи wipe data, после wipe cache. И флашни наново този ROM.
ok
Цитирай
#68

salis написа:
cinizam написа:Я пробвай да префлашнес с тази: http://download.cyanogenmod.com/get/upda...signed.zip
Първо разбира се си направи wipe data, после wipe cache. И флашни наново този ROM.
ok
когато добавям маркети и други приложения пак ли трябва да мина през wipe data , wipe cache ?

Благодаря брат! Имаш 1 почерпка от мен, като идваш в Пловдив си я потърси Wink
Цитирай
#69

Android Wink
Цитирай
#70

то ако идва към Пловдив да каже да се видим Smile

Samsung Galaxy Note (4.1.2 AXXROM N7000 XXLSZv12) + Samsung 8gb SDHC Class 10 + more than 100GB cloud storage
HTC WildFire CM7.2 (2.3.7 ICS STYLE) ROOT AlphaRev X @691MHz S2E/EXT3 512MB/
Цитирай
#71

Здравейте някои да каже дали може да даде карнел за CPU малко да го вдигна. Аз съм с Wildfire и вече е рутнат CyanogenMod V7.1.0.1 for Wildfire -Android 2.3.7 #Stable#
Цитирай
#72

Ми той "Cyanogen"-а си е с такъв кернел. Huh

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#73

Някво инфо до колко мога да овърклокна процесора ? На мин. и макс ? :unknw:
Цитирай
#74

Моя съм го направил min: 171 max: 690, но никакъв не е проблема да върви и на 710. Имай предвид, че почва да хаби батерията доста по-бързо.

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#75

Може ли да обясните точно как става
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)