Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

##ROM## [CyanogenMod V7.1.0.1] и [CyanogenMod-7.2.0]
#76

меню настройки, после Цианоген, Пъформънс, ЦПУ, и после си ти.

HTC Wildfire - Galaxy Nexus by JM (ICS STYLE MOD), CPU: min: 264, max: 528, S-OFF with AlphaRev
Цитирай
Аксесоари
#77

Много благодаря
Цитирай
#78

четете внимателно ! ! ! всичко става от раз !

Samsung Galaxy Core Duos GT-I8262
Цитирай
#79

тази тема с накапаното стъкло как се казва ? Smile

Samsung Galaxy Core Duos GT-I8262
Цитирай
#80

jizz написа:тази тема с накапаното стъкло как се казва ? :)
Това не е тема, а wallpaper :)
Ето от тук: http://www.google.bg/search?q=rain+on+wi...80&bih=857
Цитирай
#81

Bay Yvan написа:Моя съм го направил min: 171 max: 690, но никакъв не е проблема да върви и на 710. Имай предвид, че почва да хаби батерията доста по-бързо.

А усеща ли се въобще разлика или не , ако не въобще да не го правя Smile
Цитирай
#82

madman написа:А усеща ли се въобще разлика или не , ако не въобще да не го правя :)
Има разлика. В скоростта с която се зареждат страниците в браузъра, на някои игри, програми и т.н. В общи линии при всичко се усеща разлика. Аз съм на 768 MHz макс и 300 мин. и съм доволен. В XDA има кърнели, които овърклокват до 1000MHz (1GHz) точно тия нашите процесори - ARM 6 - но не се препоръчва за постоянно ползване, а само за някакви ненормалници, които си мерят ония работи с бенч тестове :)
Цитирай
#83

cinizam написа:
madman написа:А усеща ли се въобще разлика или не , ако не въобще да не го правя Smile
Има разлика. В скоростта с която се зареждат страниците в браузъра, на някои игри, програми и т.н. В общи линии при всичко се усеща разлика. Аз съм на 768 MHz макс и 300 мин. и съм доволен. В XDA има кърнели, които овърклокват до 1000MHz (1GHz) точно тия нашите процесори - ARM 6 - но не се препоръчва за постоянно ползване, а само за някакви ненормалници, които си мерят ония работи с бенч тестове Smile

Моя като го направих на тея честоти които казваш ти тотално се побърка :rofl: Поне 5-6 пъти се рестартира сам и си помислих , че нещо се е ос..л ама взе че се задържа и му върнах старите настройки за да нямам проблеми Smile
Цитирай
#84

madman написа:Моя като го направих на тея честоти които казваш ти тотално се побърка :rofl: Поне 5-6 пъти се рестартира сам и си помислих , че нещо се е ос..л ама взе че се задържа и му върнах старите настройки за да нямам проблеми Smile
Голямо значение за стъбилността на системата при овърклок оказва кърнела, кийто използваш, както и ROM-а с който си...
Цитирай
#85

така... преди около седмица направих раутата, но се появиха 2 малки недостатъка... единия че не моа да слайдвам снимките както при 2.2.1 и не моа да поствам снимки в facebook без да инсталирам от маркета ? идеи?

Samsung Galaxy Core Duos GT-I8262
Цитирай
#86

=( Много готин всичко е супер , но тоя проблем с камерата и губенето на всички звуци е отвратителен :mad:
Цитирай
#87

madman написа:=( Много готин всичко е супер , но тоя проблем с камерата и губенето на всички звуци е отвратителен :mad:
аз нямам проблем с камерата и звуците ? какъв проблем?

Samsung Galaxy Core Duos GT-I8262
Цитирай
#88

jizz написа:
madman написа:=( Много готин всичко е супер , но тоя проблем с камерата и губенето на всички звуци е отвратителен :mad:
аз нямам проблем с камерата и звуците ? какъв проблем?
Аз също - но някои от потребителите го имат.
Изразява се в следното:
Правиш няколко снимки последователно (10-тина) след което звука на камерата (онова "щрак") изчезва. След което при някои се появява дори и загуба на звук по време на разговор. Не ги чува нито отсрещната страна, нито те чуват нещо. Това се оправя след рестарт на телефона.
Но, както казах вече - аз нямам този проблем. В XDA също половината от инсталиралите CyanogenMod 7.1.0.1 имат този проблем, другата половина го нямат.
По принцип, така седят нещата и при разговорите по Skype. Едни могат да проведат нормален разговор през 3G или WiFi, на други им насича... Тук един пич беше споменал, че имало два вида хардуер в Wildfire-ите или по-точно:

UnlockHTC написа:Здравейте, в действителност има разлика в хардуера на раличните Wildfire, или аз поне знам за една такава. Touchpanel-a е 2 вида: SYN3KY-xx и ATMELxx-xxx. Може да видите модела на своя в bootloader-a на телефона (VOLDOWN+POWER oт изключено положение). Не изключвам вероятността това да причинява различната работа на skype (въпреки, че на пръв поглед няма логика това да e причината). За да го потвърдим, тези които твърдят, че skype работи без проблеми нека си проверят модела на Touchpanela, аз подозирам че са със SYN3KY-01, защото при моя Wildfire, skype не работи нормално нито при стоков 2.2.1, нито при custom ROM-ве със и без overclock, а е с touchpanel ATMELC03-16ac.
UnlockHTC написа:С CyanogenMod и последна версия на Skype (модела е с touchpanel на ATMEL), накъсването е значително по-слабо, но теста е правен през WiFi, през 3G, незнам какво ще е положението.
Та аз си мисля, че това с този бъг при някои от потребителите се крие именно в това...
Проверете по казания по-горе начин и споделете да видим, дали има нещо закономерно...
Цитирай
#89

Абе в еженощките не са ли решени част от проблемите? Някои пробвал ли е, че мен ме мързи Tongue

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#90

Bay Yvan написа:Абе в еженощките не са ли решени част от проблемите? Някои пробвал ли е, че мен ме мързи :P
Някои са решени. Други не... NightlyBild-a e спрян за сега, обаче. Чакаме CM9 :)
Цитирай
#91

cinizam написа:
Bay Yvan написа:Абе в еженощките не са ли решени част от проблемите? Някои пробвал ли е, че мен ме мързи Tongue
Някои са решени. Други не... NightlyBild-a e спрян за сега, обаче. Чакаме CM9 Smile
Мерси! И аз, тогава почвам да чакам Wink

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#92

Здравейте добри хора .Проверих си Touchpanel-a и се оказа че е ATMELxx-xxx skype ми насича .Реших се да си сложа този РОМ а се оказа че е проблемен за моя телефон.Предложете ми някой стабилен РОМ със 2.2.1 стоков сам сега
Цитирай
#93

Остани си с него..... Rock

HTC Legend > HTC Wildfire ~white~ > HTC Sensation Xl > ♥ Samsung Galaxy Note II~titanium gray~ ♥ >Iphone 5s ~silver~
Цитирай
#94

Tonkata написа:Остани си с него..... Rock
Аргументирай се
Цитирай
#95

Здравейте,
вчера сложих този CNM,направих всичко както е описано в поста и накрая като се стартира ми изписа че sd картата е павредена,след което я форматира и по този начин подозирам че бакъпа беше заличен.
Друго което ми направи впечатление , днес инсталирах навигация IGO и след инсталацията телефона се рестартира сам,не знам дали всичко това е нормално ,просто СПОДЕЛЯМ,иначе всичко си ми работи добре.
Цитирай
#96

И още нещо ,виждам едно приложение "car home",някой да сподели повече информация за какво служи и как се ползва.
Цитирай
#97

трябва ли да избирам wipe data и wipe cache когато инсталирам Google Apps addon ?

HTC One
Цитирай
#98

icko1990 написа:трябва ли да избирам wipe data и wipe cache когато инсталирам Google Apps addon ?
Не. Просто флашваш през recovery.
Цитирай
#99

Wi-Fi ми не работи или по точно не може да ми открие моя
и market-а го няма въпреки, че инсталирах Google Apps addon

HTC One
Цитирай

Добави gmail акаунт и ще се появи.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)