Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Ray
#1

Тук може да поствате всякакви въпроси свързани със Sony Ericsson Xperia Ray, както и да споделяте за всякакви проблеми. Android
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако има (а мисля, че има) друг колега с Рей - кой Флаштуул ползва ми е питанката и ако може файла, за да ми разпознава телефона Lol Lol
Цитирай
#3

В xda няма ли loader за Ray?

Edit: А, то нямало дори още раздел за Ray там Smile
Цитирай
#4

не или поне аз не намирам :angry:
Цитирай
#5

Ако не си питала в темата за Flashtool (в xda), по-добре питай там. Защото определено там е по-голям шанса някой да помогне. Тук се съмнявам да стане.
Цитирай
#6

Оказа се, че не е нужен ST18.sin.
Да, Флаштуул не разпознава телефона, когато е включен, но няма проблем при Флашмод Smile
Цитирай
#7

Е да, за флашване не е обходим лоудър.
Цитирай
#8

Така да попитам и аз Smile. Това флашфане нещо много важно ли е , и ще подобри ли коренно работата на телефона Smile. За да знам дали въобще да рискувам да го правя , че съм много бос в тия неща Smile
Цитирай
#9

Не рискувай. Може и така да си караш.
Цитирай
#10

2.3.4 не е много по-различно от 2.3.3 Smile така, че конкретно няма смисъл, щом не знаеш какво правиш Smile

иииииииии 2.3.5 другия месец :power:

[Изображение: SFRAndroid.png]
Цитирай
#11

Така почвам с въпросите Smile , можете ли да ми кажете вариант с който да си почиствам дисплея без да има опасност да го надраскам или повредя Smile Smile
Цитирай
#12

С кърпичка за очила? Нали имаш протектор?
Фабричният се цапа лесно, но пък се чисти лесно Wink
Цитирай
#13

При първо стартиране на браузера, получавам това съобщение и не че не зарежда страницата, но ми е странно.
Цитирай
#14

как мога да си видя файловете от картата памет
Цитирай
#15

Влизаш в маркета и си теглиш/инсталираш един файлов менажер. Примерно Astro, ESExplorer, .....

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#16

имали програма за автоматична светкавица пи снимане
Цитирай
#17

Vignette.
Цитирай
#18

а освен нея има ли друга че нещо тази програма не ми я дава на цял екран и не ми харесват нещо снимките доста по лоши излизат от оригиналната камера
Цитирай
#19

Друга не съм ползвал. Може би Camera 360 да има светкавица!
Цитирай
#20

Има, аз ползвам Camera360 от доста време. Добра е програмата.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#21

от тел мога ли да си ъпдейтна софтуера пробвам през иконата но ми казва че използвам най новата версия пък съм с 2.3.3
Цитирай
#22

Radostin009 написа:от тел мога ли да си ъпдейтна софтуера пробвам през иконата но ми казва че използвам най новата версия пък съм с 2.3.3

2.3.4 мисля, че само през компютър може.
Цитирай
#23

Който ползва тел нека да сподели колко време му държи батерията защото на мен ми държи едва 2 дена
Цитирай
#24

едва два дни е идеално издържане на батерията ;-)
все пак това е смартфон и екранът хаби много ресурс.
Цитирай
#25

Mazy, понеже помня, че имаше Arc, а сега гледам си с Ray, би ли споделила от първа ръка, как е втория. Доста съм си играл с арката, но така и не можех да докопам рей, та ми е интересно как се държи - по-бърз, по-бавен, по-удобен/неудобен, по-малкия дисплей проблем ли е и каквото друго се сетиш?
Благодаря предварително.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)