Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Ray
#51

А на тебе кой ти харесва повече?
Цитирай
Аксесоари
#52

Емиии и аз не знам
на Nexus S харесвам това, че екрана е по-голям, има доста памет, самия дизайн Smile
а на Сонито това,че е компактен, има доста по-добра камера, приложението "Таймскейп" Smile
Питам вас, защото Вие определено разбирате повече. SmileПък и събирам пари от доста време и не искам да се прецакам Smile
Цитирай
#53

@bg_94_ като искаш нещо с голям екран и с приложенията и камерата на SE си вземи Sony Ericsson Arc или Arc S ;]
Цитирай
#54

Дааа сетих се за този вариянт, ама откаде 800лв.Питах тук защото 100% разбирате повече от мен.
Цитирай
#55

Вземи си рей. И двата телефона трябва да полуат ICS, но рей е по-красив. Ако искаш нещо различно от това, вземи си Nexus S.
Цитирай
#56

Благодаря за съвета :proud:
Цитирай
#57

Здравейте!
От скоро и аз съм с Sony Ericsson Xperia Ray.
Интересува ме как мога да следя общото време на изходящите обаждания,както при Nokia?
Има ли го като опция или трябва да се качи някакво приложение?
Благодаря предварително.
Цитирай
#58

Едно от най-добрите приложения - ЦЪК
Цитирай
#59

Благодаря!
Цитирай
#60

Хора помощ взех си ray и имам проблеми с мемори картата.Слагам си песни от компа нали и игри но когато влезна в мемори картата на телефона и отворя някаква папка няма нищо и пише неподдаржани файлове нз какво да правя гледах клипове в интернет и нищо плсс хелппппп. а и за допълнителна информация песните ги имам в медиа плауера но както казах като влезна в мемори картата няма нищо
Цитирай
#61

инсталирай си файлов мениджър от маркета
Цитирай
#62

bg_94_ написа:Здравейте ! Искам да Ви попитам кой телефон е по-добър Google Nexus S или Sony Ericsson Xperiа Ray???Скоро ще си купувам смартфон и ше ми е за първи път Smile Вие кой бихте ми препоръчали?? Smile Smile
И аз това се чудя - кой от двата, но май ще е Рей - Нексуса е голям, аз съм свикнал с големи, но пък ми е малко смотан интерфейса и функциите, докато Сонито изглежда с много добри характеристики и интерфейс. И камера. А и двата ще получат новия Андроид, така че ... Мисля Рей да е. Искан Нео, но Рей в момента ми е на по-добра оферта.
Цитирай
#63

Здравейте, имам един въпрос. Коя антивирусна програма е по-добра за телефона - Antivirus Free или Lookout ?
Ако Вие знаете някои по-добри, моля да помогнете при избора ми.
Цитирай
#64

Четене до какво искат достъп програмите, които инсталираш Wink
Цитирай
#65

Имах предвид за самия телефон коя антивирусна програма е най-добре да се качи ? Няма да качвам кой знае какви програми.
Цитирай
#66

Ами това, което ти казах....ако не четеш до какво искат достъп програмите и ги инсталираш...и десет антивирусни да имаш, все тая Smile
Иначе Lookout е добра, в случай, че си изгубиш или ти откраднат телефона Smile
Цитирай
#67

Здравейте Smile Имам един проблем и бих искал да ви попитам Smile Със Sony Ericsson Xperia Ray съм и когато си отворя маркета и отида не водещи безплатни и като почна да скролвам надолу и стигна до 500 ми изписва: "Трябва да се удостоверите.Моля влезте в профила си в Google." и не ми зарежда другите приложения надолу. Ако някой знае как да отстраня проблема и дали изобщо е проблем ще съм му много благодарен. Казвам и дали изобщо е проблем защото от М-тел ми дадоха телефон, на който отговарят специалисти в областта на андроид и таблети и ми казаха, че самата операционна система е забранила така да го нарека този достъп (смисъл операционната система е ограничила дотам да се зареждат приложенията и игрите и всичко останало).
Цитирай
#68

това през някоя инсталирана навигация или в гугъл мапс?
Цитирай
#69

Вграденото Navigation работи с гугъл мапс, което от своя страна ползва интернет Smile
В Настройки - Местоположение и защита виж кое ти е отметнато горе - първото тикче е за ползване на безжичните мрежи, а второто е само за ползване на гпс с офлайн навигация Smile
Аз лично ползвам Сиджик Аура Smile
Цитирай
#70

Има цял раздел Навигация във форума Wink
Цитирай
#71

Sygic GPS Navigation v11.0.2:
http://www.multiupload.com/3KDJYQPSMT

това е апк файл, който инсталираш Smile после се връзваш към wifi и си сваляш картата на БГ (която е около 290мб)
после като я ползваш от настройките махаш първата отметка, ако не си на план с неограничен интернет и слагаш само втората отметка, за да ползва a-gps модула Wink

ако не ти хареса интерфейса, сваляш друга и пробваш Smile
Цитирай
#72

Картата за БГ е 18 mb. Wink Ако ти се е стартирала навигацията, значи си свалил картата успешно.
Цитирай
#73

Настройки - безжични мрежи - блутуут настройки - в режим на откриване чекнато ли ти е?
Цитирай
#74

защо? да не би да отказваш да се сдвоят устройствата?
аз никога не съм имала проблем с блутуута, независимо с какви устройства се свързва Smile
Цитирай
#75

Ами свържи ги Wink Може да рестартираш телефона и да опиташ пак Smile
Всяко начало е трудно Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)