Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM] CyanogenMod 7 за Xperia Neo Ръководство
#26

А кернела какви честоти /макс и мин/ позволява на процесора при СМ7?

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
Аксесоари
#27

А някой вече пробвали новия ъпдейт CyanogenMod 7.1.0.2. Аз ще го пробвам тези дни, но нещо компа ми създава проблеми, така че трябва първо с него да се занимавам. Ако някой вече си го е качил да пише как е Smile

Xiaomi Redmi Note 8T
Цитирай
#28

Кернела е 122-1800,с Доом и до 2000.

Иначе както вече обясниха от FXP техните версии(сегашната е 043) са по пълни и имат повече фиксове от официалната,освен това всеки понеделник излиза нов ъпдейт.

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#29

А със този РОМ: http://hotfile.com/dl/133088211/11417ab/...ed.7z.html проблема със светкавицата е решен, който иска да го пробва :proud:

Xiaomi Redmi Note 8T
Цитирай
#30

J_O_I_N_T написа:А със този РОМ: http://hotfile.com/dl/133088211/11417ab/...ed.7z.html проблема със светкавицата е решен, който иска да го пробва :proud:


Какво има още да се оправя знаеш ли ?
Цитирай
#31

oxwewe написа:
J_O_I_N_T написа:А със този РОМ: http://hotfile.com/dl/133088211/11417ab/...ed.7z.html проблема със светкавицата е решен, който иска да го пробва :proud:


Какво има още да се оправя знаеш ли ?

Не знам. На мен проблема ми беше светкавицата, защото я ползвам за фенер. И се радвам, че вече проблема е решен Smile

Xiaomi Redmi Note 8T
Цитирай
#32

А HDMI работи ли вече?
Цитирай
#33

vaso22 написа:А HDMI работи ли вече?


Не знам, не съм го пробвал.

Xiaomi Redmi Note 8T
Цитирай
#34

Все още не работят ФМ радиото и HDMI,иначе всичко друго е на 6 като изключим по някой бъг тук и там. Например звука който се записва при снимане на клип е много слаб.

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#35

Аз също мисля да си го слагам обаче виждам че има доста видове РОМ 7.1.0,7.1.0.1,7.1.0.2.Кой от всички до момента е най-стабилен и с най-малко бъгове,не мога да реша кой от всички да си кача?Ако някои може да ми отговори...
Благодаря предварително!

Galaxy Note 3 Black 32GB 6.0.1 DarkLord.PEK ROM
Цитирай
#36

yuchy написа:Аз също мисля да си го слагам обаче виждам че има доста видове РОМ 7.1.0,7.1.0.1,7.1.0.2.Кой от всички до момента е най-стабилен и с най-малко бъгове,не мога да реша кой от всички да си кача?Ако някои може да ми отговори...
Благодаря предварително!
Ами следвайки пътя на логиката бих казал 7.1.0.2... Но още по добре изчакай за FXP044,излиза понеделник.

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#37

Мерси много за бързия отговор ще изчакам до понеделник тогава.Предполагам ще има постнато линкче за теглене в тази тема...И имам още един въпрос задължително трябва да е на ...283 или ще стане директно с 0.42?

Galaxy Note 3 Black 32GB 6.0.1 DarkLord.PEK ROM
Цитирай
#38

yuchy написа:Мерси много за бързия отговор ще изчакам до понеделник тогава.Предполагам ще има постнато линкче за теглене в тази тема...И имам още един въпрос задължително трябва да е на ...283 или ще стане директно с 0.42?
За актуален линк гледай първия пост,а относно въпроса ти пише че трябва да си на .283 Не пречи да пробваш обаче,ако нещо не работи както трябва си флашни 283 и давай пак.

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#39

При мен нещо не се получава и незнам къде греша.Като стигна до точка 3."fastboot flash boot boot.img" изписва ми "fastboot not recognized".Някой може ли да каже защо така се получава?Отключил съм бутлоудъра...?

Оправих го,всичко е наред и работи идеално.

Galaxy Note 3 Black 32GB 6.0.1 DarkLord.PEK ROM
Цитирай
#40

FXP044 - REQURES SEMC 4.0.2.A.0.42 rom.
Пак ще се флашва официален със flashtool което ме ужасява всеки път като го правя. Както са казали който го е страх от мечки не ходи в гората Smile

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай
#41

FXP044 - REQURES SEMC 4.0.2.A.0.42 rom. Излезна ли ?
Цитирай
#42

Всички линкове са ъпдейтнати за FXP044.
@zigg ако го качваш сподели как се държи,аз съм решил да чакам поне 048 преди да се занимавам пак с флашване,че не се знае кога ще е за последно Huh

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#43

Флашнах го. В момента си възтановявам приложенията. Довечера ще пиша как се е справил презденя.

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай
#44

zigg написа:Флашнах го. В момента си възтановявам приложенията. Довечера ще пиша как се е справил презденя.


Със Флаштоол 0.3.0.0 мога ли да го флашна ? И как се държе версията след теста ако може да споделиш :cheers:
Цитирай
#45

Аз не мога да изпращам ММС,макар че ги имам настройките.Някой друг има ли наблюдение по този проблем?

Galaxy Note 3 Black 32GB 6.0.1 DarkLord.PEK ROM
Цитирай
#46

1700 Quadrant със клок на 1.4ghz smartass. MMS-ите не съм ги тествал с изключение на това че сега подсветката на бутоните работи (даже не бях забелязал че не работи на предишната) друга разлика не намирам с предишната версия. Батерията пада с 1/2 процента на час дори и в idle, но това си е така от FXP042 нататък. Пограх си малко и с 4.0.2.A.0.42 стоковия ром и мога да кажа че е доста приличен. Батерията пада осезаемо по-бавно от предишното 2.3.4 иначе друга промяна не забелязах.

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай
#47

Мога по подкрепя горния кометар. Доста по бърз и удобен от 2.3.4 За ММС и аз немога да кажа. В петък ще тествам HDMI
Цитирай
#48

И аз го качих,няма забележки. Единствено липсата на автоматична яркост ме дразни,но се преживява.
А колегата над мен няма какво да тества,HDMI и ФМ радиото не работят както пише и по-нагоре.

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#49

Хора, при вас wi-fi и 3g-тo работят ли стабилно и постоянно? При Х10 44 версията прави някакви проблеми със свързаността към интернет. :unknw:

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
#50

Denie46 написа:Хора, при вас wi-fi и 3g-тo работят ли стабилно и постоянно? При Х10 44 версията прави някакви проблеми със свързаността към интернет. :unknw:

А пробва ли с кернела на Дуум дали е пак същото?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)