Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да ъпдейтнем до Андроид v.1.6,v.2.1,v.2.3
#26

Ами всичко е минало успешно. Разкачи телефона от компютъра и го включи. Имай предвид, че първото зареждане на ОС отнема малко повече време.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ама ти сериозно ли, Big Grin готово е то си и пише. Smile

http://xbox360-bg.net
Skype: polkovnika2,HTC One X,Sonyericsson x10i,Nokia 2x 5800xm,N 96,95,73,..,
Цитирай
#28

до polkovnika2

благодаря ти за изчерпателната информация всичко си дойде на мястото супер мерси :bow:
Цитирай
#29

ToHKaTy написа:Извенете за притеснението , но някой може ли да ми помогне ... Проблема ми е ,че си ъпдейтнах андроида до 2.3 по този начин с флаша и сега телефона не ми разчита сд картата ... а имам две и с двете пробвах и не става .. телефона не ми е вкл към усб–то. А преди да го ъпдейтна ми отваряше сд картата , но като кача някаква песен ми я отваряше само в плеяра , а в картата на всяка папка ми показваше ,че не поддържа такъв формат . Моля някой да помогне Smile много ще съм благодарен Smile
Същият проблем !!
На 1 приятел му го update-нах през PC Companion и ся не чете каквото и да му сложа :capitulation: .
Проблема е ,че тела не е и негов :/ .
Пробвах формат днеска с най-добрата програмка .която знам за тази цел,но ще видим.
Edit: оправих го след формата чрез HP Formatting tool.

[box] Device: HTC Sensation | Rom: ViperS 200a_test_10032013 | Kernel: SebastianFM 1.5.2
Device: Samsung Galaxy Tab | Rom: CyanogenMod 9.1.1 | Kernel: CM9 stock
[/box]
Цитирай
#30

Няколко човека ми писаха че са имали проблеми със mmc картата,те са направили така ресет на gsma,после го updeitvat през update service,и после gsma не разпознава mmc картата,при тях се оправя като направят още един ресет,или се форматира ммц картата на друг gsm. Smile

http://xbox360-bg.net
Skype: polkovnika2,HTC One X,Sonyericsson x10i,Nokia 2x 5800xm,N 96,95,73,..,
Цитирай
#31

^ Правилно, обикновено това е решението на проблема.
Цитирай
#32

здравейте,извинявам се предварително за мега тъпия въпрос,но има ли някаква вероятност от моята супер стара версия да си обновя телефона с последната такава,но не през официалния саит защото там постоянно ме връща на стъпка 2 :confused:
Цитирай
#33

Флаштуул.
Цитирай
#34

Ако имаш проблеми пиши във скайпа да ти го направя. Smile

http://xbox360-bg.net
Skype: polkovnika2,HTC One X,Sonyericsson x10i,Nokia 2x 5800xm,N 96,95,73,..,
Цитирай
#35

Здравейте имам проблем при Ъпдеита от 1.6 до 2.1 с Ъпдате сървиз тегли ми новия софтуер почра да го инсталира и забива и ми пише да си заредя батерията над 50 % аз съм я зареждал цяла вечер
Цитирай
#36

Може да е паднала, провери я колко % е и ако наистина е под 50% я зареди.

GALAXY S2
Цитирай
#37

да ама няма как да я проверя то няма сега софтуер на ГСМ ... Angry
Цитирай
#38

Сичко е готово оправих се Smile
Цитирай
#39

Преди малко ъпдейтнах един x10 от 1.6 на 2.33 - по първия изложен в темата начин! Всичко протече абсолютно нормално без засечки и благодарение на изключително подробното описание отне около 10-тина минути от началото до първото стартирате на телефона!
Браво за темата!
+1
Цитирай
#40

Мога ли да кача на x10 мини 2.3.7
Цитирай
#41

^ Ако намериш 2.3.7 за мини, ще можеш да го качиш.
Цитирай
#42

От каде да си сваля 2.3
Цитирай
#43

с програмата Pc companion

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай
#44

Добре направена тема , но има няколко неясноти поне за мене :

1. Като го флашна със сони ъпдейт(Update Service) или флаш тул(FlashTool) ще стане ли Рутнат ?

1.1 Ако не -С коя от двете инсталаций мога да го рутна

2.Пишеш че трябва задължително да се ползва сони ъпдейт заради драйверите това значи ли че флаш тул ги няма ?

3.Версията на андройд която е в началото най новата ли е и 2.3.3 ли е ?

4.Има ли опция да ибирам езиците в телефона (меню и език на писане) понеже моя сега има китайски , корейски и японски а аз не ги изкам ?

Кога може да се чуем по скайп защото съм решил да го ъпдейтна?

Samsung GS3 / Sony j70
Цитирай
#45

С каквото и да флашнеш, няма да е руутнат. Може да се руутне с Flashtool. Влез в темата за флаштуул и прочети как става. Има БГ език на всички европейски фърмуери, ако това ти е впроса.

Свали последния флаштуул 0.6.8.0 и в папка flashtool/drivers инсталирай всички драйвери от exe файла.
Цитирай
#46

RadoRadev написа:Добре направена тема , но има няколко неясноти поне за мене :

1. Като го флашна със сони ъпдейт(Update Service) или флаш тул(FlashTool) ще стане ли Рутнат ?

1.1 Ако не -С коя от двете инсталаций мога да го рутна

2.Пишеш че трябва задължително да се ползва сони ъпдейт заради драйверите това значи ли че флаш тул ги няма ?

3.Версията на андройд която е в началото най новата ли е и 2.3.3 ли е ?

4.Има ли опция да ибирам езиците в телефона (меню и език на писане) понеже моя сега има китайски , корейски и японски а аз не ги изкам ?

Кога може да се чуем по скайп защото съм решил да го ъпдейтна?


2. Написал сам че трябва да се инсталира а не задължително да се полза.
3. Да новия е,но линкът не работи,махнали са софтуера от сайта трудно се намира работещ link за сваляне,ще гледам тези дни да сложа нов.
4. Опция има но дали ги има твоите не знам.
По skaypa напоследък имам доста работа,но пиши ще го направим. Smile

http://xbox360-bg.net
Skype: polkovnika2,HTC One X,Sonyericsson x10i,Nokia 2x 5800xm,N 96,95,73,..,
Цитирай
#47

Не знам дали това е точната тема но ще питам : имам проблем със свалянето на файлове от xda - не мога да си сваля новия кернел nAa 11 и новия РОМ MiniCM7-2.1.9, дава ми че нямам права за сваляне на файловете (Your client does not have permission to get URL) най-вероятно защото не съм девелопер в xda.

Та, някой може ли да даде работещ линк за nAa 11 и MiniCM7-2.1.9 за Xperia X10 MINI ?
Цитирай
#48

Аааабсолютно нищо общо няма темата с въпроса ти!
Нито е в раздела за Други SE телефони, нито се отнася за даунлоуд линкове и кернели Confusedtupid:
Цитирай
#49

Ами все пак има нещо общо с "Как да ъпдейтнем до Андроид ... v.2.3" - принципно и най-общо - Не могат да се даунлоадват ромове и кернели по обичайния начин от xda - а конкретно в моя случай за X10 Mini. И въпроса ми е точно до "как се даунлоадват кернели и ромове".
Цитирай
#50

Просто линка е прецакан бе човек или няма достъп от Bg.
Ти пробва ли други неща да теглиш от xda, за да видиш че става?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)