Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да ъпдейтнем до Андроид v.1.6,v.2.1,v.2.3
#76

Здравейте! От скоро имам Sony Ericsson Xperia X10 Mini с Android 2.1-update1 и си качих няколко .apk файла, но като се опитам да ги инсталирам ми казва, че има проблем със синтактичният анализ на пакета. Предполагам, че е от версията на андроида, а пък гледам по форумите доста хора са го ъпдейтнали до android 2.3.3. Опитах да го ъпдейтна по стандартния си начин през настройките и през Sony PC Companion, но и на двете ми изписва, че имам последната версия.
Възможно ли е да се ъпдейтне по друг начин и как?
Цитирай
Аксесоари
#77

goshu написа:Здравейте! От скоро имам Sony Ericsson Xperia X10 Mini с Android 2.1-update1 и си качих няколко .apk файла, но като се опитам да ги инсталирам ми казва, че има проблем със синтактичният анализ на пакета. Предполагам, че е от версията на андроида, а пък гледам по форумите доста хора са го ъпдейтнали до android 2.3.3. Опитах да го ъпдейтна по стандартния си начин през настройките и през Sony PC Companion, но и на двете ми изписва, че имам последната версия.
Възможно ли е да се ъпдейтне по друг начин и как?
От 2.1 нагоре няма официален, единствения вариант е да качиш къстъм ром, разгледай из подфорума на минито :cheers:

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
#78

хора помагайте не мога да инсталл андроид и по двата начина по първия ми дава да опитам отново а по втория да дам дебъинг, а след първия начин андроида не иска да се стартира а стига до един екран
Цитирай
#79

uhb57 написа:хора помагайте не мога да инсталл андроид и по двата начина по първия ми дава да опитам отново а по втория да дам дебъинг, а след първия начин андроида не иска да се стартира а стига до един екран

Направи първия вариант и ще ти се оправи,не трябва да се маха от usb-то,докато не ти покаже че е готов.

http://xbox360-bg.net
Skype: polkovnika2,HTC One X,Sonyericsson x10i,Nokia 2x 5800xm,N 96,95,73,..,
Цитирай
#80

И аз се мъча вече от месец и повече и не става по никой начин. Стигам до там да натисна Бак-бутона и да вкарам кабела . Тела почва да зарежда батерията и нищо повече не се случва. Давах няколко пъти ресет и пак нищо. Някой ако се е спречквал с подобни тънкости нека сподели мнение.
Изписва ми че има за Х10i наличен 2.3 джинжърбред
Цитирай
#81

polkovnika2 написа:Нещо през последната седмица зачестиха питанията,защо начина описан по горе не действа Big Grin този вариант със flashtoola работи на всеки gsm,стига да си свалите нужния ви ftf файл,този който сам дал е за X10i,не става на х8,x10 мини,x10 мини pro .. Smile

Възможно ли е да копирате темата в раздела на x8, но със съответните файлове, така че да може да се ползва за x8. Благодаря предварително.

SE x8 root [ROM] Xperia™ Blur v1.7 [Stock Kernel] 2.3.7
Цитирай
#82

Има всичко необходимо в темата за флаштуул. А polkovnikа не се е мяркал от месеци тук.
Цитирай
#83

а да ъпдейтна х10 мини про със Update servise ще може ли ?

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#84

Може, стига в момента да не е с последния ъпдейт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)