Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Упътване: S-ON отново след AlphaRevX/Revolutionary *ОБНОВЕНА*
#51

BGF написа:Здравейте първо се извинявам ,че пиша тук и ,че темата изобщо не е за моят проблем ,но не намерих таква ,а и все пак се отнася за Wildfire. Sad Имам следният проблем :
Когато го пусна да се зарежда се зарежда най много до 80 про и не мърда нагоре. :wall:
Батерията пада за половин ден ,а телефона е руутнат CM 7 ....опитах да го калибрирам ,но проблема е ,че програмата не работи без батерията да се е заредила на 100 про. :mad: :mad: =(
Възможно ли е да е от батерията или е от самата система ??
П.С. Телефона го купих втора ръка. Rolleyes :/

ПЛС ако някой може да ми помогне да ми пише на лично !!!
Цитирай
Аксесоари
#52

Колеги, отново следвах инструкциите за връщане на стоковия дроид (3 път сигурно Big Grin ), но незнайно защо имам гаден проблем. След като сложа PC491MG.zip файла на SD картата, HBOOT-a не го намира...някакви идеи?

LG Nexus 4 16GB 5.0.2 XenonHD
Цитирай
#53

Свали си го пак, може този да е повреден.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#54

Както споменах по-горе и аз имам същия проблем с PC491MG.zip. Теглих го няколко пъти и направих над 10 опита изобщо не го намира.

Htc One S
Цитирай
#55

Страхотно обяснено и много лесно за изпълнение !!! Браво на колегата за труда!!! Браво и за това, че ъпдейтва темата, така трябва! За да няма проблеми после Smile :bow: Android
Цитирай
#56

Всичко мина успешно, но имам един въпрос, от къде мога да намеря български език за тази версия на RUU-то, защото бащата мрънка Tongue
Цитирай
#57

rubara написа:Всичко мина успешно, но имам един въпрос, от къде мога да намеря български език за тази версия на RUU-то, защото бащата мрънка Tongue

Върнал си Wildfire-а в стоков вид. Там той е с Андроид 2.2.1 - в тази версия Български език за менюто няма. За да има. Трябва пак да рутнеш Smile
Единствения вариант е с тая глупост MoreLocale, но тя не превежда всичко. Въпреки всичко, може да я пробваш. Има я в Маркета.
Цитирай
#58

това Море локале превежда едва 2% от приложенията.. на мен ми трябва главно менюто да е на български
Цитирай
#59

cinizam написа:
rubara написа:Всичко мина успешно, но имам един въпрос, от къде мога да намеря български език за тази версия на RUU-то, защото бащата мрънка Tongue

Върнал си Wildfire-а в стоков вид. Там той е с Андроид 2.2.1 - в тази версия Български език за менюто няма. За да има. Трябва пак да рутнеш Smile
Единствения вариант е с тая глупост MoreLocale, но тя не превежда всичко. Въпреки всичко, може да я пробваш. Има я в Маркета.
в една тема беше казал, че ще качиш патч за светкавицата.. ще можеж ли да го качиш!?
че телефона прави проблеми т.е светкавицата светва когато си поиска...с стоков ром съм Smile)

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#60

Благодаря всичко мина перфектно Smile

За всичко си има решение Smile
Цитирай
#61

Хора моля малко помощ направих всички стъпки всичко мина успешно но си искам roota как да си го върна моля в помощ. Sad

За всичко си има решение Smile
Цитирай
#62

Проблем има ли ако не му направя S-on а само си върна стоковия ром да не бави. От бая време съм си тъй и не ми е правил проблеми. Smile

Huawei Mate 10 pro Gray DS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)