Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[УРОК]Флаш на стоков ром (със снимки!)
#26

Здравейте< днес си рутннах телефона по указания начин но телефончето ми сега не с БГ меню и е кофти щото го ползва пипилянката как да си сложа БГ меню?
Благодаря ви предварително!!!
Цитирай
Аксесоари
#27

2,3,6 имали BG меню?

Huawei P40Pro
Цитирай
#28

DeCkard написа:Българския го няма Smile

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#29

DeCkard написа:
DeCkard написа:Българския го няма Smile
нямали как да се направи нещо по въпроса
Цитирай
#30

jinio написа:
DeCkard написа:
DeCkard написа:Българския го няма Smile
нямали как да се направи нещо по въпроса
Сложи 2.3.5. Това е последният излязал, който има българско меню.
Цитирай
#31

assassin007 написа:
jinio написа:нямали как да се направи нещо по въпроса
Сложи 2.3.5. Това е последният излязал, който има българско меню.
Евала брато господ здраве да ти дава и на мен една чужда невеста!!!
Цитирай
#32

jinio написа:
assassin007 написа:
jinio написа:нямали как да се направи нещо по въпроса
Сложи 2.3.5. Това е последният излязал, който има българско меню.
Евала брато господ здраве да ти дава и на мен една чужда невеста!!!
Offtopic Евала на тебе колега айде да те помоля преди да пускаш такива коментарчета да почетеш малко и да помислиш преди да напишеш каквото и да било.
Относно въпросния ром 2.3.6 който е излязал по някакъв начин в XDA доколкото се сещам е за регион Индонезия няма логика да има Български език плюс това този ром все още не е публикуван в официалният сайт на самсунг следователно за мен това е неофициален ъпдейт.

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#33

fred4o написа:
jinio написа:
assassin007 написа:Сложи 2.3.5. Това е последният излязал, който има българско меню.
Евала брато господ здраве да ти дава и на мен една чужда невеста!!!
Offtopic Евала на тебе колега айде да те помоля преди да пускаш такива коментарчета да почетеш малко и да помислиш преди да напишеш каквото и да било.
Относно въпросния ром 2.3.6 който е излязал по някакъв начин в XDA доколкото се сещам е за регион Индонезия няма логика да има Български език плюс това този ром все още не е публикуван в официалният сайт на самсунг следователно за мен това е неофициален ъпдейт.
:facepalm: :thumbup: :thumbup: :cheers: :cheers: :cheers:
Цитирай
#34

Прав си но нали знаеш, че в бързината винаги се пропуска по нещичко и то най - малкото, но се оказва че винаги е най - важното. Едно друго въпросче искам да деинсталирам някои приложения, като например тези които са на гугал мапс, има един руски плеар, игри и някои други кажи ми някоя програма за деинсталл! ААААА и не мога да си намеря мозила за андроид, влизам в сайта но там не ми дава нито да я сваля нито да си я инсталирам на телефона, а имам регистрация. Благодаря ти предварително!!!
Цитирай
#35

За деинсталиране на системни приложения ти трябва руут и root explorer както е описал Deckard нщколко поста по нагоре а относно модзилата има такава за андроид но не се поддържа от джио понеже незнайно защо това приложение като минимални изисквания иска 512 ram

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#36

Колега assassin007 Добре си ъпдейтнал темата само че , когато си на CM 7 примерно и после искаш да минеш на 2.3.6 и с One package не става влиза буутлуп

Има фул пакет с него става:
[Full package]Firmware DXKT4 (2.3.6) Big Grin

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#37

DeCkard написа:Колега assassin007 Добре си ъпдейтнал темата само че , когато си на CM 7 примерно и после искаш да минеш на 2.3.6 и с One package не става влиза буутлуп

Има фул пакет с него става:
[Full package]Firmware DXKT4 (2.3.6) Big Grin
оправено! след малко ще го кача Smile благодаря за инфото Smile
Цитирай
#38

Днес флашнах Гио-то с 2.3.6 обаче някои приложения (например маркета) са ми на някакъв език, май полски. Как мога върна на английски?

Edit: Оправи се с още един фактори ресет.
Edit2: А някой да има проблеми с Wi-Fi с този ром? При мен упорито спира на взимането на ИП.
Цитирай
#39

И аз съм с 2.3.6 от два-три дни вече и нямам никакви проблеми. Това за по дългия живот на батерията за едно зареждане може би ще се окаже вярно. Без да съм засичал но 20-30% е по-добре!
Цитирай
#40

И аз имам проблема с Wi-fi-то стига до там където взима ИП-то ии не мърда седи само там иии нищо не става! Ако може някой да ми помогне ще съм му много благодарен!
Цитирай
#41

У Пазаря има едно приложение казва се WI-FI Fixer, дърпаш го и сичко е ОК
Цитирай
#42

Мерси :bow:
Цитирай
#43

Пак нищо не стана !
Цитирай
#44

И при мен го имаше това, да не може да се закачи ама с тази програмка се оправи....
Цитирай
#45

Не мога да разбера защо изобщо се мъчите с този ром? Не ви ли стана ясно че този ром не е разработен за нашите географски ширини.

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#46

Аз го разбрах! Само за 30 мин бях с него иии си шърнах 2.3.5 ии съм си много дошолен от 2.3.5 всичко си му върви ии няма никакви бъгове ! :tease: Smile
Цитирай
#47

Май само при мен работи на 100% Crazy

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#48

еми май аз лично не съм го тествал още ама по принцип нещо не ми вдъхват доверие такива ромчета предназначени за други места освен европа

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#49

Ами... този закъде е?
Цитирай
#50

ico9750 написа:Ами... този закъде е?

DeCkard написа:Да,това е ъпдейта за Индонезия

ПС: Аз в момента съм на вълна CyanogenMod 7.2.0 RC1

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)