Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[УРОК]Флаш на стоков ром (със снимки!)
#76

DeCkard написа:Какво има в събота?
Понеже следя темата, разработчкиа беше казал, че ще пусне ъпдейт в събота, понеже през седмицата нямал време. По-късно обаче си едитна мнението и точни тази част с ъпдейта липсваше Lol Така че незнам ... но най-малкото искам да изчакам докато оправят ext4 проблема. Smile
А казва и още нещо в последните постове - може следващия ъпдейт да е с европейския вариант => ще има български език(няма да ми се налага да инсталирам допълнителна клавиатура). Big Grin

                I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
Цитирай
Аксесоари
#77

някой пробвал ли е cyanogen mod 9 от XDA или съм единствен ?? Smile
Цитирай
#78

За кой точно алфа 2

Huawei P40Pro
Цитирай
#79

да, аз го пробвах, много неща не работят, и самия интерфейс малко трепери. изобщо не е стабилен за всекидневна употреба... то и си пише - алфа, даже не е и бета още...има много време докато стигнем до RC и още повече до stable release Smile
слагай cm 7.2 и се кефи Smile аз сега това правя...от 5 часа се опитвам да изтегля рома Big Grin но нещо интернета ми днеска постоянно прекъсва...
Цитирай
#80

аз са съм с СМ 7.2 ама нещо се е бъгнало и нямам маркет, проверих всичко в телефона ии няма такова проложение(market) и незнам кво да права Smile
Цитирай
#81

pas1986 написа:аз са съм с СМ 7.2 ама нещо се е бъгнало и нямам маркет, проверих всичко в телефона ии няма такова проложение(market) и незнам кво да права Smile
виж темата тук във форума за cm 7.2 и изтегли google apps Smile
Цитирай
#82

assassin007 написа:
pas1986 написа:аз са съм с СМ 7.2 ама нещо се е бъгнало и нямам маркет, проверих всичко в телефона ии няма такова проложение(market) и незнам кво да права Smile
виж темата тук във форума за cm 7.2 и изтегли google apps Smile
е как като нямам маркет? няма от къде да ги изтегла тия гугъл апс ! :capitulation:
Цитирай
#83

Как гугъл апс през маркет веее..... ти Българен ли си.....можеш ли да четеш или?......

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#84

DeCkard написа:Как гугъл апс през маркет веее..... ти Българен ли си.....можеш ли да четеш или?......
аа не бях прочел правилно Big Grin
Цитирай
#85

аа някой пробвал ли е оверклока ?? щото в темата никой не е писал коментари и се чуда дали става нещо ? :confused:
Цитирай
#86

http://cmw.22aaf3.com/gapps/gapps-gb-201...signed.zip флашва се през recovery... и наистина чети малко преди да пишеш нещо...

overclock-a си е overclock, максумума е 921 Mhz но всъщност аз лично не намирам полза от това, само натоварваш допълнително процесора... рома си работи достатъчно добре и без overclock.
Цитирай
#87

тва го оправих ! Аа оверклока някой правил ли го е ?? :confused:
Цитирай
#88

Така и не можах да пусна i-fi то не взема адреси и виси тъй. но и телефона се държи странно. Като слагах адобе флаш плеер редовно ми триеше файловете които слагах в директория lib.

Samsung Gslaxy Gio S5660 root; HTC ONE X root; Nokia XL root
Цитирай
#89

cho75 написа:Така и не можах да пусна i-fi то не взема адреси и виси тъй. но и телефона се държи странно. Като слагах адобе флаш плеер редовно ми триеше файловете които слагах в директория lib.
това за кой ром става дума, за този от тази тема ли?? защото ако горориш за cm7.2 за него си има тема... попринцип за gio няма флаш плеър охициално, има портнати версии които изискват руут на телефона, има си тема също за флаш плеъра, така че ще помоля всяко нещо да се коментира в съответната си тема Smile
Цитирай
#90

pas1986 написа:тва го оправих ! Аа оверклока някой правил ли го е ?? :confused:
По-добре не се занимавай с глупости. Имай си на предвид, че този процесор така или иначе си е клокнат заводски от 600 на 800MHz. Аз лично не бих се заел да му слагам по-високи стойности, имайки си на предвид опита ми със overclock на PC, а там си има и отделно охлаждане .... Мисля разбираш на къде бия Smile

                I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
Цитирай
#91

CaRd написа:
pas1986 написа:тва го оправих ! Аа оверклока някой правил ли го е ?? :confused:
По-добре не се занимавай с глупости. Имай си на предвид, че този процесор така или иначе си е клокнат заводски от 600 на 800MHz. Аз лично не бих се заел да му слагам по-високи стойности, имайки си на предвид опита ми със overclock на PC, а там си има и отделно охлаждане .... Мисля разбираш на къде бия Smile
по-вероятно е процесора да е underclock-нат от 1Ghz на 800Mhz фабрично, защото във няколко приложения ми го изписва като 1036Mhz Smile Но със сигурност не е фабрично овърклокнат...
Цитирай
#92

Тц тц тц ... мързеше ме да търся, иначе щях да ти намеря повече по темата ... но ако искаш ти потърси.

Виж коментар номер 2!

                I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
Цитирай
#93

assassin007 написа:
cho75 написа:Така и не можах да пусна i-fi то не взема адреси и виси тъй. но и телефона се държи странно. Като слагах адобе флаш плеер редовно ми триеше файловете които слагах в директория lib.
това за кой ром става дума, за този от тази тема ли?? защото ако горориш за cm7.2 за него си има тема... попринцип за gio няма флаш плеър охициално, има портнати версии които изискват руут на телефона, има си тема също за флаш плеъра, така че ще помоля всяко нещо да се коментира в съответната си тема Smile


За 2.3.6 ром. Флаш плеера го дадох само като пример как странно се държи. Извинявам се ако съм объркал темата.

Samsung Gslaxy Gio S5660 root; HTC ONE X root; Nokia XL root
Цитирай
#94

Здравейте!
Някой да е тествал новият фирм на самсунг за джио от февруари 2012 г. http://www.hotfile.com/dl/147650677/ba74...T.zip.html
Някакви впечатления?

Samsung Galaxy Grand
Цитирай
#95

Преди малко го сложих,ще го тествам тези дни,има БГ меню 2.3.6 Smile казват,че батерията държала с 30% повече при този ъпд. ще видим...
отключването е доста интересно....

За сега много ме радва ъпдейта...

Рома е Официален,за Германия е направен.

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#96

DeCkard написа:Преди малко го сложих,ще го тествам тези дни,има БГ меню 2.3.6 Smile казват,че батерията държала с 30% повече при този ъпд. ще видим...
отключването е доста интересно....

За сега много ме радва ъпдейта...

Рома е Официален,за Германия е направен.

Щом те радва, ще го кача и аз да го тествам. Wink
В близките дни ще пиша как се държи

Samsung Galaxy Grand
Цитирай
#97

Инсталирам но стига само до надписа самсунг и не иска да стартира!

Huawei P40Pro
Цитирай
#98

Аз от 2.3.5 го метнах направо, даже приложения,настройки всичко си ми остана.

Слагаите смело.... Който иска оригинален ром - ТОВА Е!!!

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#99

А как е имаш ли някакви наблюдения?

Huawei P40Pro
Цитирай

За сега се държи добре, GPS се вкл. за секунди. Все още е рано да се каже колко държи батерията, след няколко дни ще се разбере. Има някои нови неща, по друг начин става отключването, както и бутонче на дисплея за неприето повикване. Все още си стои този бъг със мелодия за позвъняване на определен контакт, но...ще го преглътна, макар че много дразни. Като цяло ми харесва, все още го тествам

Samsung Galaxy Grand
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)