Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Филми , Сериали - препоръки ...
#51

Сега започнах да гледам White Collar http://www.imdb.com/title/tt1358522/
Много добър сериал, комедия, екшън също има, мистерия :thumbup:

Samsung Galaxy S2 4.4.2 NeatROM
Цитирай
Аксесоари
#52

Обещал съм да намеря сходни по сюжет филми на Stomp The Yard , You Got Served , Street Dance и Step Up , за съжаление без особено голям успех... Някой може ли да помогне ?
Цитирай
#53

Alphavillain написа:Обещал съм да намеря сходни по сюжет филми на Stomp The Yard , You Got Served , Street Dance и Step Up , за съжаление без особено голям успех... Някой може ли да помогне ?

http://www.yournextfilm.com

nexus 6P
Цитирай
#54

За почитателите на Supernatural, True Blood и други такива препоръчвам Grimm.
Цитирай
#55

за сериали темата е дълга ,но напоследък все гледам Бригада
иначе последния филм който гледах беше няква смешна комедия Внедрени в час Tooth
Цитирай
#56

Кажете някой ужасен филм, но много ужасен, да не мога да спя със седмици. Big Grin

SGS II
Цитирай
#57

Offtopic Всеки един концерт на Планета Пайнер... Offtopic
Цитирай
#58

^ Не съм казал че след като изгледам филма ( в случая клиповете) искам да прекарам остатъка от живота си в психото..
Млад съм още живее ми се Big Grin

SGS II
Цитирай
#59

Не съм го гледал, но изглежда обещаващ - The Tall Man.
Цитирай
#60

The Ring, ако не си го гледал, за мен си остава най-бруталния ужас.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#61

dada_ написа:The Ring, ако не си го гледал, за мен си остава най-бруталния ужас.
Гледал съм ги и двете части, наистина е много брутален.

blazed написа:Не съм го гледал, но изглежда обещаващ - The Tall Man.
Пуснах го да се тегли. :thumbup:

Ако имате още предложения ще се радвам да ги споделите. :thumbup:

SGS II
Цитирай
#62

.............
Не гледайте филми на ужасите.
.............
Цитирай
#63

От всички филми който изброи, най ми харесва Wrong Turn и аз не знам точно защо (не че се страхувам от гората). Tooth
Лично аз предпочитам филми с паранормални явления, например духове, демони и такива работи - от тях най-много се плаша защото е нещо необичайто тоест не е като филм със зомбита, знаеш просто какво да очакваш докато при филмите с необичайни явления не знаеш какво е това което те ''убива'' Big Grin
Любим ми е Insidious / Коварен и ще се радвам ако ми кажете някой филм подобен на него.

SGS II
Цитирай
#64

Ако ще са по-стари - Storm of the Century. Филма е от 1999та година, не е точно ужас, а трилър, но през 4те часа на филма аз не успях да се отделя от екрана.
Цитирай
#65

LG_User написа:Ех, за момент си помислих, че ще си класик Rolleyes Едва ли само аз съм на мнението, че най-страшните филми са без фантасмагории. Не мога да разбера какво страшно намират някои хора в зомбита или духове... Ако "лошият герой" е човек, би трябвало повече да се уплашиш, тъй като това с успех може да е някой съсед или човек, с който си се разминал в подлеза примерно. То ако не те психира филмчето да се оглеждаш всяка вечер, когато се прибираш, не го брой за хорър...

Гледай Paranormal Activity, той не беше лош. Но сериозно те съветвам да пробваш нещо класическо - неслучайно се водят "класики" тези филми.
Еми мен лично това ме плаши повече.
Гледал съм трите части на филма (Paranormal Activity) и според мен е доста слаб, не е нещо особено.Разбира се гледам филмите с ''хора убийци'', дори тази седмица ще изгледам филмите който изброи за което съм ти благодарен :cheers:
но не ме плашат така както филмите с духове... От тях си набивам големи филми и доста ме е страх да се гледам в огледалото, или когато съм под душа и отворя очи да не видя няква психясала пред мен Big Grin сега живея сам и всяка вечер чувам много плашещи звуци от другата стая, например онзи ден след като вечерях там и отидох в моята стая да спя чух тропания, но доста реални все едно някой тропа на вратата, влизам вътре няма нищо на прозорците(помислих че шума идва от там), излизам от стаята и пак чувам т'ва тропане и направо с 200 км се хвърлих в леглото да спя, целия се увих в завивката а беше супер топлото и направо се сварих Big Grin е поня някой демон не се всели в мен хах.

SGS II
Цитирай
#66

faster_777 написа:Кажете някой ужасен филм, но много ужасен, да не мога да спя със седмици. Big Grin
"

"Srbski film "
http://zamunda.net/details.php?id=280708&hit=1
Не съм го гледал,но по коментарите...............

 GALAXY NOTE 9 / GALAXY S 22 ULTRA
Цитирай
#67

@faster_777
Хахахаха разсмя ме. Забелязал съм, че много голяма част от хората при такива "странни" звуци бягат към леглото. Това не е лошо, стига да те чака голо момиче, но от друга страна - как съня ще е спаси? Нищо лично към теб, и аз го имам този навик - моето легло е моята крепост - там нищо лошо не се случва (поне не на мен).
П.С. оправи си думата - "много страмни звуци" - първият път я прочетох "срамни" и се очудих как това ще те стресне Smile
П.С.2 - току-що по discovery science видях, че и Morgan Freeman се е криел в леглото :rofl: :rofl: "i was hiding in my bed and wondering if there's someone in the dark" (или нещо такова).
Цитирай
#68

bigbizo написа:
faster_777 написа:Кажете някой ужасен филм, но много ужасен, да не мога да спя със седмици. Big Grin
"

"Srbski film "
http://zamunda.net/details.php?id=280708&hit=1
Не съм го гледал,но по коментарите...............
Тегля го Big Grin по коментарите разбрах, че е мнооого брутален, но и да не е днес няма да вечерям. Big Grin

SGS II
Цитирай
#69

Наскоро изгледах Sherlock, супер зарибен сериал.
http://www.imdb.com/title/tt1475582/
Сръбски филм... това не е за хора!!!
Цитирай
#70

Поредицата Убийствен пъзел много ми допадна http://www.imdb.com/title/tt0387564/

LG G3
Цитирай
#71

:O :confused: :O Cry :confused: :facepalm: :wall: Huh Cry :O :confused: :confused: :capitulation:

ПОТРЕСЕН ! Не препоръчвам на никой да гледа "Srbski film " Мега извратения филм направен от ''болни мозъци'' :confused:

Филмът ''Убийствен пъзел'' изглежда като детска анимация пред този. :capitulation:
И между другото съм гледал всички части.

SGS II
Цитирай
#72

Аз ти казах за коментарите.Не съм се настроил още да го гледам,ще чакам да ми стане тъпо и тогава.Май ще излязат верни коментарите,да не повярваш Confusedtupid:
P.S. Чакам утре да кажеш дали си успял да спиш тая нощ. :rofl:

 GALAXY NOTE 9 / GALAXY S 22 ULTRA
Цитирай
#73

Offtopic Не знам как ще спя, но утре отивам в даскало с правата лопата.След това до железарията за 10-20 катинара,4 парчета 5х7 стоманенени плоскости, и не ме търсете известно време. Big Grin
Пфф мега извратения филм.

SGS II
Цитирай
#74

К'во извратен... Това е най-гнусния филм, който съм гледал, дори по хард BDSM п*рнака, не е и ¼ отвратителен колкото сръбския, с ръка на сърцето моа да кажа, че повлия върху психиката на 1но 15годишно момче (миналата година го гледах филма...), та вече смятам, че доживотна или ел. стол им е малко...

Dell Latitude E6420/I5-2540M/Quadro NVS 4200M/8gbRAM/128gb SSD/750gb HDD + Sony Xperia M4 AQUA black + iPhone 4s + Sony SLT-A57//Viva la Cosa Nostra!/Mi casa es su casa!
Цитирай
#75

Бе Нупагади е най добро е и без това вече са води 16 или 18+ тегли Big Grin Big Grin

ZTE BLADE with CyanogenMod 11.0(4.4.2)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)