Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GLOBUL Z3 TPT - или как да върнем GLOBUL Z3 към фабрично състояние
#26

Колко време трябва да го изчакам? Стана 100% даде Error и стои на зеленото андроидче вече около 15мин.

Рестартирах го (с изваждане на батерията) натиснах бутона за пониажаване на звука и го включих. Сега имам само една бяла картинка с надпис FTM в средата. Моля за помощ.

Xiaomi Mi 5
Цитирай
Аксесоари
#27

nurv написа:Колко време трябва да го изчакам? Стана 100% даде Error и стои на зеленото андроидче вече около 15мин.

Рестартирах го (с изваждане на батерията) натиснах бутона за пониажаване на звука и го включих. Сега имам само една бяла картинка с надпис FTM в средата. Моля за помощ.

Свали файла отново и повтори процеса. Това обикновено се случва ако файла не е свален правилно.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#28

Свалих го md5 на компютъра и на телефона са едни и същи. След като се рестартира стои на зеленото андроидче и до там.

П.П. Сложих другия ти TPT с Android 4. Засега няма да се занимавам да търся проблема ми с този.

Xiaomi Mi 5
Цитирай
#29

Никога не е имало проблем досега. Странно. Да не би случайно телефона да е Gen3?

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#30

Gen 2 е обаче преди това съм го ръчкал с разни успешни и не до там успешни ромове и може да има някакво наследство, което не съм почистил.

Xiaomi Mi 5
Цитирай
#31

Колеги, моля някой да даде малко повече информация как да си направя бекъп с ClockworkMod Recovery. Как да го инсталирам и откъде? Имам проблем със звука в слушалката и искам да си върна стоковия ром, за да го пратя на сервиз, но после ще връщам къстъм рома и не знам как да действам. Предварително благодаря на отговорилите Angel

ZTE Blade Z3 - Cyanogen Mod 7.2.0
Цитирай
#32

Прочети темата за работ с Recovery. Като го направиш, на SD картата ще ти се появи една папка clockworkmod. Копирай си я нея на компютъра, в нея е backup. После като си взмеше телефона, върни я обратно и пак през Recovery - restore.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#33

т.1 с клавишната комбинация не стажа т.2 нямам System updates какво да правя :capitulation: с CM 10 съм

Asus Transformer Prime TF 201, Lg G3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)