Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стъпка-по-Стъпка ROOT + Custom ROM

въпросът ми е следния - ако телефонат ми е бил рутнат и се опитам да го рутна пак какви ще са последиците ? и какво ще стане ако това се случи с рут за 1.5 при положение че съм с 2.1 ?

ще отбележа че телефона е претърпял командата - factory data reset

моля помогнете щото искам да го рутна и да му сложа ром а неразбирам и неискам да прецакам нещо (ако вече не съм го направил) ;/
Цитирай
Аксесоари

tishovsx написа:Може и ето така.
http://www.villainrom.co.uk/forum/showth...r-The-Hero
някой ще удари ли едно рамо с превода?

Sony M4 Aqwa
Цитирай

Сложих си custon rom на телефона FroydVillain 1.4.0 обаче не мога да си влезна в паметта на телефона и картата. Някакви идеи?

Опа, успях като инсталирах Android SKD tools, изглежда е имало нужда просто от драйвъри Smile
Цитирай

Някой може ли да ми каже кое "радио" да кача за Vilian12.... Имам проблем с Wi-Fi-то и с Bluetooth-а...... Не засякох една отворена мрежа, а когато пусна Bluetooth ме изхвърля от мрежата на М-тел и телефона забива....
Цитирай

Някой Файлове не работят от първия пост?

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай

Нормално на 2-3 години са вече :capitulation: :capitulation:
Аз след 10ина минутки в първия пост и малко гугъл вече съм с цианоген 7.2 андроид 2.3.7 обаче нещо не ми харесва как се държи, насича ми осезаемо. Някой може ли да ми предложи зип-че андроид 2.1+ което няма да ми насича така и ще си работи гладко ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Здравей колега! Това е Хероин 2.1+
https://docs.google.com/file/d/0B-DbuUx1...sp=sharing
На моя Герой вървеше много прилично и не съм имал проблеми като цяло! Tongue

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай

Направо е магия как върви, като изключим един буутлууп заради не изчистване на всичко и един рестарт до сега е уникално бърз за този хардуер.

Че и всичкия софтуер който искам да ползвам на него успя да се инсталира Dance Dance Dance

Мерси^ :bow:

В случай че някой е в подобно положение и занапред, хероинчето е доста по-добро и от цианогена :thumbup:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Защо като изключа телефона и натисна power и home ми излиза телефона с удивителен отгоре Sad Рутнат е ,но не успях да направя рекавърито ,пише че има грешка в командата пробвах с 3 апк-та ...може ли да обясниш как мога да го направя през компютъра моля :unknw:

|Allview| X1 Soul   Android 4.2.1 
Цитирай

През fastboot флашни recovery - fastboot flash recovery recovery.img

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)