Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стъпка-по-Стъпка ROOT + Custom ROM
#26

И аз да добавя страница за директно сваляне на ромове http://hero.host-il.co.il/site/
Цитирай
Аксесоари
#27

И на други места съм чел, че хора с брандирани телефони (T-Mobile) имат проблем с процедурата. Има друг метод за руутване - Gold Card. Пробвай с него, но попрочети из нета за какво иде реч, защото е по-сложничък.

EDIT:
JackRock написа:И аз да добавя страница за директно сваляне на ромове http://hero.host-il.co.il/site/

Слагам я у втория пост. Данке шьон.

SGS2 Android: 4.1 / Baseband: XXLPX / Kernel: CM10
Цитирай
#28

Бите Lol
Цитирай
#29

добре е да се добави и смяната на SPL/Radio към гайда иначе много добро
Цитирай
#30

barretta написа:И на други места съм чел, че хора с брандирани телефони (T-Mobile) имат проблем с процедурата. Има друг метод за руутване - Gold Card. Пробвай с него, но попрочети из нета за какво иде реч, защото е по-сложничък.

EDIT:
JackRock написа:И аз да добавя страница за директно сваляне на ромове http://hero.host-il.co.il/site/

Слагам я у втория пост. Данке шьон.

Благодаря за информацията, пробвах го метода и стана. Сега си инсталирах версия 5.4 на ROM-а и мина перфектно, малко бавно зарежда от началото с тези графики и видео, но все пак по-добре 2.1 с този ROM до излизането на официалния отколкото стария бавен 1.5!
Цитирай
#31

Това са всички радио-та Барета пусни ги там в който пост искаш да се виждат Wink А се флашват по абсолютно същия начин като рома.
63.18.55.06_6.35.04.25
63.18.55.06_6.35.05.15
63.18.55.06_6.35.05.31
63.18.55.06EU_6.35.06.18
63.18.55.06FU_6.35.07.08
63.18.55.06IU_6.35.08.22
63.18.55.06JU_6.35.08.29
63.18.55.06JU_6.35.09.26
Цитирай
#32

63.18.55.06EU_6.35.06.18 - Tова е най добро за нашия регион и оператори.Бях сложил последното 63.18.55.06JU_6.35.09.26 но там където обхвата е слаб доста често крашва и трябва да се рестартира пина на сима.

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#33

Murphy според мене не е точно така защото пътувам из цяла България и ходя на места които са на майната си и досега нито един път не ми е крашнало 6.35.09.26 а съм с него от както са го пуснали.
Цитирай
#34

Да ти кажа има нещо щото работя леко в приземен етаж на един търговски център. До мене колегата също е с херо.Когато си сложих новата версия слагам телефоните един до друг(той е с 06,18) моят обхват на 1 черта и зе да се губи та чак крашна неговият беше пълен.А и днес 5 пъти се наложи да си въвеждам пина заради това.Върнах старото радио и проблема се реши Smile

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#35

Хубаво, ще ги турна. Ама доколкото знам всяко радио работи по различен начин, в зависимост от това с какъв ром си. Но аз досега никога не съм сменял радио, щото съм с максимата - ако работи добре не го пипай Smile. Но пък виж за хора, които пътуват често... незнам може да има резон.
Anyways, ще ги кача в първите постове след няколко дни, щото ми гръмна видеокартата, а пък с хирото ще е голяма играчка Smile

SGS2 Android: 4.1 / Baseband: XXLPX / Kernel: CM10
Цитирай
#36

Аз пък не мога и да го смена радиото..
Цитирай
#37

Отначалото като взех героя и имах пътуване към родопите и през повечето от времето нямах обхват :/ добре че беше втория тел ( един дрЪт алкател) той работи безотказно навсякаде Big Grin Сега с новото радио пак ми пада обхвата до 2 чертички но поне го има а тогава го нямаше изобщо . А колкото до крашване да чукна на дърво не ми се е случвало.
Цитирай
#38

tishovsx написа:Аз пък не мога и да го смена радиото..
Що ? Rolleyes
Цитирай
#39

Защото след качване на оригиналното RUU... от сайта е заключен Hboot (SPL) така и не можах да го отключа, пробвах и с goldcard на две карти и не мога да доунгрейдна, та така. Качвам новото радио всичко е на ред и като ида да провера пак си е същото...
Цитирай
#40

Е добре де аз онзи ден го слагах оригиналното РУУ че не можех да си кача новото рековъри и след това пак го руутнах само че с новото рековъри и нямах никакви проблеми със слагането на радиото Rolleyes
Цитирай
#41

Ами...не знам имам явно някакъв проблем.Нали това казвам , сложих оригиналното RUU, после го рутнах телефона и се появи тая грешка.

[Изображение: IMG_6476-01.jpg]

До преди да го кача оригиналното RUU нямаше тая грешка.
Цитирай
#42

Ами изобщо нищо не може да ме учуди защото пък аз не можех изобщо да си сложа новото рековъри.
Цитирай
#43

Всеки който може да реши моя проблем, има бутилка уиски Smile
Цитирай
#44

JackRock написа:Ами изобщо нищо не може да ме учуди защото пък аз не можех изобщо да си сложа новото рековъри.

Аз все още не мога да сложа рековъри,също така не намерих работещ вариант за руут :/
Започнах да се изнервям...при опит за даунгрейд ми дава ERROR(131).Пробвах с "Gold Card",ама не става(с 4 различни карти)!Как сложи рековърито?

Поздрави!

Motorola Milestone&Nokia N900
Цитирай
#45

Btw и на мене ми даде грешка с първото РУУ но свалих друго и стана .
П.П. Колеги давайте на лично че много разводняваме темата.
Цитирай
#46

Искам и аз да благодаря за инструкциите.

Cool

Twitter @nuralt
Цитирай
#47

Здравейте пичове...не знам къде да пиша. Някой по СВЕТНАТ от мене, може ли да ми каже РОМ 2.1 стабилен, без бъгове, със и без Sense..ама да ми работи телефона. Аз, за съжаление не открих такъв... Sad
Цитирай
#48

tishovsx написа:Здравейте пичове...не знам къде да пиша. Някой по СВЕТНАТ от мене, може ли да ми каже РОМ 2.1 стабилен, без бъгове, със и без Sense..ама да ми работи телефона. Аз, за съжаление не открих такъв... Sad

Ами, човек, то просто няма...

HTC Hero / LG Optimus Sol
Цитирай
#49

tishovsx написа:Здравейте пичове...не знам къде да пиша. Някой по СВЕТНАТ от мене, може ли да ми каже РОМ 2.1 стабилен, без бъгове, със и без Sense..ама да ми работи телефона. Аз, за съжаление не открих такъв... Sad

Какво му е бъгавото на Villain 5.5? Малко по-бавен е, но за сметка на това си е напълно функционален. Ако не настояваш за Сенс, метни някой лев на Нейтън и си сложи новия JIT donator ром и сподели как се държи Wink Отзивите във форума са доста добри Tongue
Цитирай
#50

Руутнах си телефона и доколкото разбрах когато натисна енд бутона и хоум(къщичката) трябва да ми излезне нещо само че ми излиза някаква картинка с ! в триъгълник и до нея телефонче :/ това какво означава, че телефона ми не се е руутнал или ? Sad

_____________/Sony xPeria Tipo\_____________
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)