Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да сложим български език на ZTE Racer
#1

Здравейте колеги,сега ще ви кажа как да сложите български език на ZTE Racer без да се мъчите да вкарвате Cyanogen Mod,но сложите ли тази програма която ще видите по-долуно инсталирвате ли други програми са ви на английски език затова първо си инсталирате какво там искате и след това инсталирвате българският език,но да ви предупредя НЕ ВСИЧКО Е НА БЪЛГАРСКИ!!!
И така трябва да си свалите More Locale 2
ето го и него
https://market.android.com/details?id=jp...morelocale
така следвайте стъпките:
1.инсталирваме го.
2.отваряме го.
3.намираме български език и го избираме.
4.изключваме телефона и пак го включваме става и без да изключваме и включваме,но е за предпочитане е да го изключим и включим.
5.след като сме изключили и включили телефона вече имаме български език,но ако след това вкараме някакви приложения (програми)те ще ни са на английски .
Лично съм го тествал и работи

Дано съм бил полезен

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
Аксесоари
#2

Браво колега, може да се сложи като важно Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#3

мерси

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#4

колега(gazara74) пробвах по начина които си описал по горе обаче при мен не се получи и чесно казано незнам защо.Тела ми е Privileg SM1 направих каквото беше описал настроих го на български,изк. после вкл. и пак английски,после пробвах пак да не съм объркал но не. Ако някои знае или е правил да помага че не съм мн добре с англ.Оправям се ноо има работи дето немога да ги ползвам защото незнам как и така и не разбрах за какво е лентата в долния краи на дисплея
Цитирай
#5

иван_калпазан написа:колега(gazara74) пробвах по начина които си описал по горе обаче при мен не се получи и чесно казано незнам защо.Тела ми е Privileg SM1 направих каквото беше описал настроих го на български,изк. после вкл. и пак английски,после пробвах пак да не съм объркал но не. Ако някои знае или е правил да помага че не съм мн добре с англ.Оправям се ноо има работи дето немога да ги ползвам защото незнам как и така и не разбрах за какво е лентата в долния краи на дисплея
колега, мозъка някъде да не ти е хвръкнал??
не виждаш ли,че пише БЪЛГАРСКИ ЕЗИК ЗА ZTE RACER,а??

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#6

Телефонката ми е глобуска и беше с БГ меню след като си сложих cm7 стана менюто на анг... ако инстралирам това ще ми се оправи ли менюто на бг пак ?!
Цитирай
#7

ch3s73rlp написа:Телефонката ми е глобуска и беше с БГ меню след като си сложих cm7 стана менюто на анг... ако инстралирам това ще ми се оправи ли менюто на бг пак ?!
cm7 има бг меню.Сложи ли новия кернел 2.6.32 и Android 2.3.7 найтли #241 от Racerboy ?
Цитирай
#8

blsabb написа:
ch3s73rlp написа:Телефонката ми е глобуска и беше с БГ меню след като си сложих cm7 стана менюто на анг... ако инстралирам това ще ми се оправи ли менюто на бг пак ?!
cm7 има бг меню.Сложи ли новия кернел 2.6.32 и Android 2.3.7 найтли #241 от Racerboy ?

сложих кернел-а, но 2.3.7 не съм .. нещо не ми е ясно как ? да го сложа
Цитирай
#9

ами колега (ch3s73rlp) ами пробвай да вкараш More Locale 2,може и да стане

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)