Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[22.01.2012]-.¸¸.·´¯Всичко за - HTC HD2 "Звяра"

rrengo7 написа:Моля кажете как да си инсталирам това рекавъри имам андроид на хд2 имам рекавъри как да го сменя с това на данста искам да си направя ехт4 парришън през тела благодаря предварително


По същия начин. На първа страница съм дал линк за сваляне, но не очаквай с него чудеса Smile

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги, имам нужда от помощ. При инсталиране на ром-а когато трябва да избера choose zip from sd card ми дава че неможе да маунтне сд картата. Някакви идеи ?
Цитирай

Пробвай с друга SD карта.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Здравейте, имам проблем с телефона. Какъвто и андроид да сложа, като поседи малко забива в заключено положение, екрана остава черен и нищо не може да се прави с бутоните и батерията е паднала в зависимост от това колко време е стоял така, ако е бил в зарядното когато го махна пак си свети диода все едно се зарежда... Това преди го нямаше.
Цитирай

Нали сменяш partitions за всеки един ROM, който флашваш? С кой ROM си сега?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Be6i4 написа:Нали сменяш partitions за всеки един ROM, който флашваш? С кой ROM си сега?
Да, сменям ги. Сега съм с този NexusHD2-JellyBean-CM10.2_V3.2, пробвах и V2.4, също и HyperDroid-CM7-v5.8.0...не го прави, често но се случва Smile А и малко муден с отключването понякога...
Цитирай

:cheers:
Цитирай

Търся спешно колега от София да прейнсталира едно зверче ...смених му андройда ,но не разбрах това за партишъна и другото от къде се сменя и сега като снимам не ми излизат снимките а само удивителни ..интересното е ,че като се опитам да сложа някакво андройдче на картата памет мятам зип файла и после като я мушна в телефона зип-а го няма ...пробвах и с кабел пак така ! ако някой му се занимава ...не за без пари разбира се :cheers: или ако не му се занимава да го давам за 70 лева ... :facepalm:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)