Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[22.01.2012]-.¸¸.·´¯Всичко за - HTC HD2 "Звяра"
#51

i.spasov написа:Някой може ли да ми удари едно рамо и да ми препоръча кой от тези ромове да избера. Кой е с по-добра камера, батерията издържа повече и т.н

1. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=733649
2. http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1316632
3. http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1434559

За момента имам само един проблем, а той е малко памет на SD картата (1GB). Четох че трябва да се направи Ext partition, но незнам колко да го направя. Ще мога ли да ги подкарам или ще трябва да търся друг РОМ.

Мерси за помощта предварително Smile
И трите стават.
1 и 2 са по-добри според мен, но за камерата може да се пробваш и с 3.
За тях ще ти трябва ext4/3, за който си чел.
Ако искаш може да прочетеш за него в темите ми.
Написано е в тази както и в тази > https://www.androidbg.com/forum/topic306...tsiya.html

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
Аксесоари
#52

luba6ky написа:
i.spasov написа:Някой може ли да ми удари едно рамо и да ми препоръча кой от тези ромове да избера. Кой е с по-добра камера, батерията издържа повече и т.н

1. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=733649
2. http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1316632
3. http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1434559

За момента имам само един проблем, а той е малко памет на SD картата (1GB). Четох че трябва да се направи Ext partition, но незнам колко да го направя. Ще мога ли да ги подкарам или ще трябва да търся друг РОМ.

Мерси за помощта предварително Smile
И трите стават.
1 и 2 са по-добри според мен, но за камерата може да се пробваш и с 3.
За тях ще ти трябва ext4/3, за който си чел.
Ако искаш може да прочетеш за него в темите ми.
Написано е в тази както и в тази > https://www.androidbg.com/forum/topic306...tsiya.html

Да точно от там си избрах ромовете, но най-вече въпроса ми е дали с 1GB карта ще може да се качи или ще трябва да кача някой друг и като взема 8GB или 16GB тогава да си играя да ги качвам тези сенс ромове.
Цитирай
#53

С 1GB карта си избери друг.
За тези ти трябва НАЙ-малко 2GB, защото 1GB ти е само партишъна.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#54

luba6ky написа:С 1GB карта си избери друг.
За тези ти трябва НАЙ-малко 2GB, защото 1GB ти е само партишъна.

Точно това исках да чуя Smile мерси за инфото и сега ще търся някой друг ром.
Цитирай
#55

Въпрос към господин luba6ky,имам едно HTC Touch HD дали и на него може да му се сложи някой от тези ромове?
Цитирай
#56

bajchoni написа:Въпрос към господин luba6ky,имам едно HTC Touch HD дали и на него може да му се сложи някой от тези ромове?
Не!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#57

luba6ky написа:
bajchoni написа:Въпрос към господин luba6ky,имам едно HTC Touch HD дали и на него може да му се сложи някой от тези ромове?
Не!
Благодаря за отговора Smile
Цитирай
#58

Здр. имам едно питане -карта памет 32 гб клас 4 дали става за нашите тел.


Цитирай
#59

dany2001 написа:Здр. имам едно питане -карта памет 32 гб клас 4 дали става за нашите тел.
Аз съм с 8BG class2 и става.
Значи и твойта ще стане ...

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#60

luba6ky написа:
dany2001 написа:Здр. имам едно питане -карта памет 32 гб клас 4 дали става за нашите тел.
Аз съм с 8BG class2 и става.
Значи и твойта ще стане ...


Питането ми беше дали ще я поддаржа тел.


Цитирай
#61

dany2001 написа:
luba6ky написа:
dany2001 написа:Здр. имам едно питане -карта памет 32 гб клас 4 дали става за нашите тел.
Аз съм с 8BG class2 и става.
Значи и твойта ще стане ...


Питането ми беше дали ще я поддаржа тел.
Нямам такава да пробвам ...

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#62

luba6ky написа:
dany2001 написа:
luba6ky написа:Аз съм с 8BG class2 и става.
Значи и твойта ще стане ...


Питането ми беше дали ще я поддаржа тел.
Нямам такава да пробвам ...


Ok,благодаря luba6ky,отзивчив както винаги Rock


Цитирай
#63

нЕкой знае ли как са правилните настройки за build.prop на HD2, щото се оказа че google play е пълен таш*к и сега на телефона повечето приложения дори и най-малоумните като color notepad ги дава като несъвместими :wall: . Пробвах нEкои настройки за vision i SGS2 дето са ги показали в xda при нЕкои ромове за HD2, но не стаа раЛтата. В момента съм с hyper droid 2.3.7 DPI-то е 192, но съм пробвал с 240,160 dpi като и там е същия таш*к.
Цитирай
#64

kx3m написа:нЕкой знае ли как са правилните настройки за build.prop на HD2, щото се оказа че google play е пълен таш*к и сега на телефона повечето приложения дори и най-малоумните като color notepad ги дава като несъвместими :wall: . Пробвах нEкои настройки за vision i SGS2 дето са ги показали в xda при нЕкои ромове за HD2, но не стаа раЛтата. В момента съм с hyper droid 2.3.7 DPI-то е 192, но съм пробвал с 240,160 dpi като и там е същия таш*к.
По принцип не трябва да сменяш нещо там. Поне на мен никога не ми се е налагало. Разработчика си въвежда инфото там. Пробвай с някой друг ром колкото за тест.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#65

Въпросния проблем с несъвместимост на приложенията се появи след смяната от маркет към google play, докато преди това всичко си беше наред с стария маркет. А относно другите ромове, все още не съм намерил ром с CM7 със стоков кернел, ромовете с сенс са малко тежки и имат голям разход на батерията, видео записа работи читаво на най-ниска резолюция а 720p на свалените клипчета от youtube вървят с хардуерно ускорение само на froyo. Повечето 2.3.7 имат кернели на девелоперите, които все ги обновяват през 2 седмици и вече ми омръзна само да флашвам, вече сигурно 50-60 пъти го флашвам тоя тел. Hyperdroida си беше екстра откъм бързина и батерия, но просто google play прееб@ всичко, като за момента редактиране на build.prop е единственото решение
Цитирай
#66

https://www.androidbg.com/forum/topic325...rketa.html
Тук се говори нещо по твоя въпрос.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#67

Мерси все пак за помоща, но и този метод не става, дори и с htc vision даже, ще чакам нещо в xda да измислят.
Цитирай
#68

Здравейте, имам едно питане. Става дума за HTC HD2 с nand android. Намерих му купувач, но не мога да изчистя информацията от него. Като му дам factory reset уж я прави, но след като се рестартира няма промени, всичко което съм инсталирал е там плюс телефони т.н. Мога ли да му направя hard reset? Страх ме е да не се омаже нещо.
Цитирай
#69

tym написа:Здравейте, имам едно питане. Става дума за HTC HD2 с nand android. Намерих му купувач, но не мога да изчистя информацията от него. Като му дам factory reset уж я прави, но след като се рестартира няма промени, всичко което съм инсталирал е там плюс телефони т.н. Мога ли да му направя hard reset? Страх ме е да не се омаже нещо.
Ако знаеш как да си преинсталираш ром-а му дай от рековърито wipe data/cache/Dalvik и го инсталирай пак.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#70

- Ако минавате от един на друг ROM, изберете и wipe data (hardreset на андроида).Въпроса ми е след този хардресед трябва ли да се правят всичките стъпки или само инсталираме РОМ-а който сме си избрали.

Samsung Galaxy Nexus /
 Huawei p8 lite/ Samsung j7 2016/ Huawei Mate 20/ Huawei Mate 50 Pro
Цитирай
#71

Ако е със същия системен партишън не тряба.
Ако е с разлиЧен ще трябва да го смениш.
Проверявай дали се иска е екстърнал на картата.
И си има главни теми за тези въпроси!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#72

Здравейте, прочетох всичко 2-3 пъти и дръпнах всичко и за почнах, но още в началото имам проблем.
Телефна нещо май не съм го свързал добре с PC-то...
Когато ми е включен тела и е свързан към компа и и задържа “Volume Down” + “End”, не ми влиза в bootloader режима, а когато го изключа и направа същото влиза ама не ми изписва USB. Махам кабела и си изписва Serial долу...
Цитирай
#73

Ти за да влезнеш в bootloader трябва да си го изключил първо.
За това, че не ти пише USB може да смениш кабела, да смениш порта, да направиш рестарт на компа, да преинсталираш драйверите, да ги инсталираш ( ако все още ги нямаш ) ...

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#74

Ами мисля, че ги имам драварите, защото си свързвам телефона с кабела като си му дам disc drive?
От кабела може ли да има проблем щом ми ги свързва с компа?
И още 2 въпроса от къде мога да ги намера драйверите, защото май там е проблема, а нямам диск към тела?
И другия въпрос е възможно ли е да имам radio 2.15.50.14, защото когато ми се пуска телефна по едно време излизат за секунди едни написани редове и на единия пише точно R 2.15.50.14?
Благодаря ти за отговорите :bow:
Цитирай
#75

Инсталирай си HTC Sync, за да ти се инсталират и драйверите.
Щом ти пише този надпис значи имаш такова радио, но си спазвам процедурата и си следвай стъпките въпреки, че го имаш.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)