Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мои приложения
#26

вече има разнообразие от тапети за масата Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

Един съвет към теб - В маркета посочвай каква е новата версия (v.1.4 да речем) и какви са подобренията. Излиза, че има ъпдейт, но не е ясно какво съдържа той. :thumbup:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#28

Качена е нова версия, в която робота може да сменя козовата карта и е добавено известяване каква карта е изтеглена
ще гледам вече да добавям, какво ново има Wink
Цитирай
#29

Добавих нова версия на сантасето с няколко промени... Надявам се да ви хареса. До няколко часа трябва да се обнови в маркета 11 версия Ще помоля който си я е дръпнал да я оцени в маркета. Благодаря! Smile
Цитирай
#30

Вече сантасето ми е 14 версия с доста подобрения и промени... ивсе още е единственото сантасе за андроид Smile
https://play.google.com/store/apps/detai...N0b3J5Il0.
Цитирай
#31

Браво колега, евала..нещо обаче маркетинга засили, че с тия 50 даунлоуда..надали си избиваш труда.
Цитирай
#32

То това е проблема, че нямам реклама. Тука ми направиха голяма услуга да сложат за известно време играта в блога на форума, но за съжаление примерно в америка няма как да разберат че има сантасе за андроид освен ако не потърсят в търсачката. Това е много затапващо, докато не стане много теглена или коментирана, няма как да отиде напред в списъците на маркета Smile
Цитирай
#33

admob ?

част от моите приложения и проекти -> http://androidparanoid.eu/
Цитирай
#34

За да има полза от admob-a трябва доста да се изтегли приложението, а щом сега са го дръпнали само около 30, едва ли щеше да има много повече ако е безплатно... поне така си мисля Wink
Цитирай
#35

Аз мисля, че не веднъж ти споменавах за моя игра, която фрии има около 100к тегления, а платената версия е едва с 400
Така че, хората просто не искат да плащат за нещо, което не е наложително, и без да се обиждаш, има къде къде по-яки игри, закоито си струва да се плати (мое мнение разбира се).
Най-добре е да се замислиш да е фрии и по някакъв начин да печелиш, примерно с купуване на различни работи (гръб за карти, или нещо друг) или реклами или и аз нз..все пак не е моя работа да измисля, но би било по-добре. Пак някои би се прилъгал, просто това е съвременния модел, дава се без пари, зарибяваш се..или примерно я пусни да е фрии, ама след 7 дена да иска някакво in-app purchase или просто не се пуска.
Цитирай
#36

Дай да видя твои игри ако има в момента в маркета... Smile
Цитирай
#37

yo_asakura написа:За да има полза от admob-a трябва доста да се изтегли приложението, а щом сега са го дръпнали само около 30, едва ли щеше да има много повече ако е безплатно... поне така си мисля Wink
мисълъа ми беше не да печелиш пари а да рекламираш играта си

част от моите приложения и проекти -> http://androidparanoid.eu/
Цитирай
#38

хм... това май го бяхме коментирали в някои от другите теми за твоето сантасе.
Бях ти споменал, че е в пъти по добре да го пуснеш безплатно, но ти твърдеше че не си заслужавало и т.н.
Много по голям успех ще има ако е безплатно... като му добавиш разни екстри само да са платени примерно... или както ти споменаха по - горе примерно 7 дни да е безплатно...

бтв... ето ти пример за безплатна игра с приличен брой сваляния... и забележи при това е САМО на български...
https://market.android.com/details?id=ar...9ybGQiXQ..
Цитирай
#39

И това с admob вграден ли е или просто е безплатна. Това което каза, че дискутирахме е направо да си го пусна безплатно без нищо. Но така естествено нямам никаква полза. Примерно тази твоята хубаво е изтеглена 10000 пъти, но ако няма реклами вътре тези 10000 изтегляния за нищо не стават освен да радват хората.... На мен ми се иска да изкарам нещичко... Smile
Цитирай
#40

Добави платени опции и екстри в играта... или сложи реклами.

...и тези изтегляния - съвсем не е вярно че не са от полза... Smile
Цитирай
#41

Аз бях пробвал с няколко такива игри но нямаше голяма разлика. Да съм боостнал с по 5 купувания платените версии, максимум Big Grin Примерно бикове и крави която съм направил има 4 трудности. Бях оставил само най ниската и напрвих останалите да са видими само при пълната версия, но както казах само няколко човека се сетиха да я купят. С играта с цифрите които се нареждат също имаше подобно демо, но и там нямаше особена полза. Демата бяха купени по 10-50 пъти за около месец, но платените им версии така си и стояха. Разбирам че трудно да взема пари от хората за нещо което не са видели, но проблема е че няма и как да го видят освен ако не го търсят по име. Това е много прецакващо... Ще пробвам може би скоро с admob-а....
Цитирай
#42

щом и безплатните ти версии са нямали сваляния - тогава въпроса опира може би и до дизайн и представяне на приложенията.... или маркетинг... сложно е там.
Цитирай
#43

ами те не са нещо особено откъм графика, но смятам че са интерестни. Аз се чудя защо сантасето не се тегли повече. Имам 2 варианта в главата. Единия е че не е много популярно като игра на карти по света, а другия че не могат да го открият чужденците в търсачката. Просто незнаят за съществуването му. Клипа ми в youtube за сантасето е гледан от 840 българи и са го купили около 15, а останалите 50тина гледанета са от чужденци и са го купили около 10-тима. Значи вижде пропорцията каква е. Значи проблема остава че не могат чужденците да го намерят, защото няма категория в маркета най-нови, последно качени или нещо от сорта. Ще търся някакъв вид реклама, но да видим каква ще е.... Big Grin
Цитирай
#44

Започнах да вграждам реклами в една от игрите. Но забелязах че не се визуализаират и видях в google че ми трябва минимум API level 13 за да се показват. Но моите игри са направен иза версия 2.2 което означава API level 8. Има ли как да си вградя реклами в 8 ниво. Защото 13 е за по новите версии на андроид...
Цитирай
#45

Компилирай срещу 13ката, мин сдк е важен.
Цитирай
#46

Един вид да направя играта за 3-та версия на андроид или само в Uses SDK да направя target mode 13? И трябва ли в SDK manager-а да тегля API level 13?
Цитирай
#47

ами не,щото май няма да върви на фройо...от android sdk manager->extras си свали android support package..обаче как се връзва със съществуващ код не знам :unknw:

GLav 4.0
Цитирай
#48

сваляш 13 от манаджера, таргет 13 и всичко е ток.
Цитирай
#49

Ами направих това, само че с версия 15 (предполагам пак трябва да стане), но за съжаление не се показва реклама...
Цитирай
#50

аре довечера, като сеърша работа, ще ти обесня у фейсбук, че ми е трудно да пиша от тел Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)