Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Live with Walkman (WT19i)
#26

Здравейте! Днес се сблъсках с странен проблем. 3G Настройките изчезват ( или се деинсталират но няма връзка ) след около1-2часа след като ги "инсталирам". И след това пак трябва да ги инстална за да имам нет през 3G-то :confused:
Цитирай
Аксесоари
#27

На първо място не е лошо ако си на Глобул и ти е няколкогодишна сим картата, да си я подмениш с една нова.
Цитирай
#28

GH0STFACE написа:На първо място не е лошо ако си на Глобул и ти е няколкогодишна сим картата, да си я подмениш с една нова.
Ами със вивател съм и вече я сменявах картата. Там е работата че с предишния ми апарат (SE W902) го нямах този проблем. Вчера маже би около 5-6 пъти дърпах настройки.
Сега пак пробвах нета и за моя радост се свързах без да дърпам пак настройки. Явно след ен-тото дърпане на настройки е захапало. Smile
Цитирай
#29

Ако нещо пак прави проблем, направи един фактори рисет на телефона.
Цитирай
#30

Чудя се дали да си го взимам този телефон и ме интересува дали има фитнес функция(да засича време като тичаш, брой крачки, който си извървял...)?
Цитирай
#31

Всеки андроид може да се сдобие с тези функции.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#32

Здравейте, търся си телефон който има добра камера, хубав звук и по-нов Android . Реших че това е идеалният телефон за мен но искам да видя вашите мнения. Имам и няколко въпроса:

[box]1. Може ли да се ползва Flash Player-a както е на компютър т.е. да си зареждат онлайн игрите, клиповете и други Flash джунджурии
2. Може ли да се ползва втората камера за Skype
3. Ще може ли при някой от по-следващите ъпдейти да се ползва втората камера за разговори през 3G
4. Сигурно ли е че ще има ъпдеит до ICS и кога ще е достъпен

5. Също така дали Live е по-добрия избор тъй като преди си бях харесал HTC Wildfire S[/box]

Samsung Galaxy S4 Mini/Samsung Galaxy Pocket/Samsung Galaxy Note II
Цитирай
#33

matiy написа:1. Може ли да се ползва Flash Player-a както е на компютър т.е. да си зареждат онлайн игрите, клиповете и други Flash джунджурии
2. Може ли да се ползва втората камера за Skype
3. Ще може ли при някой от по-следващите ъпдейти да се ползва втората камера за разговори през 3G
4. Сигурно ли е че ще има ъпдеит до ICS и кога ще е достъпен

1. Да
2. Да, разбира се
3. Не
4. Да -> Май-Юни
Цитирай
#34

Мерсииии....Аз даже не забелязах, че има тема и за Live with Walkman Big Grin

Samsung Galaxy S4 Mini/Samsung Galaxy Pocket/Samsung Galaxy Note II
Цитирай
#35

Хах какъв късмет имаш предишния ми телефон и си се насочил към сегашния ми. Big Grin Няма да сгрешиш с избора камерата прави хубави снимки и HD видео, звука е много силен, всичко му работи перфектно и без лаг както в интернет така и в игрите, а разговорите през втората камера и скайп са много удобни.
Ако имаш още въпроси питай ще ти отговоря.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#36

може ли някои да направи специална тема за Live with Walkman root,unroot,Clock Recovery Mod,unlock bootloader,custom ROM и Stock Rom
Цитирай
#37

За всичко освен къстъм ром има обяснено във форума.
Виж темата за флаштуул и темата за clockworkmod installer.
Цитирай
#38

Здравейте колеги,
От скоро съм с този телефон и съм доста доволен от него. Това, с което не можах да се справя, е да направя видими контактите си от СИМ картата. Ако искам да е така, телефонът ми предлага да ги импортирам в паметта на телефона, но не и да са "видими" както при други марки телефони. Също не открих могат ли да се правят групи от телефонните контакти. Ако някой може да помогне, ще му бъда задължен. Благодаря предварително!
Цитирай
#39

Това ми е първият Смартфон и се кефя като малко дете. Обаче имам един въпрос. Влизам си аз в Маркета на Андроид, тегля си нещо и после какво става...Маркета ми изчезва. Рестартирах фабртичните настроийки и пак същото. Имам само Play Store. То същото ли трябва да е?
Цитирай
#40

Play store e новото име на Маркета.
Цитирай
#41

Мерси. А искам да попитам. Има ли смисъл да ъпдейтвам телефона до 4.00 или не?
И най-важното - как става. Никъде не успях да намеря, дори в търсачката на сайта.
Цитирай
#42

Не си намерил, защото няма още ъпдейт за този телефон.
След месец-два като го пуснат, ще ъпдейтнеш през PCC или SEUS.
Цитирай
#43

а вярно ли е, че като се ъпдейтне и ти се изтриват всичките приложения, които си качил?
Цитирай
#44

Не знам още как ще го пуснат Сони. Дори и да има възможност да се запазят приложенията е крайно препоръчително да се направи чиста преинсталация поради смяна на платформата.

За това си има програми за бекъп на приложения и контакти Smile
Цитирай
#45

Здравейте,защо след пълно изтощение на батерията и последващо зареждане,след включване на телефона,часовника се нулира и датата ме връща 20 год. назад?
Цитирай
#46

Със всичко е така! Щом батерията падне на пълно или я махнеш часовника и датата се нулират.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#47

Как да направя по дефолт всичко, което тегля от маркета да м се записват на SD картата.
Цитирай
#48

elekto92 написа:Как да направя по дефолт всичко, което тегля от маркета да м се записват на SD картата.
Май няма начин, трябва да си местиш сам.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#49

Здравейте! Искам да си взема по голяма мемори карта. Пише че телефона поддържа 32г карти обаче не знам дали има някакви изисквания за класа, системата, скоростта и тн. Харесал съм си http://www.mostbg1.com/most/Item.aspx?itemid=42452
Някой има ли с 32г карта на този телефон да сподели как се справя апарата???
Цитирай
#50

Ами не знам за 32гб, ама аз си карам с ето тази без никакви проблеми до момента http://www.plesio.bg/karti-pamet-c-69980...90415.html Дават я клас 6, обаче скоростите и са до 13мб/сек запис

Едит: гледай каква снимка си посочил-това е SD карта, предназначена за фотоапарати, на теб ти трябва microSD

Sony Ericsson Live with Walkman (WT19i) Android ICS 4.0.4 rooted
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)