Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Live with Walkman (WT19i)
#51

Cynic написа:Здравейте! Искам да си взема по голяма мемори карта. Пише че телефона поддържа 32г карти обаче не знам дали има някакви изисквания за класа, системата, скоростта и тн. Харесал съм си http://www.mostbg1.com/most/Item.aspx?itemid=42452
Някой има ли с 32г карта на този телефон да сподели как се справя апарата???

С 32GB карта не би трябвало да има каквито и да било грижиSmile Тази, която си си харесал, е много по-голяма(като физически размери) от тази която ти трябва - Ти търсиш MicroSD. Освен това, без да обвързвам никой с мнението си, A-DATA правят боклуци. Не съм ползвал тяхна мемори карта, но съм влизал в приключения с техните рам памети и определено е марка, която избягвам. Just sayin'

LG Nexus 4 | 8GB | Black | 4.4.4 stock
Всичко е на нервна почва
Цитирай
Аксесоари
#52

Мале колко съм разсеян друг линк съм дал
ето тази е http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=44528

Не съм запознат с продуктите на A-data но повечето 32-ки са тяхно производство и са доста по евтини от http://www.plesio.bg/karti-pamet-c-69980815.html?filter[chr][1787]=32+GB на пример.
Цитирай
#53

Cynic написа:Мале колко съм разсеян друг линк съм дал
ето тази е http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=44528

Не съм запознат с продуктите на A-data но повечето 32-ки са тяхно производство и са доста по евтини от http://www.plesio.bg/karti-pamet-c-69980815.html?filter[chr][1787]=32+GB на пример.

Не ти казвам 'не си взимай а-дата', казвам че аз не бих. Ти си знаеш. Просто имам лоши спомени от техни продукти, а и съм чувал същото от други хора. Тази, която си избрал излиза 45лв, повечето други марки са с около 10лв повече. ( тази примерно).

едит - В плесио цените са изключително надути, както обикновено - картата, която съм ти постнал в линка в gss.bg е 55лв, в плесио 70... найс

LG Nexus 4 | 8GB | Black | 4.4.4 stock
Всичко е на нервна почва
Цитирай
#54

Благодаря за инфото ще се насоча към други производители :thumbup:
Цитирай
#55

Имам въпрос. Опитах да ползвам калкулатор, ама той има само основни функции, и други които като константи не ми вършат работа... няко да знае как да извадя проценти?
Цитирай
#56

CPAMOTA написа:Имам въпрос. Опитах да ползвам калкулатор, ама той има само основни функции, и други които като константи не ми вършат работа... няко да знае как да извадя проценти?
Просто дръпни някой читав калкулатор от маркета. Този вградения няма такова нещо.

LG Nexus 4 | 8GB | Black | 4.4.4 stock
Всичко е на нервна почва
Цитирай
#57

не знам какъв е калкулатора на 2011 серията но като мръднете на ляво или на дясно не се ли показват други функции. Аз на моята Х8-ца така показвах другите неща.
Цитирай
#58

при мен тази функция си работи дори и хронологията ми пази Smile

Моя проблем е батерията. много бързо пада и от както го имам този телефон вече 1 месец и половина не съм виждал батерията да се разрежда. Всяка нощ го зареждам за даскало това проблем ли е ? И в къщи съм постоянно на ток с него.
Цитирай
#59

Няма телефон толкова бързо да яде батерия според мен. Имаш включени няакви приложения, блутуут, нет, кво ли не за да ти се изсипва така EVN-то... а за калкулатора, наистина е много тъпо измислен софтуерно, и благодаря за съвета да си изтегля от маркета... Smile
Цитирай
#60

Здравейте на всички Wink От около 3 месеца съм горд собственик на телефона.Доволен съм от него имам обаче два проблема първо: като провеждам разговори и нали трябва да се заключва дисплея да ама явно не се заключва защото вечно без да искам докато държа тел. натискам всякакви копчета или приключвам разговора или задържам разговора.възможно ли е това да е нещо от настройките на дисплея гледах но нищо не видях Rolleyes
и второ как мога да направя така че фоновете да се показват с анимациите. Имам няколко анимирани фона но като ги пусна седят като обикновени картинки без анимация Huh
Цитирай
#61

ivanko70 написа:Здравейте на всички Wink От около 3 месеца съм горд собственик на телефона.Доволен съм от него имам обаче два проблема първо: като провеждам разговори и нали трябва да се заключва дисплея да ама явно не се заключва защото вечно без да искам докато държа тел. натискам всякакви копчета или приключвам разговора или задържам разговора.възможно ли е това да е нещо от настройките на дисплея гледах но нищо не видях Rolleyes
и второ как мога да направя така че фоновете да се показват с анимациите. Имам няколко анимирани фона но като ги пусна седят като обикновени картинки без анимация Huh




Когато доближиш телефона до ухото си екрана се изключва.Ако така се прекратяват разговорите то виж дали сензорите работят както трябва.
Относно вторият ти проблем явно не си теглиш "Тапети на живо" а обикновенни картини.Виж в категория Динамичен Тапет в Гогъл Плей за такива тапети.
Цитирай
#62

не са обикновени тапети защото на други телефони се вижда анимацията само на моя не се движат картинките. Да не би да ми трябва някаква програма да си изтегля за това Huh
Цитирай
#63

Имам на началния екран меню на което има тапети фонове и анимирани тапети, на анимираните тапети има само карта на България нищо друго и не мога и да сложа нищо в тази папка...Може би ако сейфам тапетите там ще се показват с анимацийте но не знам как да ги преместя :O Другото което е възможно ли е като си купих тел. и като смених картата памет да съм бутнал нещо дет не трябва :unknw:
Цитирай
#64

Използвай бутона "Редактирай" когато няма никой писал след последното твое мнение.

Иначе по въпроса.
Анимирани тапети нямаш, освен картата. Това ме навежда към мисълта, че се опитваш да сложиш .gif картина за тапет.

Анимираните тапети при Андроид, така наречените Live Wallpapers можеш да намериш тук във форума или в маркета. Когато ги инсталираш, те си отиват в подменюто "Анимирани тапети" и не е нужно да слагаш/местиш каквото и да е.

SIV
Цитирай
#65

Благодаря ти за отговора Smile Да стана с маркета, но мисълта ми е не може ли да поддържа gif формат мой познат има телефон със същия андройд и може да ги отваря защо аз да не мога Huh
Цитирай
#66

Не съм чувал за .gif да се сложи като wallpaper на андроид и да си се движи. Няма такова нещо. Live wallpapers са с инсталационни фаилове, точно както всяко едно друго приложение в телефона ти.

SIV
Цитирай
#67

Ми не знам както и да е , важното е че успях да си сложа Live wallpapers на дисплея за което ти благодаря много :thumbup:
Цитирай
#68

здравейте току що разбрах, че телефона ми е WT19 а не WT19i. WT19 по-слаб ли е от другите от към хардуер и камера или е по-силен.И като е WT19 ще има ли ъпдейт до сандвича на кутията от мтел има стикер до ъпдейт до сандвича.Това го разбрах през PC Companion .
Цитирай
#69

WT19 моделите са едни и същи като хардуер, просто работят на различни честоти на 3G мобилните мрежи, защото не всички държави ползват еднакви честоти и за това обикновено на един модел се правят по 2-3 различни версии.
HSDPA 900 / 2100 - WT19i
HSDPA 850 / 1900 / 2100 - WT19a
Щом работи нормално под 3G в България, значи нямаш проблеми.
Има подобен модел - WT18 с по-слаби параметри, но той е за китайските оператори и се съмнявам някой да те е метнал да ти е дал такъв (най-вероятно даже и няма да работи с нашите оператори)
Ако е нормално закупен оригинален телефон в България ще си получи ICS-a. Аз моя го взех от Мтел и съм много доволен, супер телефон за парите си, заедно с Xperia Mini отвяват като нищо по производителност всички други евтини Андроиди

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#70

И моя телефон е закупен от мтел мисля, че не е менте по хардуер. CPU ARMv7 1 GHz VIDEO ADRENO 205 и камерата прави HD видео.Аз 3G не ползвам защото съм 12 годишен и нащте ми взеха картата която е на сметка а на мен ми дадоха прима .
Цитирай
#71

Телефона е перфектен ! Има някои екстри които по-скъпите телефони нямат !

Sony Ericsson Xperia Live with Walkman
Цитирай
#72

Здравейте!

Какъв плеър ми трябва за да мога да гледам клипчетата от спортала примерно?

Каква резолюция трябва да е клип или филм за да се показва на целия екран защото сега като си пусна примерно клип е на 75-80% от екрана и остава празно място по екрана което мнооого ме дразни? Да не би да е от вградения плеър примерно?
Цитирай
#73

Здравейте и от мен!
Вчера си взех въпросния телефон.. обаче имам едно запитване към другите притежатели на такъв тел..
Хора , успявате ли като свържите тела с пц-то да използвате нета на компа за тела ?... с ХП3 съм и нямам вифи :unknw:
Цитирай
#74

Моята батерия също пада за 1 ден. Изключвал WiFi, синия зъб не го включвам въобще, и пак си пада батерията. Не знам от какво може да е, а е на 1 седмица телефонът. Забелязвам, че през определено време явно сам се включва Wifi-ят, защото ми писка като имам съобщение/събитие във Fb. Забранил съм мобилния интернет от иконката "съветник за настройки". Показва ми, че имам 330MB RAM, надявам се това да е без паметта, заета от Андроид. Иначе ми стои на 20% свободна RAM памет. Забелязах, че тази оранжевата извивка долу до копчето е от лявата страна по- тънка и надясно става по- дебела. И при вас ли е така, или моят е с производствен дефект? Освен това като надуете на макс говорителите(външните), пращят ли? И звукът на външните говорители въобще как ви е? Понеже преди имах нокиа 6120c. Звукът й е 10000000 пъти по- чист! По- слаб, разбира се, но изключително чист. Докато на това сони( А УЖ Е WALKMAN!!!), звукът му е като на каруца по асфалта, нищо че е силен! При вас така ли е? Моля отговорете ми, за да знам дали моят нещо не е дефектен и дали да не го връщам! Smile Имате ли идея дали може да му се сложи по- мощна батерия на този телефон, та да издържа повече време включен? Благодаря предварително! Smile
Цитирай
#75

зависи ако слушаш рок ще пращи естествено аз слушам хип-хоп и звука е тик-так за батерията и аз съм така за др.проблеми незнам и мойта рам е 330 мб. Това за коочета при мен си е нормално. Ако сложа друг ром рамта пак ли ще ми баде 330 мб или 512 мб.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)