Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да върнете DELL до стоков 1.6 ROM и ъпгрейд до 2.2 (при желание)
#26

И как се оправя тая щуротия по принцип?
Цитирай
Аксесоари
#27

zmiara написа:И как се оправя тая щуротия по принцип?
Ами тая щуротия не се оправя засега.....По никакъв начин,скоро се чака да излезе софтуер за възтановяване.В момента майката му е сервиз и там не ги оправят нещата и го сменят...
Цитирай
#28

Здравейте
Може ли някой да оправи линковете за сваляне.
Цитирай
#29

Duyar-Duymaz написа:Здравейте
Може ли някой да оправи линковете за сваляне.

Наистина би било добре;-)

Asus Transformer TF101
Цитирай
#30

колеги знам че сам малко вън от темата но бих искал малко помощ ако може някой да ми помогне!!! ето и проблема: от една седмица сам с DELL STREAK 7 работеше перфектно докато тъча на някои места не ми отказа Sad просто на някой места не работи което много ме дразни. исках да пробвам с калибриране но така и не успях да започна с калибрирането защото не мога да намеря опцията за калибриране ще сам благодарен ако някой успее да ми каже какво да направя и как. предварително ви благодаря за съветите
Цитирай
#31

Здравейте. Някой може ли да помогне със смяната на рома. Линковете от първият пост не работят.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Цитирай
#32

Здравейте колеги,
на някои да му се е случвало да му мигат без причинно основните три бутона? :confused:
Цитирай
#33

Ето един линк от където можете да си смъкнете файловете от първият пост
http://www.filecrop.com/
В сърча пишете примерно: recovery_6267_00.zip и си го намирате Smile
Цитирай
#34

мамкаму нестава и нестава как да оправиа таиа щтротиа с бут файла :capitulation: Albert Albert Albert :angry: :angry: :angry: помогнете нестартира и това сие напрао си умриа
Цитирай
#35

Колеги!Не правете пълно ВИПЕ,защото тела се преебава тотално.Моят го оправиха,но още не мога да го ползвам със СИМ - карта.
Цитирай
#36

здравейте имам проблем с dell streak 7 не мога да намеря ром андроид за да го възстановя.Не бях направил и backup и се форматира всичко и нямаме в момента OS !!! HELP
Цитирай
#37

(2017-06-21, 12:34:27)kidd@mail.bg написа:  здравейте имам проблем с dell streak 7 не мога да намеря ром андроид за да го възстановя.Не бях направил и backup  и се форматира всичко и нямаме в момента OS !!! HELP

Цял раздел тук колега >> https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=255964

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#38

всичко съм прегледал  3 дни ровя в нета но няма резултат update.zip  някакъв работещ линк ако може да ми прати някой ..... ще съм много благодарен
Цитирай
#39

За да сваляш от 4pda трябва да се регистрираш и трябва да прочетеш добре инструкцийте им. Не съм хващал никога такова устройство за да помагам и ако се затрудняваш със сваляния от там пиши тук в темата Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#40

просто ми трябва рома за да мога да го инсталирам през sd картата за да го подкарам този делл
Цитирай
#41

Ти с коя версия си?
Европа
3G версия
WiFi версия
СAЩ
3G версия
WiFi версия

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#42

dell streak 7 model m02m .SERVICE TAG 85SGPQ1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)