Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Tattoo Open Eclair 2.1
#51

Krumata написа:Въпрос: Кои Update на Open Eclair е това 1,2,3, .... Аз лично съм с Update 1 и не ми харесва мн.
Проблем: Клавиетурата е много гадна хич не ми се нрави Any Soft keyboard. Някой подкара ли IME Touch imput.
Галериятя ми е бавна, а при вас.
Прилагам един Файл .еxe които качва ROm 1.6 може и да е оригинален може и да не е ама върви СУпер без различия от ROma с който си купих тела.
Вие как го качвате само с една дума, Update.Zip, REcovery Mode, Flash from SD ? ( а дали качихте recovery,img в SD картата, а дали SD картата Вие е GOlD )

това е версия 5.. ще го напиша в главния пост Smile

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
Аксесоари
#52

Версия 5 къде го пише на фаила които свалям от MEgaUpload или в abaout през телефона. Дай само малко инфо. MOd Version и Кernel. Видео върви ли ти ? А клавиетурата Touch Imput ли ти е или Anysoft Keyboard ?

HTC Tattoo Underground RC 4 custom mod Honeycomb 3.0 & Nokia 1209
Цитирай
#53

Krumata написа:Версия 5 къде го пише на фаила които свалям от MEgaUpload или в abaout през телефона. Дай само малко инфо. MOd Version и Кernel. Видео върви ли ти ? А клавиетурата Touch Imput ли ти е или Anysoft Keyboard ?

името на файла е версия 5..
Firmware version: 2.1-update1
Mod version: OpenEclair-v2.0-test1
Kernel version: 2.6.29 fyodor@debian#12
Build Number: openeclair_tattoo-eng 2.1-update1 ECLAIR eng test-keys

клавиатурата е същата като на чистите андроид телефони (Android Keyboard) .. примерно G1

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#54

От къде да направя бекъп? Ще зема да се навия и аз Big Grin Но само ще тествам... няма да седя с рома, защото доколкото знам няма камера, радио и може би някой други неща. Smile ммм, след като направя бекъп и после го използвам нали няма да е още руутнат телефона ?
Цитирай
#55

Ant0n написа:От къде да направя бекъп? Ще зема да се навия и аз Big Grin Но само ще тествам... няма да седя с рома, защото доколкото знам няма камера, радио и може би някой други неща. Smile ммм, след като направя бекъп и после го използвам нали няма да е още руутнат телефона ?
Като стане ще може ли да цакнеш в камерата да ми абясниш това с камерата дали като влезнеш екрана става черен или просто не го отваря благодаря. Smile
Цитирай
#56

-Shadow- написа:
Ant0n написа:От къде да направя бекъп? Ще зема да се навия и аз Big Grin Но само ще тествам... няма да седя с рома, защото доколкото знам няма камера, радио и може би някой други неща. Smile ммм, след като направя бекъп и после го използвам нали няма да е още руутнат телефона ?
Като стане ще може ли да цакнеш в камерата да ми абясниш това с камерата дали като влезнеш екрана става черен или просто не го отваря благодаря. Smile
mixera, мисля, че си с този ром още... кажи какво става като пуснеш камерата. Аз още не съм тествал Eclair .
Цитирай
#57

-Shadow- написа:
Ant0n написа:От къде да направя бекъп? Ще зема да се навия и аз Big Grin Но само ще тествам... няма да седя с рома, защото доколкото знам няма камера, радио и може би някой други неща. Smile ммм, след като направя бекъп и после го използвам нали няма да е още руутнат телефона ?
Като стане ще може ли да цакнеш в камерата да ми абясниш това с камерата дали като влезнеш екрана става черен или просто не го отваря благодаря. Smile

бекъпа се прави от nandbackup от android recovery-то има го описано в стъпките..

камера програмата се отваря просто не излиза нищо.. до колкото знам имат проблеми с подкарването на драйверите на тази версия.. тъй като камерата на татуто е различна от тези на повечето htc android устройства.. Wink

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#58

Да, но по този начин бекъпа не се ли прави на вече руутнатия телефон? :/
Мога ли да запазя всичко, както ми е сега и ако оплескам нещо, да се върне без руут и с оригинален ром?
Цитирай
#59

Ant0n написа:Да, но по този начин бекъпа не се ли прави на вече руутнатия телефон? :/
Мога ли да запазя всичко, както ми е сега и ако оплескам нещо, да се върне без руут и с оригинален ром?

то голям смисъл да се връща без руут няма Smile .. по принцип няма разлика в това как работи телефона ако е руутнат и ако не е руутнат, само че има възможност да се възползваш от superuser права в операционната система Smile

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#60

Добре де, ами гаранцията ми Big Grin П.П. Извинявам се, ако не съм поставим правилно снимката.
[Изображение: 4305b4ba804538c5.JPG]
off: направих unboxing video на моето тату: http://www.vbox7.com/play:142143d0 / http://www.youtube.com/watch?v=vVTsjOxuMYU Smile
Цитирай
#61

аз вече си подкарах рома Big Grin Big Grin Big Grin ,сега вече сам доволен мнго Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#62

Как стана ? Какво направи различно от предишните пъти?
Цитирай
#63

dzambazov написа:аз вече си подкарах рома Big Grin Big Grin Big Grin ,сега вече сам доволен мнго Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

къде беше фала? Smile

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#64

Може ли по някакъв начин да разберат от магазина, че телефона е руутнат ?
Цитирай
#65

ако им го занесеш , да Wink
Цитирай
#66

Ant0n написа:Може ли по някакъв начин да разберат от магазина, че телефона е руутнат ?

ако преди това го върнеш с нормалния ром.. надали някой ще забележи нещо, а надали и някой ще се е разтърсил кой знае колко Smile

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#67

А как се прави времето на Beautiful Widgets,да се обновява с 3G,а не с GPS.

Galaxy s8
Цитирай
#68

хмм, от къде се разбира дали е руутнат ? какво се гледа/пуска ?
Цитирай
#69

Ant0n написа:хмм, от къде се разбира дали е руутнат ? какво се гледа/пуска ?

пускаш телефона като задържаш power бутона и home бутона и ако ти влезе в Android System Recovery значи е руутнат Smile

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#70

Мерси. Това го пробвах преди няколко дена и се чудех защо заби Big Grin А след като е руутнат ще мога ли да ползвам Bluetooth ?
Цитирай
#71

Ant0n написа:Мерси. Това го пробвах преди няколко дена и се чудех защо заби Big Grin А след като е руутнат ще мога ли да ползвам Bluetooth ?

ако сложиш рома който съм дал, да.. ако просто си стоиш с руутнат телефон със нормалния ром или който и да е ром които е 1.6, не..

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#72

Значи ако рутнем татуто и сложим рома които си дал ще може да пращаме фаилове с Bluetooth така ли или сам го разбрал погрешно.
Цитирай
#73

Да, така е. Не си разбрал погрешно Big Grin Все пак мисля да чакам 2.1 официално от hTc, ако доживея поне да го видя в сайта им. :/ Някой да знае долу-горе кой месец/ден или година Big Grin ще излезе 2.1 от htc за тату?
Цитирай
#74

И аз може да почакам че ся нещо ме марзи Tongue
Цитирай
#75

Има и още нещо, официалния ъпдейт може би няма да поддържа лайв уолпейпърите, а това лично за мен е мн гадно щото мн им се кефя.. има мн разцепващи.. Smile Незнам дано го направят да работи с лайв уолпейпърите щото е голяма газария.. Wink

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)