Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Tattoo Open Eclair 2.1
#76

Благодарности на 'Krumata" от форума ,с негова помощ вече се радвам и аз на 2.1 ,просто ми даде друг ром които успях да го подкарам Smile

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
Аксесоари
#77

dzambazov написа:Благодарности на 'Krumata" от форума ,с негова помощ вече се радвам и аз на 2.1 ,просто ми даде друг ром които успях да го подкарам Smile

кой е тоя другия ром? коя версия е?

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#78

пак си е eclair -Mod Eclair v1.2.2 for tattoo Big Grin Big Grin Big Grin,само камерата не ми работи иначе с блутута няма пороблем Big Grin

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#79

Не мога да разбера, защо за всички блутуута е толкова важен. Ама наистина. Имам си кабел винаги с мен - може би заради това Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#80

Edin priatel kato kaji prati towa a ti ko she kajej chek da vkaram kabela Big Grin
Цитирай
#81

от каде да си сваля този Beautiful Widgets които е на скрииншотите в началота?
благодаря предварително, още съм новак.
Цитирай
#82

@ K_borisow от маркета може да го истеглиш

HTC TATTOO Tongue
Цитирай
#83

Някой успя ли да подкара това [Изображение: qq2i3lsr.png] [Изображение: sftjkkde.png] [Изображение: mq4tshxt.png] [Изображение: zytwaldt.png]
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=663106 Аз стигам до Логото на Tattoo и до там Smile

HTC Tattoo Underground RC 4 custom mod Honeycomb 3.0 & Nokia 1209
Цитирай
#84

Уау - много яко изглежда!!!
Май ще взема и аз да се руут-на Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#85

damn, добре изглежда! Smile

тествано ли е върху тату?

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#86

Coolrogue написа:@ K_borisow от маркета може да го истеглиш

нещо не мога да го намеря как се казва точно и трябва ли ми онзи пач за повечето приложения в маркета?
Цитирай
#87

Beautiful widgets е платена,по-добре я потърси в нета.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#88

Яко, ама за нашата резолюция дали ще стане ?
Цитирай
#89

Има ли настройки,при разговор екрана да не загасва след 10 сек.

Galaxy s8
Цитирай
#90

А като сте е с този РОМ - може ли да се инсталират програми направо на картата?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#91

Не не може.

Galaxy s8
Цитирай
#92

имам 1 въпрос...
сега като съм си руутнал htc-то как да си sync-на тела с pc-то
Цитирай
#93

Да.Няма проблем.

Galaxy s8
Цитирай
#94

моля ви някой ще ми даде ли линк към някой сайт кадето Beautiful widgets е безплатна МС
Цитирай
#95

dqko написа:моля ви някой ще ми даде ли линк към някой сайт кадето Beautiful widgets е безплатна МС

Има отделна тема с линкове към други сайтове:

https://www.androidbg.com/forum/topic143...arket.html

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#96

Тука ся на мен не ми показва Backup/Restore и Nand backup :|
Цитирай
#97

http://www.youtube.com/watch?v=dQg8VAJbDT4 не знам какъв е тоя ром... хак както искате го наричайте ама е 2.1 и има сенс айде ако някой знае езика да превежда

HTC TATTOO Tongue
Цитирай
#98

Coolrogue написа:http://www.youtube.com/watch?v=dQg8VAJbDT4 не знам какъв е тоя ром... хак както искате го наричайте ама е 2.1 и има сенс айде ако някой знае езика да превежда
Колега ми тва си е този ром които слагаме тук във форума. Изплозва Launcher които е много бъгав, използва също както виждам Metamorph ама аз лично не можаш да го подкарам. НА кое викаш сенс, ако е HTC SENS UI не ми прилича на него. Чесно казано се отказах вече от Open Eclair всяко чудо за 3дни. Клавиетурата му е мн кофти, няма камера а и незнам при вас но при мен се получи някакъв проблем с микрофона при разговор, отсреща ме чуват много глухо а с 1.6 го нямам този проблем

HTC Tattoo Underground RC 4 custom mod Honeycomb 3.0 & Nokia 1209
Цитирай
#99

Абе пичове, сложих си снощи това Еклерче, но нещо не ми станаха ясни някои неща.

1. Как да си спра мобилния интернет? При 1.6 си имаше опцийка в настройките да го спирам, а тук не я виждам?
2. Защо примерно като пусна навигацията Sygic се отваря за секунди (уж че зарежда) и след това ме изхвърля?
Цитирай

да и при мене го имаше този проблем с микрофона,пак се варнах на 1,6 Big Grin Big Grin Big Grin

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)