Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Получаване на Руут права на DHD за v.3.06, 3.12 и всички версии на3.13
#26

здравейте днес рутнах телефона по този начин. Всичко мина добре , много се радвам че има такива теми. Искам още нещо да запитам - как да си върна тела в предишното състояние. Има ли ун-руут за този начин. Дано някой пише.
Цитирай
Аксесоари
#27

didko_5 написа:здравейте днес рутнах телефона по този начин. Всичко мина добре , много се радвам че има такива теми. Искам още нещо да запитам - как да си върна тела в предишното състояние. Има ли ун-руут за този начин. Дано някой пише.
Ами две теми по-надолу, част втора - https://www.androidbg.com/forum/topic161...50405.html Или с опцията в тоя същия скрипт. Мисля че първият начин е по удачен.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#28

От близо година и нещо се канех да го руут-на, и ето, че днес благодарение на тази прекрасна тема успях от първият път, Благодарности за труда на iuly_vn!!! ps: To било лесна работа Lock

.::Samsung Galaxy S III [white]::.
.:: HTC Desire HD & Apple iPad 2 black 32 Gb:.!
Цитирай
#29

Благодаря ви!!! И аз успях да рутна по тази тема. :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Цитирай
#30

Хора аз съм с 3.12
какво ще рече че това не работи за Giger със Froyo RUU .... как може да си с Froyo и с Ginger едновременно ?

Аз лично съм в момента с Ginger от къде да знам с какво RUU съм взел съм телефона преди близо 2 години и съм update-вал само с OTA демек не сам флашвал никакво RUU никога... това значи ли че съм с дефайлтния Froyo RUU и този метод не работи а ми трябва другия или какво значи ?
Цитирай
#31

Направих всичко както трябва обаче от около 20-25 мин няма никакъв ефект... стой си на starting downgrate и това е :X С 3.12 съм какво да правя ???
Цитирай
#32

Оправи ли телефончето?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#33

Да като по чудо стана... Направих абсолютно всичко като миналият път и стана Smile Мерси за помощта :cheers: :cheers:
Цитирай
#34

Урааа, най-после съм с рутнат телефон и Андроид 4. Благодаря ти. Телефонът ми е Desire HD и рута стана от втория път. Не знам защо но няма значение.

HTC Desire HD - JellyTime 4.2 R6
Цитирай
#35

Здравейте.
Понеже не ми работ Volume up бутона искам да попитам дали има шанс да го роот-на по някакъв начин без да се използва бутонът за увеличаване. Пита ме дали искам да го "ъпгрейдна", но... фал.. Smile
Цитирай
#36

tsekotanev написа:Здравейте.
Понеже не ми работ Volume up бутона искам да попитам дали има шанс да го роот-на по някакъв начин без да се използва бутонът за увеличаване. Пита ме дали искам да го "ъпгрейдна", но... фал.. Smile

Не съм много добре запознат, но ако ползваш волуме даун дали списъка с опциите няма да се превърти и да започне отначало?

HTC Desire HD - JellyTime 4.2 R6
Цитирай
#37

Ами какво ти пречи да пробваш? Ти така или иначе ползваш програма и компютър за рут. А веднъж рутнеш ли го, после инсталираш TOUCHRECOVERY CWM, където се избират менюта само с натискане на дисплея.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#38

Точно там е въпросът. Трябва да потвърдя ъпгрейда с "Вол. ъп". Та въпросът е дали има как да стане или по някакъв начин да го променя за да иска потвърждение с "Вол. даун".
Благодаря. Wink
Цитирай
#39

JOKe написа:Хора аз съм с 3.12
какво ще рече че това не работи за Ginger със Froyo RUU .... как може да си с Froyo и с Ginger едновременно ?

Аз лично съм в момента с Ginger от къде да знам с какво RUU съм взел съм телефона преди близо 2 години и съм update-вал само с OTA демек не сам флашвал никакво RUU никога... това значи ли че съм с дефайлтния Froyo RUU и този метод не работи а ми трябва другия или какво значи ?

Абсолютно същите терзания имам и аз! Може ли някой да отговори? Също така ако после реша да го върна в състояние "от завода" кой стоков ром трябва да сложа - Froyo?

ICS for DESIRE HD or burst!!!
Цитирай
#40

Здравейте! Опитвам се да си руутна и аз телефончето, но имам проблем с изтеглянето на файла aahk-12062012.zip. Точно в края на изтеглянето дава грешка. Някой сблъскал ли се е с този проблем?
Цитирай
#41

Търсете AAHK в темата на XDA Developers. Но проблема със свалянето си го пише. Антивирусната ви го спира. Спрете я докато сваляте и когато работите с метода!!! Можете да се ръководите от инструкциите по-горе. Дадения линк си е актуален!

tsekotanev написа:Точно там е въпросът. Трябва да потвърдя ъпгрейда с "Вол. ъп". Та въпросът е дали има как да стане или по някакъв начин да го променя за да иска потвърждение с "Вол. даун".
Благодаря. Wink
Хм, Вярно. Но няма как да стане, след като си в H-boot менюто. Иначе под Андроид мисля имаше софтуер за тоя бутон.

JOKe написа:Хора аз съм с 3.12
какво ще рече че това не работи за Giger със Froyo RUU .... как може да си с Froyo и с Ginger едновременно ?
Това се отнася за апарати които са доставени и в момента са с тоя софтуер. След като сте качили до 3,12 и нагоре, то рутвате от тук. Иначе с другата тема.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#42

Извинете но аз го даунгрейдвам и след това телефона ми изпада в HBOOT стоя така доста време и нищо. Моля помогнете.

XPERIA X10 mini >>> DESIRE HD >>> SAMSUNG GALAXY S III TITANIUM GREY>>>LUMIA 920
Цитирай
#43

denis99 написа:Извинете но аз го даунгрейдвам и след това телефона ми изпада в HBOOT стоя така доста време и нищо. Моля помогнете.

Забравих да добавя, че чаках около час и половина и нищо стои си на HBOOT. Моля помогнете. Smile :capitulation:

XPERIA X10 mini >>> DESIRE HD >>> SAMSUNG GALAXY S III TITANIUM GREY>>>LUMIA 920
Цитирай
#44

Здравейте, имам един огромен проблем. Искам да си руутна тела, но той остава на HBOOT, моля помогнете. Използвам AAHK. Версията ми е 3.12.405.1

XPERIA X10 mini >>> DESIRE HD >>> SAMSUNG GALAXY S III TITANIUM GREY>>>LUMIA 920
Цитирай
#45

Пусни пак инструмента и го рутни. Ще ти инсталира и ром, което трябва да потвърдиш. Трябва да имаш интернет.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#46

Здражейте,

руутнах телефона си и жсичко стана както трябва след това инсталирах една програма ром мениджър от нея инсталирах ром cyanogen 7 и след рестарта на телефона тръгва да зарежда рома но не успява и телефона не иска да тръгне???? как да го управа
Цитирай
#47

Здравейте, доста съм зелен в тематиката, препрочетох няколко теми за руутване и се спрях на тази.

Имам Inspire 4G към at&t , тъй като трябваше бързо да действам, за да го тествам на родна почва си платих в ebay за да го отключа да работи към всички мрежи и го отключих. Днес щраках из нета и в официалния сайт на htc developers имаше инфо как да се отключи bootloadera, без особено да ми е ясна идеята. И от locked го модифицирах на unlocked. идеята е, че исках да му махна фирмения фирмyер на at&t и да му поставя общ, евентуално с БГ език. Но не стана това ,което очаквах.

Разглеждам форума и се спрях на темата. Направих всичко, както трябва, но в крайната фаза на скрипта, като излезне hboot-a на телефона и като проверява и load-ва информацията пише - no image file (или нещо подобно) и като рестартирам си ми остана предишната (оригиналната) версия на андроид.

Android ver: 2.3.5
sense: 3
Soft N: 3.20.502.52 710RD
Цитирай
#48

KrasenTakev написа:Здражейте,

руутнах телефона си и жсичко стана както трябва след това инсталирах една програма ром мениджър от нея инсталирах ром cyanogen 7 и след рестарта на телефона тръгва да зарежда рома но не успява и телефона не иска да тръгне???? как да го управа

Получил ти се е bootloop трябвало е да направиш full wipe.

[highlight=#33b5e5] Black [/highlight][highlight=black] Sony Xperia SP [/highlight]
[highlight=#33b5e5] ---> [/highlight][highlight=white] JBL Tempo In-Ear [/highlight]
Цитирай
#49

Колеги, след 1,5 години работа със стоков ром и след разочарованието, че няма да има ICS за нас реших и аз да си рутна телефона както е обяснено от тази тема. Въпросът ми е има ли начин да си запазя някак си оригиналния ром с който е в момента телефона за евентуално възстановяване после, купуван е от глобул и примерно автоматично си има настройките на мобилен интернет на оператора и при ресет винаги ме пита дали съм на Фрог или на Глобул.
Другият въпрос е след като направя процедурата в първият пост, с какъв ром ще цъфна и коя версия на сенс? После отделно ли трябва да слагам друг ром който си харесам?

Мерси за търпението!
Цитирай
#50

Здравейте, реших си задачата от предишния си пост.
Инсталирах Ace Advanced Hack Kit и общо взето програмката свърши всичко. Бързо, лесно и безкомпромисно. Вече се радвам на руутнат телефон и си качвам ром-ове каквито ми харесват.
Поздрави!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)