Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Получаване на Руут права на DHD за v.3.06, 3.12 и всички версии на3.13
#51

При мен три пъти пробва даунгрейд и след рестарт нищо не става.С 3.12 е телефона който пробвам да го рутна.
пс.Трябва ли преди да почна процедурата да му направя ресет на телефона?

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
Аксесоари
#52

boboe написа:При мен три пъти пробва даунгрейд и след рестарт нищо не става.С 3.12 е телефона който пробвам да го рутна.
пс.Трябва ли преди да почна процедурата да му направя ресет на телефона?

Да, щом не става. Също така пречи антивирусна фаеруоли и тем подобни. Пробвай на чист Уиндоус с посочените в метода драйвери без синк-а. Прочети цялата тема. Проблема е при теб, а отговора някъде тук!

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#53

След даунгреида,телефона влиза в h-boot,с копчето за усилване потвърждавам минава около минута и с power бутона се връща отново в h-boot.Ако го остава така си стой много време,при рестарт на телефона отново ми тръгва с 3.12 версията без да е направило ресет на данните. Sad Пробвах го и на компютър с чист линдолс и семо с драйверите от папката.Резултата беше същия.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#54

Software number-а ми е 3.13.720.2, version 2.3.5, sense 3.0, hboot 2.00.0027, по кой начин мога да си руутна телефона ?
Цитирай
#55

boboe, пак казвам, че проблема е при теб. Тук са рутнали много колеги, както и в XDA. Някъде бъркаш, но не съм там за да знам къде. Пак ти казвам прочети темата и кой какво е писал и анализирай грешката си.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

moniiec - да с този.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#56

killingtime написа:Колеги, след 1,5 години работа със стоков ром и след разочарованието, че няма да има ICS за нас реших и аз да си рутна телефона както е обяснено от тази тема. Въпросът ми е има ли начин да си запазя някак си оригиналния ром с който е в момента телефона за евентуално възстановяване после, купуван е от глобул и примерно автоматично си има настройките на мобилен интернет на оператора и при ресет винаги ме пита дали съм на Фрог или на Глобул.
Другият въпрос е след като направя процедурата в първият пост, с какъв ром ще цъфна и коя версия на сенс? После отделно ли трябва да слагам друг ром който си харесам?

Мерси за търпението!
За връщане в заводско състояние - https://www.androidbg.com/forum/topic161...50405.html - част втора като предварително виж преди рута с кой софтуер си. Но това какво значение има. После със стоков можеш да го ъпдейтваш до последната версия.
След рута си слагаш ром по собствено усмотрение. Има тема за това, кой е по-добър. Smile

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#57

Software number-а ми е 3.13.720.2, version 2.3.5, sense 3.0, hboot 2.00.0027, по кой начин мога да си руутна телефона ?

moniiec - да с този.

..........."product.version=3.13.720.2
This version of Android cannot use the hack kit at this time.
You can downgrade if you like, then rerun the hack step.
WARNING: THIS WILL WIPE DATA
[ Would you like to downgrade? y/n ]............"

и сега "Y" ли да му давам и да продължавам, please......
Цитирай
#58

да

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#59

Изкарах Първото ниво, reboot и сега телефона показва само логото HTC
Цитирай
#60

Готово, сега е с версия 2.3.3, сенсе 2.1, software 2.50.405.2, но нямам иконата "SU", как да позная,че телефона е рутнат?
Цитирай
#61

Аз пробвах като инсталирах Tutanium Backup. Ако е рутнат ще ти се инталира.

HTC Desire HD - JellyTime 4.2 R6
Цитирай
#62

You phone is rooted
Цитирай
#63

Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance
Цитирай
#64

Здравейте, сега като имам root на телефона.който е с версия 2.3.3, sense 2.1, какъв rom мога да слагам, благодаря предварително .
Цитирай
#65

moniiec написа:Здравейте, сега като имам root на телефона.който е с версия 2.3.3, sense 2.1, какъв rom мога да слагам, благодаря предварително .
Moniiec, предлагам ти да изтриеш последните три мнения, заедно с това и да ги обедениш в едно. Не е прието да се пише така и две мнения непосредствено едно след друго, се водят спам. За качествата на ромовете има друга тема.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#66

колеги направих всичко,звярът от 3.13 сега е на 2.50 но не е рутнат?Инсталирам Руут експлорер,суперюсер и нищо?Не мога да вляза в рекавъри да си флашна ром?Помогнете?

Готово. С първото стартиране съм свалил версията а с 2-рото се оправиха нещата! Smile

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#67

Здравейте,
за да не пускам нова тема бих искал да използвам тази, ако не е проблем разбирасе. Телефонът беше рутнат всичко си беше ОК, но при инсталиране на един сенс 4 ром заби тотално и трябваше да върна стоковия ром, защото неможеше да се влезе в рековърито. Исползвах aahk за въстановяването на стоковия ром и му зададох S-on. Сега пак се опитвам със aahk да направя отново процедурата за S-off и ungreade, но ми показва следния проблем.
Цитат:Main version is older!
Update fail!
Press <POWER> to reboot.

Възможно ли е проблемът да идва от радиото? Бях инсталирал 12.65.60.29_26.14.04.28_M, защото бях с по-старо.

Когато се опитам да сменя радиото ми изписва това
Цитирай
#68

Първо S-on и рут права са съвсем различни неща. Телефонът може и да е рутнат и да е без S-off. Изписва ти, че версията на новия ром с който искаш да получиш и рут права, е по-стара от моментната в телефона. Не съм срещал тоя случай при DHD. Нещо си объркал с връщането към сток.
Би следвало да извадиш батерията за няколко секунди и да опиташ отново. Качи и наново файла PD98IMG.zip. в картата памет, за който скрипта реве че не го намира. После като влезеш в буутлоудера и зареди файла, ще те попита дали да го инсталира. Потвърди.
И дай инфо дали има в момента Рут права. Ако не става така, може да пробваш наново връщане към сток с другата тема.
Радио не може да се смени без S-off!

П.П. Най лесно за теб е, да се върнеш в първоначално положение, като опиташ да инсталираш RUU за Европа през компютъра.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#69

Незнам как е станало, но имаше един изтрит файл и за това е станала цялата работа, файлът е zergRush и се намира във папка bin. Свалих архива aahk на ново и го рутнах без проблем. Мерси за помощта Smile
Цитирай
#70

Здравейте,

следния проблем се получи след опит за рутване с Advanced Ace Hack Kit бутва до червен триъгълник!
След рестарт светва два пъти белия екран с логото на HTC и след това екрана става черен картинка на телефона и червен триъгълник с удивителна и така си остава!

ако се е случвало на някой да помага ако може ! :capitulation:

Щом си рутнал с ААHK пиши в темата за това. Не създавай нови теми, преди да си ползвал търсачката! Модератор.

Samsung galaxy note2 7100, Android 4.4.2
Цитирай
#71

Дай инфо какво пише в буутлоудера. Ако е рутнат с S=OFF, то изпълни втората част от програмата в темата, в която ще ти предложи да качи ром и къстъм рекавъри. Прочети мненията в темата.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#72

Линкът за aahk е невалиден =( Някой може ли да ми я прати... Из нета попадах на какви ли не щуротии и не мога да намеря свястна версия на aahk

Motorola Moto X 2nd gen (2014) Stock kernel & ROM
Цитирай
#73

намерих една, която е с размер 96.8 MB (101,540,470 bytes), не съм я пробвал защото ме е страх да си кажа, ако някой може да потвърди че това е версията или да качи работещ линк с файла ще съм му благодарен.
Цитирай
#74

Ето ви работещ линк - http://www64.zippyshare.com/v/30723665/file.html
Свалил съм го от поста на първа страница и работи без никакъв проблем.
Успех :thumbup:
Цитирай
#75

Здравейте колеги! Имам проблем след като изтеглиh от горния линк фаилоBете започнах да ипълнявам всички стъпки но на 2 пъти ми се получава грешка при долнграде" след това телефона ми почва да зарежда и след малко ми изписва Version is older (или нешо подобно и трябва да натисна power бутона ..А след това нищто ...а сега и 2рия път телефона ми тотално заби след зареждане и отново съм с 3.13 софтуер 2.3.5 андроид весия 3.0 Сенсе (дали проблема може да е че ненамерих инсталиран HTc sync и неможах да го преинсталирам?

~~~HTC DESIRE HD~~~
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)