Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство] -.¸¸.·´¯ Samsung Galaxy Note II N7100 CWM Recovery & Root & CF-Auto-Root ...
#51

dessyteneva написа:Виж първо като го сложиш на зарядно зарежда ли се-ако не,по-добре пести батерията.От кой град си,може наоколо да има колега с джиг да пробвате.
От Разград съм и мисля, че зарежда, защото първо го изключих и го сложих на зарядното и той се включи и с USB'то проработи. Смисъл включва се и отново показва логото.

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray- най-якия телефон на пазара!
Цитирай
Аксесоари
#52

Ами дано пише някой колега около теб за джиг,иначе на риск ще го носиш в магазина-никой не знае какво си успял да направиш или не си и ако го пуснат ще излезе на яве и може да ти падне гаранцията.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#53

dessyteneva написа:Ами дано пише някой колега около теб за джиг,иначе на риск ще го носиш в магазина-никой не знае какво си успял да направиш или не си и ако го пуснат ще излезе на яве и може да ти падне гаранцията.
Риск печели риск губи няма какво да се прави ... Благодаря ви за помощта !

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray- най-якия телефон на пазара!
Цитирай
#54

Предполагам ще е риск губи. Прекалено бързо се предаваш и скачаш на сервиза. Зареди си батерията и се постарай да влезеш в дънлоуд. Преди да опиташ да го вкараш с клавишната комбинация (внимавай с копчетата и реда на натискане), му разкарай батерията за 10-15 секунди. Ако не успееш утре да го вкараш, в което се съмнявам, опитай джиг. Чак тогава ходи да си затриеш гаранцията.
ПС: Сигурен ли си, че рома който флашна е за твоя телефон?
Цитирай
#55

vladdark написа:Предполагам ще е риск губи. Прекалено бързо се предаваш и скачаш на сервиза. Зареди си батерията и се постарай да влезеш в дънлоуд. Преди да опиташ да го вкараш с клавишната комбинация (внимавай с копчетата и реда на натискане), му разкарай батерията за 10-15 секунди. Ако не успееш утре да го вкараш, в което се съмнявам, опитай джиг. Чак тогава ходи да си затриеш гаранцията.
ПС: Сигурен ли си, че рома който флашна е за твоя телефон?

Успях да вляза в доунлоад мод сега какво да направя да флашна оригиналната версия ли ?


Но не успях да нулирам брояча това проблем ли е ?


Не пускай поредни мнения!!!

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray- най-якия телефон на пазара!
Цитирай
#56

Брояча се занулява, ако ще ходи в сервиз иначе не пречи.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#57

beko723, знаех си че ще успееш. Флашни сега един ром и се радвай на телефона, до като четеш за зануляването. Не е сложно, просто според мен много инфо ти се е събрало на веднъж. Както каза Любо, за момента брояча не те бърка. :cheers:
Цитирай
#58

vladdark написа:beko723, знаех си че ще успееш. Флашни сега един ром и се радвай на телефона, до като четеш за зануляването. Не е сложно, просто според мен много инфо ти се е събрало на веднъж. Както каза Любо, за момента брояча не те бърка. :cheers:
ДА Вече всичко е наред благодарение на вас свалих си стоковата версия и сега състоянието е нормално и брояча ми е на нула.
Благодаря ви много !!!
СУПЕР СТЕ!!!

Samsung Galaxy Note II Titanium Gray- най-якия телефон на пазара!
Цитирай
#59

Колеги утре ми пристига телефончето ще помоля за помощ чрез Team viewer да го рутна и да сложим нов ром Smile Оставям скайп за връзка placeboo2 :cheers:
Цитирай
#60

Тук не сме персонални сътрудници, колега!
Темата си е описана и само трябва да се следва.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#61

Как да махна роот, CWM recovery и да направя всичко сток, да не си личи, че телефона е бил роотван и с къстъм ром. Благодаря предварително.

HTC Wildfire> HTC HD2> HTC ONE X>Samsung Galaxy Note II 4.1.2 Omega Rom rooted on 1.8 Ghz
Цитирай
#62

Инсталирай стоков ром през один и занули броячите . Как? Описано е в шапката на темата и тук:
https://www.androidbg.com/forum/topic475...0-411.html
Цитирай
#63

Колеги имам следното питане свързано с опит да рутна.Сложих драйверите както е описано и рестартирах компа, но при връзка с Один не ми открива телефона :facepalm: На какво може да се дължи това ?
Цитирай
#64

Спри процесите на кийс, за да не пречат.Ако си с уиндоус 7 спри и файъруола.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#65

Благодаря на Деси за помоща вече съм с рут :bow:
Цитирай
#66

Нещо удрям на камък. Сложих си Австрийския 4.1.2 и сега не мога да руутна. С Odin-а от шапкана, квадратченто не е жълто. Дръпнах последния Один и с него вече е жълто. Всичко правя и после отгоре ми дава PASS в зелено, отдолу ми пише, че съм готово. Като се включи телефона, обаче руут няма Huh

ЕDIT!: Оправих се. С нова версия на CF-Root-a стана.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#67

Като се флашва с мобилен один, трябва рома да е разархивиран до тар файл, или се качва така архивиран както е изтеглен?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#68

Зависи от рома. Стоковите ги отварям и качвам само файла. Къстъмите
както са архив
Цитирай
#69

Руутнах си телефона. След което си изтрих някой приложения с титаниум-а, и мислех, че като му направя хард ресет ще се върнат. Сега направих и нищо не се е върнало, и телефона пак е руутнат. Искам да махна руут-а и всичко да е както сам си го купил от магазина. Можете ли да ми помогнете?

Секс, Купон и Музика! FB...
Цитирай
#70

Префлашни със стоков фирмуер.
Цитирай
#71

сега видях, че от титаниума е запазен бакъпа и го имам, но как се връща сега от там? как да го направя този бакъп?

Секс, Купон и Музика! FB...
Цитирай
#72

Първо вземи почети малко,защото ще си съсипеш телефона!Втора-бекъп от титаниума се връща като цъкнеш на самия бекъп и има опция за рестор.Трето, като искаш да го върнеш сток, занули показателите с Triangel Away и отгоре си флашни стоковия ром, така и приложенията ще ти се върнат и рута ще си замине.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#73

как се прави този флаш? и какво е това triangel away?

Секс, Купон и Музика! FB...
Цитирай
#74

Има си теми и всичко е написано!!!
Цитирай
#75

GNoteII написа:как се прави този флаш? и какво е това triangel away?
Както казах вече-почети малко,защото ще си скапеш телефона...

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)