Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за HTC Wildfire S в една тема

Някой с руутнат s може ли да покаже някой номер който да направя и с моят телефон. Засега имам SetCPU и Data2SD. Smile
Цитирай
Аксесоари

Пишеш Root в Play Store и си избираш. :wall:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Хора, имам един малък проблем и ми трябва малко помощ. Първо бих искал да попитам, за да си инсталирам ROM, трябва ли да е отклчен телефона, или не е задължително ако имаш руут?
Цитирай

tedo21 написа:Хора, имам един малък проблем и ми трябва малко помощ. Първо бих искал да попитам, за да си инсталирам ROM, трябва ли да е отклчен телефона, или не е задължително ако имаш руут?
В "отключен" вероятно визираш HBOOT.
Няма как да имаш ROOT, без да е отключен. За да инсталираш ROM също.

---------------
[Изображение: logo210.png]

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

Мерси, оправих се. Питам защото го заклчих след като си го руутнах. Smile
Цитирай

Тук може да подкрепите идеята да получим ъпдейт на телефона:
Гласуване, Тема в XDA
Цитирай

Телефона ми трябва за работа : умен GPS/за града/ , издържлива Батерия ,Интернет/който да отваря всичко+flash/ ,Бързина/добър процесор/ . Този телефон притежава ли тези качества и ако не какво бихте ми препоръчали Smile
Цитирай

Днес ОС-се ъпдейтна. Сега отключването е по-готино. Вместо да се плъзга надолу, единн пръстен трябва да се дърпа нагоре. Много ме кефи така! Wink Tongue :thumbup:
Цитирай

Здравейте!Имам един проблем с моя Wildfire s.От два дни ми прави проблеми говорителя,когато приемам входящо обаждане направо се включва високоговорителя автоматично,и след това трябва автоматично да натисна режим слушалка.Моля ако знаете кажете ми как да си го оправя това проблемче ако знаете!?
Цитирай

Пробвах с рестарт,но се оказа че телефона ми е в режим автомобилен,и честно да си призная не зная как да го поправя...
Цитирай

Здравейте.Моля за малко помощ.Взех си wildfire S и всичко му работи точно,но не мога да го свържа с pc-to за да си сваля снимки и музика.Моля помогнете.Това ми е първото HTC и не съм много наясно с нещата.Трябва ли да изтегля някакъв driver ? Мерси предварително
Цитирай

Би трябвало да я има на картата програмата, ако е купен нов. Но ако нямаш четец за карти, е безсмислено.
HTC Sync


---------------
[Изображение: logo210.png]

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

Телефонът е втора употреба.Предишният собственик каза ,че нямало никакви проблеми в свалянето на снимки и музика.А в момента може да се зарежда ,но не и да свалям данни.Трябва ли да инсталирам HTC Sync ?
Цитирай

Здравейте!

Някой има ли проблем с жака за слушалките?

Не го ползвам много, но за да вкарам слушалките трябва да приложа голяма сила, което не ми се струва много хубаво. Даже понякога не работи едната слушалка и се оправя като го натисна допълнително и то влезе още малко по-навътре.

Какво може да се направи по въпроса?
Цитирай

Здравейте! Имам проблем с моето телефонче Sad Имам инсталирани 3-4 приложения, дава ми свободна памет 12-13 MB (едва?!). Снощи се опитах да си инсталирам едно приложение, което е 4,5 MB, но ми дава, че "в хранилището няма достатъчно място" :wall: Трих кеш, трих приложения, не и не... :facepalm: Пробвах да инсталирам друго, същото по размер и стана... Huh Приемам всякакви съвети какво да правя...Мерси предварително!
Цитирай

Моля за помощ детето си е сложило шаблон на тела ,а майка му го е вкарала н пъти и сега. иска парола и име ,а ние си няме и рпредстава какво да вкараме?

LG G 3 моя, Samsung S5 на съпругата ,Iphon 6S на детето и Samsung Galaxi tab P6800 общ !
Цитирай

Здравейте, от днес съм собственик на посоченото смарт-фонче, та имам няколко въпроса. Телефона ми е брандиран към лооп и има постояннен достъп до интернет. Въпроса ми е когато наблизо има Wi-fi и вляза в него, интернета автоматично ли започва да се ползва от Wi-fi? Да не да ми е по тарифата? И как мога да разбера? Също така не мога да намеря меню на Мтел, как да проверя колко MB Съобщения и тем подобни ми остават? Благодаря Smile
Цитирай

Здравейте,как се махат тези досадни sms' зает съм' и така на татък?

LG G 3 моя, Samsung S5 на съпругата ,Iphon 6S на детето и Samsung Galaxi tab P6800 общ !
Цитирай

BatGergi написа:Здравейте,как се махат тези досадни sms' зает съм' и така на татък?
Пробвай от [Изображение: howtoimage.aspx?id=106492] > Settings > Edit default message да изтриеш текста. Надявам се да не започне да праща празни SMS.


...................

[Изображение: logo210.png]

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

Ок благодаря ще пробвам .

LG G 3 моя, Samsung S5 на съпругата ,Iphon 6S на детето и Samsung Galaxi tab P6800 общ !
Цитирай

Здравейте! Искам да попитам за това телефонче, тъй като като гледам че имате .. значи въпроса ми е за музиката .. как свири - силно средно или слабо. Още нямам телефона но ще си зимам и искам да знам повече за музиката .. Smile

HTC One M8s
Цитирай

Зравейте, имам такъв телефон от известно време, но искам на СМС-те като ги получавам да ми излизат както на комиксите .... намерих една програмка и си я инсталирах, но получавам смс и на нея и отделно където по принцип си ги получавам, т.е. 1 смс 2 пъти го получавам. Но програмката си я биваше, защото ми излизаше като от комиксите Big Grin Big Grin . Няма ли нещо като приложение за смс-те? или нещо такова?
Цитирай

ЗДРАВЕЙТЕ ИМАМ ТЕЛЕФОН HTC WILDFIRE 2.3.7 ANDROID НЕМОГА ДА СИ СЛОЖА ПО ВИСОКА CPU 6 А МИ ИЗИСКВА 7 ЗАМНОГО НЕЩА // ТВ И ДРУГИ И ФЛАШ ПЛЕАР НИТО ПЪК МОЗИЛАТА КОЯТО Е С ВГРАДЕН ФЛАШ. В ИСПАНИЯ СЪМ И САМ ЗЛЕ С МАТЕРИАЛА. БИХТЕ ЛИ МИ ПОМОГНАЛИ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН. БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,КОИТО ИСКАТ ДА МИ ПОМОГНАТ.ТЕЛЕФОНА БЕШЕ НА АНДРОИД 2.2.1 НА ЕДНО МЕСТО МИ ВЗЕХА ПАРИ ДА ГО НАПРАВАТ И САМО ТОВА Е СМЕНЕНО ОТ 2.2.1 НА 2.3.7 И ДРУГО НИЩО. А МИ ТЪРСИ CPU V6 NA CPU V7 ИНАЧЕ Е НЕСЪВМЕСТИМО И ПРОСТО СЕ ПОБОЛЯХ ОТ ЧЕТЕНЕ НА ТЕМИ И НЕ СМЕЯ ДА ПИПАМ.БЛАГОДАРЯ ВИ.
Цитирай

Мисля си, че сте объркали подфорума. Въпросите задавайте и правилните отговори търсете в HTC Wildfire .
Тук се разискват теми свързани с HTC Wildfire S.
Но за да не е напразно влизането Ви тук, ето малко полезни линкове.
HTC Wildfire ROMs
[FULL GUIDE] Rooting HTC Wildfire (BUZZ) 2.2.1 with HBOOT 1.01.0002 !! (5/8/2011)

пп Не е нужно писане с главни букви за да Ви обърнем внимание!

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

@jeta Писането само с главни букви е равносилно на крещене. Редактирай си поста, за да не бъде изтрит.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)