Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за HTC Wildfire S в една тема

Beaver написа:Как се премахват отворените приложения,които стоят активни ? Задържам хоум бутона ,показва ми кои са активните приложения,но как да ги махна?


При стоковия ром, нямаш опция да ги затвориш.Аз съм с 4.1.2 версия и всичко върви на 6. Дори имаш опция като задържиш бутона назад, да килва и самото приложение, което е доста удобно.

Alcatel OneTouch X`POP 5035X , LongShengFa = Android 4.0.1 china
Цитирай
Аксесоари

Извинявам се ако го има в друга тема но не можах да открия решение на проблема ми ,който е имам инсталирани на паметта на телефона показател за батерията , пауар борд и бизквитка с късмети ,който свалих от ХТЦ Хуб и телефона ми има 16 МБ памет след фактори ресет ,което за мене не е логично тъй като тези 3 неща са общо 7-8 МБ каде са ми другите 100 ... и как мога да си реша тоя проблем без роот ако има как де благодаря предварително : )
Цитирай

d0ki написа:Извинявам се ако го има в друга тема но не можах да открия решение на проблема ми ,който е имам инсталирани на паметта на телефона показател за батерията , пауар борд и бизквитка с късмети ,който свалих от ХТЦ Хуб и телефона ми има 16 МБ памет след фактори ресет ,което за мене не е логично тъй като тези 3 неща са общо 7-8 МБ каде са ми другите 100 ... и как мога да си реша тоя проблем без роот ако има как де благодаря предварително : )


А кеша изчистен ли ти е ?

Alcatel OneTouch X`POP 5035X , LongShengFa = Android 4.0.1 china
Цитирай

Здравейте, не получавам автоматичен ъпдейт до 2.3.5. Реших ръчно да направя ъпдейта, но линковете от това ръководство (Как да ъпдейтнем телефоните си до Android 2.3.5 със Sense 2.1 и нов Lockscreen
Ъпдейтът е напълно официален и е пуснат от HTC, т.е. НЯМА да наруши гаранцията ви! Попринцип трябва да го получите от Настройки>>За телефона>>Софтуерни актуализации>>Проверка сега (на английски Settings>>About phone>>Software updates>>Check now). Ако по една или друга причина не можете да ъпдейтнете по този начин и показва, че няма по-нови версии сега ще ви покажа как да ъпдейтнете телефона си. Преди за започнете си направете бекъп на информацията, която е на телефона (SMS-и, тел. номера, приложения и др.), защото този ъпдейт ЩЕ ИЗТРИЕ ВСИЧКО на телефона (картата с памет и SIM картата остават непокътнати).
Изтеглете това.
Разархивирайте файла.
Копирайте файла rom.zip от разархивираната папка в нова и го преименувайте на PG76IMG.zip.
Сложете този файл в основната директория на картата с памет на телефона (без да е в никакви папки).
Изключете телефона (преди това трябва в Settings>>Power>>Fast boot / Настройки>>Захранване>> Бързо първоначално стартиране да е махнато тикчето).
Включете телефона като задържате копчето за намаляне на звука и натиснете бутона за включване.
Изчаквате телефона да открие ъпдейта и следвате инструкциите.
) не са активни. Може ли някой да помогне, ще бъда благодарен.
Цитирай

endroidn написа:Здравейте, не получавам автоматичен ъпдейт до 2.3.5. Реших ръчно да направя ъпдейта, но линковете от това ръководство (Как да ъпдейтнем телефоните си до Android 2.3.5 със Sense 2.1 и нов Lockscreen
Ъпдейтът е напълно официален и е пуснат от HTC, т.е. НЯМА да наруши гаранцията ви! Попринцип трябва да го получите от Настройки>>За телефона>>Софтуерни актуализации>>Проверка сега (на английски Settings>>About phone>>Software updates>>Check now). Ако по една или друга причина не можете да ъпдейтнете по този начин и показва, че няма по-нови версии сега ще ви покажа как да ъпдейтнете телефона си. Преди за започнете си направете бекъп на информацията, която е на телефона (SMS-и, тел. номера, приложения и др.), защото този ъпдейт ЩЕ ИЗТРИЕ ВСИЧКО на телефона (картата с памет и SIM картата остават непокътнати).
Изтеглете това.
Разархивирайте файла.
Копирайте файла rom.zip от разархивираната папка в нова и го преименувайте на PG76IMG.zip.
Сложете този файл в основната директория на картата с памет на телефона (без да е в никакви папки).
Изключете телефона (преди това трябва в Settings>>Power>>Fast boot / Настройки>>Захранване>> Бързо първоначално стартиране да е махнато тикчето).
Включете телефона като задържате копчето за намаляне на звука и натиснете бутона за включване.
Изчаквате телефона да открие ъпдейта и следвате инструкциите.
) не са активни. Може ли някой да помогне, ще бъда благодарен.

http://androidforums.com/wildfire-s-all-...3-5-a.html

Макар, че не виждам смисъл да го ъпдейтваш , ако версията на андроида не е по голяма от 2.3.5 Smile

Alcatel OneTouch X`POP 5035X , LongShengFa = Android 4.0.1 china
Цитирай

dhk20 написа:
endroidn написа:Здравейте, не получавам автоматичен ъпдейт до 2.3.5. Реших ръчно да направя ъпдейта, но линковете от това ръководство (Как да ъпдейтнем телефоните си до Android 2.3.5 със Sense 2.1 и нов Lockscreen ... инструкциите. ) не са активни. Може ли някой да помогне, ще бъда благодарен.

http://androidforums.com/wildfire-s-all-...3-5-a.html

Макар, че не виждам смисъл да го ъпдейтваш , ако версията на андроида не е по голяма от 2.3.5 Smile

Супер, благодаря ти много! Smile
Цитирай

@endroidn
Погледни важните теми. Има една на колегата Luba6ky точно с всички ъпдейти.
Там търсиш
RUU_Marvel_S_HTC_Europe_2.26.401.3_Radio_47.23e.35.3038H_7.57.39.10M_release_261695_signed.exe
Това е най-безопасния начин за ъпдейт.
Грешка при инсталирането ще означава, че нещо не си направил както трябва или твоята версия не е готова за този ъпдейт. Всяка грешка си има номер и значението му ще намериш в Google или ако споделиш тук.
Не е лошо да вземеш информация за твоята версия и да ни я покажеш, за да не се налага да гадаем. ))
Можеш да го направиш с този файл. Разархивираш цялата папка и стартираш Phone Info.bat като администратор. Преди това от настройките на телефона слагаш отметка на USB debugging и го включваш към компютъра.
Settings -> Applications -> Development -> USB debugging
Трябва да инсталираш и HTC Sync от официалния сайт заради драйверите.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

dhk20 написа:
d0ki написа:Извинявам се ако го има в друга тема но не можах да открия решение на проблема ми ,който е имам инсталирани на паметта на телефона показател за батерията , пауар борд и бизквитка с късмети ,който свалих от ХТЦ Хуб и телефона ми има 16 МБ памет след фактори ресет ,което за мене не е логично тъй като тези 3 неща са общо 7-8 МБ каде са ми другите 100 ... и как мога да си реша тоя проблем без роот ако има как де благодаря предварително : )


А кеша изчистен ли ти е ?

ами да чистя го от настроики СД карта и памет освободете още памет ,но вече не знам какво да правя Sad през 2 седмици фактори и за 2-3 дни паметта отново е пълна моля дайте някой съвет ...
Цитирай

d0ki написа:Извинявам се ако го има в друга тема но не можах да открия решение на проблема ми ,който е имам инсталирани на паметта на телефона показател за батерията , пауар борд и бизквитка с късмети ,който свалих от ХТЦ Хуб и телефона ми има 16 МБ памет след фактори ресет ,което за мене не е логично тъй като тези 3 неща са общо 7-8 МБ каде са ми другите 100 ... и как мога да си реша тоя проблем без роот ако има как де благодаря предварително : )
Пробвай за почистване нещо от рода на Clean Master.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=fyh8C8I0j3o[/video]
А за да си увеличиш паметта ще трябва да се прежалиш и да си рутнеш телефона. ))

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

operator написа:@endroidn
Погледни важните теми...Sync от официалния сайт заради драйверите.

Отново ти Благодаря! Точно с RUU_Marvel_S_HTC_Europe_2.26.401.3_Radio_47.23e.35.3038H_7.57.39.10M_release_261695_signed.exe всичко мина ОК, без грешки Smile След тази процедура трябва ли да получавам още ъпдейти? Smile
Цитирай

endroidn написа:
operator написа:@endroidn
Погледни важните теми...Sync от официалния сайт заради драйверите.

Отново ти Благодаря! Точно с RUU_Marvel_S_HTC_Europe_2.26.401.3_Radio_47.23e.35.3038H_7.57.39.10M_release_261695_signed.exe всичко мина ОК, без грешки Smile След тази процедура трябва ли да получавам още ъпдейти? Smile
Стига да пуснат. ))
В момента този е последния, въпреки че се чу за още един ъпдейт излязъл наскоро.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

operator написа:
d0ki написа:Извинявам се ако го има в друга тема но не можах да открия решение на проблема ми ,който е имам инсталирани на паметта на телефона показател за батерията , пауар борд и бизквитка с късмети ,който свалих от ХТЦ Хуб и телефона ми има 16 МБ памет след фактори ресет ,което за мене не е логично тъй като тези 3 неща са общо 7-8 МБ каде са ми другите 100 ... и как мога да си реша тоя проблем без роот ако има как де благодаря предварително : )
Пробвай за почистване нещо от рода на Clean Master.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=fyh8C8I0j3o[/video]
А за да си увеличиш паметта ще трябва да се прежалиш и да си рутнеш телефона. ))



Благодаря много това помага (малко но помага) единственното което не мога да схвана за този апп е защо ми показва че е изтрил кеш и у-а ,а всъщност вътрешната памет ми остава толкова колкото е била Sad колкото до руут ,отдавна искам ,но познанията ми не стигат (според мен) за да го направя сам ,още един път БЛАГОДАРЯ за съвета : )
Цитирай

d0ki написа:... колкото до руут ,отдавна искам ,но познанията ми не стигат...
В последната версия на Wildfire S Utility съм се постарал да улесня процеса на отключване, инсталиране на CWM и Root максимално. В самата програма има пълен Help и FAQ, които отговарят на всички въпроси. Нужно е да се прочетат внимателно и да имаш инсталиран HTC Sync или драйвери на компютъра. ))

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

отново искам да благодаря на оператора за бързия и точен отговор : ) наистина е лесно (поне по описанието) ,но аз пак имам проблем нямам синк програмата Sad загубих я като си преинсталирах линдолса ;(
Цитирай

d0ki написа:отново искам да благодаря на оператора за бързия и точен отговор : ) наистина е лесно (поне по описанието) ,но аз пак имам проблем нямам синк програмата Sad загубих я като си преинсталирах линдолса ;(
Еееее линка е през един пост. ))
:cheers:

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

operator написа:
d0ki написа:отново искам да благодаря на оператора за бързия и точен отговор : ) наистина е лесно (поне по описанието) ,но аз пак имам проблем нямам синк програмата Sad загубих я като си преинсталирах линдолса ;(
Еееее линка е през един пост. ))
:cheers:
Братлееее имаш една студена бира от мене : ) много ама много ти благодаря : )
Цитирай

От няколко дни имам адски дразнещ проблем... "Status Bar спря неочаквано. Моля, свържете се с HTC относно този проблем. За да подобрите HTC Status Bar, изберете "Tell HTC (Съобщи на HTC)", за да изпратите съобщение за грешка на HTC. Правя това и пак продължава да ми изчезва лентата ...
Цитирай

Suarez_7 написа:От няколко дни имам адски дразнещ проблем... "Status Bar спря неочаквано. Моля, свържете се с HTC относно този проблем. За да подобрите HTC Status Bar, изберете "Tell HTC (Съобщи на HTC)", за да изпратите съобщение за грешка на HTC. Правя това и пак продължава да ми изчезва лентата ...
Самото съобщение до HTC няма как да оправи статусбара. По-добре кажи какво си инсталирал/трил/променял по телефона, за да се стигне до това положение. Дай и някакво по-подробно инфо (версия на рома, отключен/заключен, Рут и т.н.)

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

Искам да ви попитам на Cyanogenmod 9 може ли да има интернет транзит :/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)