Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за HTC Wildfire S в една тема
#76

вчера имах нов ъпдейт на телефона, някой знае ли какви са промените ?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
Аксесоари
#77

https://www.androidbg.com/forum/topic279...efona.html

Виж деветата публикация в темата.
Цитирай
#78

благодарско

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#79

d0ki написа:Някой може ли да ми каже откаде да си сваля РОМ и как да си го инсталирам ,благодаря !
Ето виж тук :
https://www.androidbg.com/forum/topic269...oshch.html
на мен лично много ми помогна, за което благодаря много на колегите :cheers:
Цитирай
#80

понеже ФБР са полазили мегаъплоуд, моля онова да бъде качено някъде другаде

htc wildfire s а510е / android 2.3.5 / htc sense 2.1 / hboot-1.09.0099 / radio-7.57.39.10m / software 2.26.401.3
Цитирай
#81

Имам проблем помагайте...... от един месец когато си включа мобилния интернет (двете стрелкички) та когато ползвам този нет. телефона ми постоянно дава че е изключен ...или сам извън обхват!!??? Спра ли мобилния нет всичко става ОК и пак съм на линия
Някой имал ли е такъв проблем? Дайте съвети.... проблема го имаше и със 2.3.4 и сега с 2.3.5 продължава.... Huh Cry

Samsung Galaxy Note II ™
Цитирай
#82

ако си на 2G, мини на 3G

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#83

lubets написа:
d0ki написа:Някой може ли да ми каже откаде да си сваля РОМ и как да си го инсталирам ,благодаря !
Ето виж тук :
https://www.androidbg.com/forum/topic269...oshch.html
на мен лично много ми помогна, за което благодаря много на колегите :cheers:



10х ,а има ли някакъв начин да го направя това без да руут тел-а ???
Цитирай
#84

Колеги, възможно ли да е си сменя начина, по който отговарям на повикаванията ? Този, след ъпдейта е много трудоемък, нещо не ми допада хич, ако е възможно бихте ли ми казали под какво име трябва да търся приложението за промяна, защото намирам само кол-конфърм програми, които не са точно това което ми е нужно
Цитирай
#85

не мога да сканирам QR кодове .Някой ще помогне ли ?
Цитирай
#86

Ултра - Трбва ти инсталиран съотвен скенер. В маркета има (Barcode scenner\Qr scenner)


Колеги, ако може да задам един вероятно тъп въпрос. Искам да си сетна за тапет една картинка, но когато дам да я сетна ми иска да я одрежа/оразмеря (едно правоъгълниче) обаче не ми дава да го движа само надолу или нагоре и по този начин не мога да си сложа пълният вид на картинката, а трябва да я одрежа наполовина. Има ли някакъв начин да си сложа моя си картинка за уолпейпър ?
Цитирай
#87

cnek написа:Колеги, ако може да задам един вероятно тъп въпрос. Искам да си сетна за тапет една картинка, но когато дам да я сетна ми иска да я одрежа/оразмеря (едно правоъгълниче) обаче не ми дава да го движа само надолу или нагоре и по този начин не мога да си сложа пълният вид на картинката, а трябва да я одрежа наполовина. Има ли някакъв начин да си сложа моя си картинка за уолпейпър ?
Преди да сложиш картинката си, в някоя графична програма я оразмери до 640x480 пиксела. И тогава се събира точно в кроп маркера.

А с приложението Video Live Wallpaper можеш да ползваш и кратки видеофайлове за тапет.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=yv7KSSBMiK8&[/video]

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#88

eragon666 написа:Имам проблем помагайте...... от един месец когато си включа мобилния интернет (двете стрелкички) та когато ползвам този нет. телефона ми постоянно дава че е изключен ...или сам извън обхват!!??? Спра ли мобилния нет всичко става ОК и пак съм на линия
Някой имал ли е такъв проблем? Дайте съвети.... проблема го имаше и със 2.3.4 и сега с 2.3.5 продължава.... Huh Cry


От тема на колегата IwaN : https://www.androidbg.com/forum/topic257...-tema.html намери "Най-добрия съвет за спестяване на батерия" там ми беше сложено тикче на друга опция а не на "GSM auto (PRL)" и ми правеше такива проблеми.
Цитирай
#89

kolegi pomagaite :facepalm: .ot v4era vnezapno mi sprq interneta na tela prez mobilnata mreja i sega i da q vklu4a i da q izklu4a vse edno i sa6to.kak moje da se opravi?
Цитирай
#90

mimorkata123 написа:kolegi pomagaite :facepalm: .ot v4era vnezapno mi sprq interneta na tela prez mobilnata mreja i sega i da q vklu4a i da q izklu4a vse edno i sa6to.kak moje da se opravi?

Спиран ли ти е номера? Ако е да, рестартира ли след пускането на картата?
На кой оператор си клиент?

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#91

Най-странното е,че нито нета ми е спиран нито картата за неплатени сметки.Пробвах да включа и изключа мобилната мрежа,като същевременно рестартирам телефона и пак нищо.Иначе през wi-fi нямам никакъв проблем.Сега ако трябва и да го resetna ужас.
Цитирай
#92

иначе като оператор съм на глобул
Цитирай
#93

mimorkata123 написа:иначе като оператор съм на глобул
Сложи картата на друг телефон и виж дали ще има проблем. Ако пак е същото, отиваш в офис и за 5мин. ти дават нова СИМ. Ако на другия телефон има интернет, си изтрий настройките за GPRS (мобилния интернет) и/или ги прегледай преди това, като ги сравниш с тези от сайта на Глобул или се обадиш на 123 да ти изпратят sms с настройки, които да въведеш ръчно. Няма нужда от ресет...
Цитирай
#94

6te probvam,no osven ako nastroikite ne sa smeneni nqma kak da imam problem s tqh tai kato sam gi vavejdala tochno o t sms.mersi 6te probvam i 6te kaja
Цитирай
#95

stana to4no po tozi na4in.iztrih nastroikite i gi vavedoh nanovo mersi mnogo Tongue
Цитирай
#96

Здравейте! Не съм инсталирал Android 2.3.5 ъпдейта , но мисля да го инсталирам и имам няколко въпроса. След ъпдейването, ако имам проблеми, възможно ли ще бъде да даунгрейдна отново до 2.3.3 без да руутвам и дебрандирам телефона и ако да - как? Предварително Ви благодаря Android
Цитирай
#97

bobbbyy21 написа:Здравейте! Не съм инсталирал Android 2.3.5 ъпдейта , но мисля да го инсталирам и имам няколко въпроса. След ъпдейването, ако имам проблеми, възможно ли ще бъде да даунгрейдна отново до 2.3.3 без да руутвам и дебрандирам телефона и ако да - как? Предварително Ви благодаря Android
2.3.5 си е доста точен и ако телефона ти го получава като FOTA ъпдейт, не би трябвало да имаш проблем. Колкото до втория въпрос, бих отговорил и да и не. По принцип има начин, без да губиш гаранцията, да върнеш старата версия. Но процедурата изисква определен минимум от знания, за да се справиш успешно.

пп Говориш за дебрандиране!?! Ако телефона ти е брандиран към оператор, тогава внимавай с ъпдейтите, пък били те и FOTA!
ппп За да не те боли глава, а и за да може да получиш адекватна помощ си свали приложението CID Getter
Когато го стартираш, от купа информация търси следните редове:
CID =
ro.carrier =
ro.aa.romver =
ro.bootloader =

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#98

Телефонът е брандирания към Loop. Ето и информацията от приложението CID Getter:
CID is= HTC__0032
ro.carrier= HTC-EastEurope
ro.aa.romver=1.33.401.3
ro.bootloader=1.03.0000
Поздрави Wink
Цитирай
#99

bobbbyy21 написа:Телефонът е брандирания към Loop. Ето и информацията от приложението CID Getter:
CID is= HTC__0032
ro.carrier= HTC-EastEurope
ro.aa.romver=1.33.401.3
ro.bootloader=1.03.0000
Поздрави Wink
Телефона ти не е брандиран. Smile Стандартен HTC CID е. В това проблем няма да имаш.
Вероятно си правил ъпдейт от 1.33.401.2 до 1.33.401.3 от края на януари. Ако е така няма да имаш проблем с ъпдейт 2.13.401.3, който ще ти донесе версия 2.3.5. Пускай си FOTA. HTC и него го отключиха ако се интересуваш.
Успех!

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

Здравейте,след обновяване на андроид 2.3.5 има проблем с изпращането и приемането на ммс.Изтрих старите настройки,обадих се на моя оператор(глобул) да ми ги прати пак.Въведох ги и пак нещо не става.Ако някой е имал този проблем да каже как се справи с него?!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)