Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за HTC Wildfire S в една тема
#51

Ми брат, не знам к'во е РУУ. Но почетох доста и стигнах до заключение, че повечето от вас от самият телефон си ви е питало за ъпдейт, а при мен не ме е питало досега. Влязох в настройки на телефона, оттам актуализации мисля на софтуера, питане за нови и там ми пише. че съм с най-новия наличен софтуер, а от написаното от повечето от вас ясно личи, че ползвате андроид 2.3.5, а аз съм с 2.33 Android
Цитирай
Аксесоари
#52

Значи при мене стана не мога да се сета кога може би декември въпреки че ноември беше излязал новия ъпдейт.Та въпреки това пробвай с линка който ти дадох ,ама преди това трябва да си инсталирал HTC Sense това се прави за да може да ти разпознае гсм-а(в комплекта на SEns-a има драйвери) но като преди да пуснеш RUU-to го спри този Sense и следвай инструкциите.Може да ти ресетне телефона да знаеш че всичко на телефона заминава
Цитирай
#53

Така този съвет за батерия мисля да пробвам , но ако нещо не ми хареса има ли начин да се варна кам старата работа на батерията и как по точно.
Цитирай
#54

@azsambot
Брат, благодаря ти много за отговорите, но не се наемам все още да праавя нищо, защото нищо не разбирам (за 1ви ден ми е) Просто исках да попитам дали има нещо, което трябва да направя преди да ми излезе, че мога да упдейтна софт-а до 2.3.5, понеже повече от вас вече са. Явно, че има някъв бъг и не иска да ми го обнови. Ако някой е имал същният случай да сподели мнение. Благодаря на всички. Android Android Android Android
Цитирай
#55

Значи като свържеж гсм с компютъра ще ти излезе едно нещо дето ше те пита тип на връзката ,даваш на дисково устройство,там трябва да имаш едни инсталационен файл който e HTC Sense,ако го нямаш ето ти този линк
http://www.htc.com/hk-en/help/
От там го теглиш и инсталираш,После като тръгне го спри че той автоматично се стартира.
През това време теглиш това
http://www.filefactory.com/file/c0ac1a7/...signed.exe
Това вече е официалния ром 2.3.5 и следваш инструкциите.Ако не стане ще ти даде някаква грешка запомни каква е и пиши.За самото инсталиране на това RUU трябва да дадеш гсм тип на връзката htc Sync и от приложения/разработка да маркираш режим с отстраняване на грешки
на англ език ще е aplications\development debugging mode и после стартираш RUU-to и следваш инструкциите
Цитирай
#56

Добре, само не разбрах тоя СЕНС на компютъра ли да го инсталирам или на лаптопа ? Smile
П.С. Имам инсталционен файл на име сетъп3.0.ексе но то колкото виждам от детайл той е СИНК, а не СЕНС ? Smile
Мерси за търпението мой, наистина съм бавен, знам. Android
Цитирай
#57

Да HTC Sync инсталираш най добре на машината която ти е с windows 7 при мене така стана.
Всъшност сега специално заради тебе ще пробвам да кача само драйверите защото самия HTC Sync няма да ти трябва
http://dox.bg/files/dw?a=eec12e961a
Цитирай
#58

:rofl: Sync и Sense са различни неща :rofl:

Xiaomi Redmi Note 4G | http://mowned.com/iwan
Цитирай
#59

Е обърках се де,все бъркам Sense-a със Sync-a
Цитирай
#60

displays написа:Колеги,може отново да теглите от маркета след като сте ъпдейтнали телефона но трябва да въведете заводските настройки и става,дори после може и други скинове да си сложите,защото при мен преди не ставаше.С този ъпдейт според мен телефона вйрви по-добре и изглежда по-добре


БлагодаряSmile Вече мога да инсталирам от маркета отново (всъщност има нова версия, която е за този ъпдейт, затова спира да работи) :bow:
Цитирай
#61

Относно батерията - купих си от ebay.uk златна батерия 2430 мл/ч смело мога да заявя, :cheers: че изкарва доста по-дълго на моето постоянно сърфиране през 3G.
Цитирай
#62

Здравейте, чудесна тема, много полезна.
Обръщам се към вас с един проблем, който ми се появи от няколко дена.
Не мога да Update applications & download, започват уж и прекъсва, памет има около 30мб свободни в телефона, беше по- малко, разчистих и пак не става, принципно всичко, което свалям и дава възможност местя на картата, за да не взема място. Изчистих cache, всичко и пак не става Sad(( Някакви насоки от ваша страна...
Smile
Цитирай
#63

wild_mm написа:Здравейте, чудесна тема, много полезна.
Обръщам се към вас с един проблем, който ми се появи от няколко дена.
Не мога да Update applications & download, започват уж и прекъсва, памет има около 30мб свободни в телефона, беше по- малко, разчистих и пак не става, принципно всичко, което свалям и дава възможност местя на картата, за да не взема място. Изчистих cache, всичко и пак не става Sad(( Някакви насоки от ваша страна...
Smile

Аз имам същия проблем,и според мен решението е да се ресне до заводските настройки,но търся някакъв начин за backup защото иначе ще ми изтрие всичко.
Цитирай
#64

няма ли нещо "по-безболезно".... Lock
Цитирай
#65

Амиии четох някъде по форума някакъв пичага беше писал,че влиза в :
Settings --> Applications --> Download Manager --> Uninstall updates и му се е оправило Smile пробвай и ти, току виж станало ама аз немога,защото нямам такъв раздел Download Manager
Цитирай
#66

Здравейте,
аз отскоро съм притежател на Wildfire S и имам някои въпроси относно App2cd :confused:
Значи първо самото Android sdk откъде да го сваля,има ли значение и има ли значение къде ще го запаметя?
По втора и трета стъпка,мисля че нямам проблеми :thumbup:
А четвърта и пета може ли някой да даде скрийншот как точно става,
защото не разбирам къде е тази папка "platform-tools" и как точно да ги напиша в smd
А като написах,както chokoooo (в началото на темата),вижте какво ми излиза Sad
[Изображение: 4309939F.jpg]
Знам,че съм много зле,но виждам,че тук винаги се отзовавате и ще съм много благодарна ако ми помогнете,че никаква памет нямам... :capitulation:
И знаете ли къде в Пловдив могат да ми го руутнат или там каквото трябва да му се направи?
БЛАГОДАРЯ!!! Heart
Цитирай
#67

Свързала ли си телефона със HTC Sync?

HTC Wildfire S - Android OS, 2.3.3
Asus Padfone Infinity - Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean)
Цитирай
#68

ti4o написа:Свързала ли си телефона със HTC Sync?
Вече да Wink Промених снимката горе.
Цитирай
#69

До Wild_mm ми аз лично си държа контактите открай време на sim картата и така нищо няма да ти замине,а друго по безболезнено мисла че няма.Виж htc sync-a дали не може да ти копира контактите на компютъра и така да си ги запазиш
Цитирай
#70

azsambot написа:До Wild_mm ми аз лично си държа контактите открай време на sim картата и така нищо няма да ти замине,а друго по безболезнено мисла че няма.Виж htc sync-a дали не може да ти копира контактите на компютъра и така да си ги запазиш
Благодаря за съветаSmile
Ами аз не мога на СИМ, защото на едно име имам по няколко телефона, както и друга информация си пиша, то за това е кофти.
Мерси все пак
Цитирай
#71

IwaN ПОЛУЧАВАШ АДМИРАЦИЙ ОТ СКОРО СЪМ С htc WILDFIRE S МНОГО ПОЛЕЗНА РАБОТА МИ СВАРШИ С РАЗЯСНЕНИЯТА ТИ ТУК ,НАПРАВИХ ВСИЧКО СТЪПКА ПО СТУПКА И СЕ ПОЛУЧИ МНОГО ДОБРЕ БЛАГОДАРСКО ИНАШ ЕДНА ВОДКА ОТ МЕН :thumbup:

Honor 9X Duo
Цитирай
#72

не мога да разбера нещо ... без да ми е руут тел-а мога ли да го упдате до 2.3.7 или не и официален ли е този 2.3.7 за Wildfire S предварително благодаря за отговора !
Цитирай
#73

2.3.7 ? о.О

HTC Wildfire S - Android OS, 2.3.3
Asus Padfone Infinity - Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean)
Цитирай
#74

azsambot написа:До Lubets,а и до всички които като Ъпдейтват с RUU получават грешка 155 как да си оправят проблема предполагам че повечето от вас са със отключени GSM.Моя лично го отключих с HTCDEV,root-нат е с unroot tools и после му е добавен Clock Mod Recovery.Та след всички тия клизми с РОМ-овете реших да си върна оригиналния и от дългото четене ето как стана при мене.Значи
1.Когато сте отключвали GSM-a с HTCDEV е трябвало да направите една папка C:\Android ( или която там сте направили)
та в нея трябва да копирате част от файла ROM.ZIP (или PG76IMG.zip) ако го нямате
http://www.mediafire.com/?ih6amhh2kzm4q6g
като го свалите разархивирате го някъде и взимате 2 файла от там System.img голям около 250мб
и boot.img голям около 2,52 мб .Тези 2 файла трябва да ги копирате в папката c:\Android(или както се казва при вас)
В тази папка по принцип трябва да има 3 файла единия от които е fastboot,другите са adb и adbWinApi.dll .Ако ги нямате отивате на HTCdev и четете как да си ги набавите.
После отваряте едно CMD и сменяте директорията с c:\Android
През това време на ГСМ дайте debuging mode или режим с отстраняване на грешки(приложения/разработка и маркирате остраняване на грешки)рестартирайте като задържите долния бутон за увеличавне плюс power бутона
Сега ще си позвола да копирам поста който на мене ми помогна най много

boot into hboot, mark fastboot, hit power button and attach usb cable

now open a command shell:

fastboot flash boot boot.ini <-- will flash kernel and boot на този ред вместо boot.ini пишете boot.img
fastboot flash system system.img <-- will flash stock rom

now go to hboot, factory reset and restart

Предполагам че повечето от вас ще разберат поста на английски а модераторите да ме извинят за copy/paste на английски и дано съм помогнал на някой.Ако някой има нещо да добави да заповяда защото аз лично бях полудял последните дни с тия РОМ-ове

P.S. Добавих архив с папката с 3те файла fastboot,adb и adWinApi.dll

Всичко на телефона ще бъде изтрито!!!.Отделно трябва да имате драйверите на гсм-а (ако сте инсталирали HTC Sync Ще си седят на компютъра.

Много ти благодаря !! Отново съм със стоков ром :thumbup:
Цитирай
#75

Някой може ли да ми каже откаде да си сваля РОМ и как да си го инсталирам ,благодаря !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)