Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Arc S
#1

Тук могат да се задават всякакви въпроси относно Sony Ericsson Xperia Arc S, както и да се споделят проблеми и мнения за тяхното разрешаване!
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз имам малък проблем, който се изразява в следното - когато заключа клавиатурата и го оставя минават 2-3 минути и дисплея светва, след това веднага изгасва и това започва да се повтаря на всеки 5-6 секунди и след известно неопределено време спира да прави така... Някой ако може да помогне, ще съм много благодарен Smile
Цитирай
#3

Аз вече писах за това но темата ми беше изтрита и така и не получих отговор така че ще опитам отново Smile Та въпроса ми е как да сменя града на който да ми показва времето. Вече зададох един и сега се чудя как да го сменя. Не ползвам никакви допълнителни програмки, тази си беше в телефона като го взех. Smile

Мерси предварително !! Smile

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай
#4

ivelinpetrov написа:Аз вече писах за това но темата ми беше изтрита и така и не получих отговор така че ще опитам отново Smile Та въпроса ми е как да сменя града на който да ми показва времето. Вече зададох един и сега се чудя как да го сменя. Не ползвам никакви допълнителни програмки, тази си беше в телефона като го взех. Smile

Мерси предварително !! Smile

Може да изтриеш приложението и да го добавиш пак и така ще ти поиска да въведеш град Smile А относно моя въпрос - и ти ли имаш такъв проблем с пресвяткането на дисплея?
Цитирай
#5

Не ... при мен всичко си е нормално. Съжалявам не мога да ти помогна.

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай
#6

ivelinpetrov написа:Не ... при мен всичко си е нормално. Съжалявам не мога да ти помогна.

Няма проблем Smile Аз помислих, че и ти имаш такъв проблем, но явно не съм разбрал правилно Smile Дано някой друг да може да помогне, защото е изнервящо така като си святка когато иска Sad
Цитирай
#7

ivelinpetrov написа:Аз вече писах за това но темата ми беше изтрита и така и не получих отговор така че ще опитам отново Smile Та въпроса ми е как да сменя града на който да ми показва времето. Вече зададох един и сега се чудя как да го сменя. Не ползвам никакви допълнителни програмки, тази си беше в телефона като го взех. Smile

Мерси предварително !! Smile

Не ти е изтрита темата: https://www.androidbg.com/forum/post372534.html#p372534 и съм ти отговорил.

И не на последно място...в крайна сметка правилно си се ориентирал къде се задават подобни въпроси Wink
Цитирай
#8

Мерси GHOSTFACE Smile иначе ... cupid_boy ако ти е в гаранция телефона или не са минали 6 месеца от закупуването му занеси го от магазина в който си го взел. По закон имаш право да го подмениш ако нещо не е наред до 6 месеца от закупуването му ако ли не и е само в гаранция остави го да ти го погледнат. Възползвай се от правата си! Smile


ПС: Оправих тая работа с времето. Просто от управление на приложенията изчистих настоящите данни на програмата. След това си беше нормално, като при първото пускане и въведох новия град Smile

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай
#9

Значи аз имам таблет с андроид 2.3.3 и на него когато си тегла игра започва едно досааадно и дълго сваляне на някакъв
файл около 512 мега байта което според мен е доста.100 мб добре 200 добре 250 добре но 300 400 и 500 мега байта е доста за 4 гига байта пронстранство в таблета.Та въпросът ми е когато си взема Sony Ericsson Xperia arc S пак ли когато отворя игра ще ми се сваля този ОГРОМЕН файл на HD игрите като N.O.V.A 2 или просто ще си я играя като нормалните хора. :angry: И не мога да разбера когато си изтеглих minecraft защо не почна това да ми се тегли.Такива глупости попринцип само с игрите на gameloft става Sad И съжалявам, но ако някой ще ми отговори да не е агресивно нещо от сорта на : Първо трябва да теглиш тия файлове щото играта е HD тъпанар .... или нещо от сорта моля ви се много.
Цитирай
#10

това е кеша на играта и трябва да го имаш за да я играеш ако не искаш да го теглиш си го сложи на картата памет в папка gameloft и мисля че няма да трябва да се тегли
Цитирай
#11

revenge72 написа:Значи аз имам таблет с андроид 2.3.3 и на него когато си тегла игра започва едно досааадно и дълго сваляне на някакъв
файл около 512 мега байта което според мен е доста.100 мб добре 200 добре 250 добре но 300 400 и 500 мега байта е доста за 4 гига байта пронстранство в таблета.Та въпросът ми е когато си взема Sony Ericsson Xperia arc S пак ли когато отворя игра ще ми се сваля този ОГРОМЕН файл на HD игрите като N.O.V.A 2 или просто ще си я играя като нормалните хора. :angry: И не мога да разбера когато си изтеглих minecraft защо не почна това да ми се тегли.Такива глупости попринцип само с игрите на gameloft става Sad И съжалявам, но ако някой ще ми отговори да не е агресивно нещо от сорта на : Първо трябва да теглиш тия файлове щото играта е HD тъпанар .... или нещо от сорта моля ви се много.
Това е КЕШа на играта-то ест самата игра. .APK-то е само инсталационен(все едно .exe)файл.Без значение дали си с телефон или таблет КЕШа е все един и същ като обем.Обема КЕШ за една и съща игра може да се различава в малки граници спрямо вида видео карта,която има устройството.
Цитирай
#12

cupid_boy написа:Аз имам малък проблем, който се изразява в следното - когато заключа клавиатурата и го оставя минават 2-3 минути и дисплея светва, след това веднага изгасва и това започва да се повтаря на всеки 5-6 секунди и след известно неопределено време спира да прави така... Някой ако може да помогне, ще съм много благодарен Smile
Колеги!!!И аз открих такива своеволия в поведението на моя телефон.При мен почна,или съм го забелязал,тази вечер.Преди това няколко часа беше изключен и без СИМ карта.Просто ползвах за малко друг телефон.Включих го и го ползвах малко без СИМ карта и тогава забелязах тези намигвания.После му сложих картата и дискотеката продължава.Прави през няколко минути по две три бързи мигвания.Ще я видим тая работа.Сега ще видя какво съм инсталирал напоследък...Абе почва се едно дебнене,ама ще го хвана!
Цитирай
#13

Много е вероятно да е от някое приложение, да!
Цитирай
#14

ХА ХА ХА :tease: :thumbup: Хванах го подлото коп.ле.Тормозиха го 20 непрочетени Имейла.По принцип никъде из първоначалния екран нямаше нотификация,обаче вътре в менюто на пликчето отгоре в едно кръгче имаше цифричка 20.Е тази цифричка с някви непроверени събития може да се образува и при СМС-те,неприети повиквания,съобщения и прочие.И коп.лето не е подло ами просто иска да ми обърне внимание,че пропускам нещо.ЕЕЕ не било подло коп.ле,ами умно коп.ле! :proud:
Цитирай
#15

Евала propov! Не че го имам тоя "проблем" ама е вероятно да се прояви и вероятно щях да се панирам Smile Мерси че откри проблема на колегата а и гаранция си помогнал на други !! Smile

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай
#16

ivelinpetrov написа:Евала propov! Не че го имам тоя "проблем" ама е вероятно да се прояви и вероятно щях да се панирам Smile Мерси че откри проблема на колегата а и гаранция си помогнал на други !! Smile
Благодаря!Мен такъв проблем ме беше изпържил мнооого яко преди няколко години с един Самсунг с Уиндоус Мобайл.Тогава се беше активирал Active Sync и през няколко минути търсеше да се свърже с нещо и палеше дисплея.Няколко дни ми отне да хвана гадината,та вече имам известен опит със своеволията на софтуера. :proud:
Цитирай
#17

благодаря на всички който ми обясниха за този файл сега нямам проблеми Wink
Цитирай
#18

Преинсталирах през СЕУС до официалния 2.3.4,но не мога да го рутна.Преди нямах никакви проблеми,правя си някакви неща,префлаш,рут,CWM и всичко спи.Минах през всякакви фърмове и ББ и реших да се върна на 0.42 и хоп.
Грешката която ми изписва флаштул е:
ERROR-Cleanning rootit files
Mounting/system R/W
FTError

I C S
1914
Цитирай
#19

и ако може още един въпрос относно wifi на телефона вярно ли че не може да хваща от далеко wifi и е много бавен интернета защото ако е така по добре да си търся друг.Има сайт в който го сравнявам Sony Ericsson Xperia Arc S с NOKIA 5530 XpressMusic и ми изписва Faster wifi 802.11g (54 mbps) vs 802.11b (11 mbps) Higher bandwidth streaming at hotspots (around 5x faster) тоест че на нокиата wifi е по-бърз което много ме дразни като се има на предвид че този телефон е около 5 пъти по мощен от нокиата и wifia му е такъв Cry та питам хората който го имат дали имат проблеми с wifi и дали наистина се хваща само от мноооого близо ??? и трансфера на данни бил много нисък общо взето само такива коментари виждам за wifi и за трансфера а не знам дали са истина.Само тези 2 неща ме изяждат и ме карат да се замисля дали да си го купя.
Цитирай
#20

Глупости говориш. Какъв е тоя леймърски сайт дето гледаш. Arc S има "Wi-Fi 802.11 b/g/n, а N стандарта е 150/300 mbps
Цитирай
#21

Нито с Арк, нито с Арк С съм забелязала проблем с обхвата било то в домашна или обществена мрежа. Smile
Цитирай
#22

еми то не съм го тагнал сайта защото предполагам че коментара ми ще бъде като спам но ето го http://www.compare-cellphones.org/ тук гледам и сравнявам но явно сайта е прецакан или нещо,а иначе супер Dance сега знам че няма проблеми и ще си го взема благодаря мноооого :thumbup:
Цитирай
#23

revenge72 написа:еми то не съм го тагнал сайта защото предполагам че коментара ми ще бъде като спам но ето го http://www.compare-cellphones.org/ тук гледам и сравнявам но явно сайта е прецакан или нещо,а иначе супер Dance сега знам че няма проблеми и ще си го взема благодаря мноооого :thumbup:
В този сайт май не знаят какво пишат:
http://www.compare-cellphones.org/Sony-E...alaxy-S-II
Ако го надушат Самсунг манияците ще го хакнат заради смъртна обида,че процесора на arc S е по-бърз :rofl: :whistle: :rofl:
Цитирай
#24

revenge72 написа:еми то не съм го тагнал сайта защото предполагам че коментара ми ще бъде като спам но ето го http://www.compare-cellphones.org/ тук гледам и сравнявам но явно сайта е прецакан или нещо,а иначе супер Dance сега знам че няма проблеми и ще си го взема благодаря мноооого :thumbup:
Тоя сайт е уникален!!! Crazy Пише за процесора на Галкаси С2 "unknown 1200Mhz..." :facepalm: Е няма такава велика обществено достъпна простотия!От къде ги изкопа тия дезинформатори,колега!И да,ако фенчетата на СГС2 го надушат това,автора на сайта го виждам обесен публично!
Цитирай
#25

Здравейте, имам проблем със закупен от глобул Arc S. Във всички браузъри (стандартен, Dolphin Opera mobile) ми излиза техен туулбар препращащ ме към страницата на глобул. Адски дразнещо е заема ценно място по време на сърфиране. Телефона е руутнат и изтрих приложенията които сметнах за възможни причинители но без резултат. Прилагам снимка на проблемното туулбарче. Става въпрос за двата реда и надписа Go to...


[Изображение: 1981695603820642641326534620jxHaORGBYSTO4c5vqxI7.PNG] [Изображение: 175485212912759105901326534624AbmMkUFP72pMKCtOuFIB.PNG]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)