Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Arc S
#51

Здравейте, колеги.
Насочил съм се към "Аrc S" и ме вълнува живо има ли комплекти за кола, които да включват:
- зарядно за кола и задължително стойка за телефона?

Да ми препоръчате някое силиконово калъвче и протектор ?
Благодаря на отзовалите се ! ! !
Цитирай
Аксесоари
#52

Стойка и зарядно не е задължително да са точно за този телефон, но е важно да са качествени. Протектор си има фабрично сложен + един в кутията. Често има и калъфче, а силиконов гръб си взех от техномаркет, но има на много места.
Цитирай
#53

Здравейте, предварително се извинявам, ако има писано по въпроса и питането ми ако не е за тук.
Как мога да задам повече от един град в приложението за времето?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#54

Аз имам едно въпросче относно арката:
Понеже е 99% сигурно, че ще го взема от М-тел, какво ще ми включва комплекта и съответно какво ще трябва да си купя отделно? Защото доколкото знам глобул дават пълен пакет екстри:
-слушалки
-протектор за екрана (освен фабрично сложения)
-калъфче
-HDMI кабел
А доколкото съм запознат М-тел комплектите ги дават малко (доста) осакатени (телефон и зарядно Big Grin )
Моля, отговорете ми, че имам 2-3 дни (за да знам колко пари отделно да заделя) :unknw:
Цитирай
#55

Bro0z3r написа:Аз имам едно въпросче относно арката:
Понеже е 99% сигурно, че ще го взема от М-тел, какво ще ми включва комплекта и съответно какво ще трябва да си купя отделно? Защото доколкото знам глобул дават пълен пакет екстри:
-слушалки
-протектор за екрана (освен фабрично сложения)
-калъфче
-HDMI кабел
А доколкото съм запознат М-тел комплектите ги дават малко (доста) осакатени (телефон и зарядно Big Grin )
Моля, отговорете ми, че имам 2-3 дни (за да знам колко пари отделно да заделя) :unknw:
От познати знам,че няма скрийпротектор(допълнително,иначе трябва да си има фабрично лепнат) и калъф.HDMI кабела е тука има-тука нема...Със сигурност,обаче имаш един як бонус-апарата е кодиран към Мтел.Разкодирането е трудно и скъпо.Честито!
Цитирай
#56

От Мтел щом ще си го взимаш почти 100 % няма да ти включва в комплекта калъфче,допълнителен скрийн протектор и HDMI кабел,така че си приготви още около 30 лева и за тези неща.В началото като го взех от Мтел ми казаха,че може и да не е кодиран телефона,но после видях на кутията,че пише,че е кодиран,така че,ако го ползваш тоя телефон само към Мтел добре,ако не лошо.Дано не ми и се наложи скоро време да минавам към друг оператор Smile Успех и ако има нещо по-конкретно пиши на лично!
Цитирай
#57

Оооох!!! Така го искам тоя телефон... Пък така не искам да е от шМентел... Пък така не мога да си го взема от никъде другаде... Поне наистина ще го ползвам само с тяхна карта. Надявам се все пак поне заводския протектор да не са свалили лакомите гъ*ове, 'щото иначе Confusedtupid:
Цитирай
#58

Хаха няма няма.....Поне при мен го има фабричния,но вече се отлепи доста и имам нужда от нов, а трудно се намира.....От 1 седмица търся никъде нямат такива протектори,добре че поне взех калъф малко от малко да го предпазва Smile А иначе телефончето е супер,много съм доволен от него и се надявам само въпросната пукнатина да не ми изкача и при мен,но като гледам почти всеки 2-ри се оплаква от това.
Цитирай
#59

Novobranec написа:Хаха няма няма.....Поне при мен го има фабричния,но вече се отлепи доста и имам нужда от нов, а трудно се намира.....От 1 седмица търся никъде нямат такива протектори,добре че поне взех калъф малко от малко да го предпазва Smile А иначе телефончето е супер,много съм доволен от него и се надявам само въпросната пукнатина да не ми изкача и при мен,но като гледам почти всеки 2-ри се оплаква от това.


Протектор, аз си взех от www.get.bg за 9 лв. като не съм плащал за доставка.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#60

simeonov_74 написа:
Novobranec написа:Хаха няма няма.....Поне при мен го има фабричния,но вече се отлепи доста и имам нужда от нов, а трудно се намира.....От 1 седмица търся никъде нямат такива протектори,добре че поне взех калъф малко от малко да го предпазва Smile А иначе телефончето е супер,много съм доволен от него и се надявам само въпросната пукнатина да не ми изкача и при мен,но като гледам почти всеки 2-ри се оплаква от това.


Протектор, аз си взех от www.get.bg за 9 лв. като не съм плащал за доставка.
ХА това ме заинтригува.Как така не плащаш за доставката!?Къде ти го доставят?Аз питам,щото искам някво гръбче да си взема,ама точно доставката ми бърка в ....точката де :rofl: За Варна дали ще я има тая екстра с безплатния обяд?!Ти от къде си?
Цитирай
#61

propov http://get.bg/product_info.php?cPath=136...s_id=77898 Ето го линка от get.bg . Пише че доставката е безплатна в самия сайт дано е така щото и аз мися да си поръчвам от там някой неща Smile

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай
#62

propov написа:
simeonov_74 написа:
Novobranec написа:Хаха няма няма.....Поне при мен го има фабричния,но вече се отлепи доста и имам нужда от нов, а трудно се намира.....От 1 седмица търся никъде нямат такива протектори,добре че поне взех калъф малко от малко да го предпазва Smile А иначе телефончето е супер,много съм доволен от него и се надявам само въпросната пукнатина да не ми изкача и при мен,но като гледам почти всеки 2-ри се оплаква от това.


Протектор, аз си взех от www.get.bg за 9 лв. като не съм плащал за доставка.
ХА това ме заинтригува.Как така не плащаш за доставката!?Къде ти го доставят?Аз питам,щото искам някво гръбче да си взема,ама точно доставката ми бърка в ....точката де :rofl: За Варна далище я има тая екстра с безплатния обяд?!Ти от къде си?

Не съм плащал,защото една позната от гет.бг ми го донесе на ръка. Даже не погледнах в сайта каква му е цената.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#63

simeonov_74 написа:
propov написа:
simeonov_74 написа:Протектор, аз си взех от www.get.bg за 9 лв. като не съм плащал за доставка.
ХА това ме заинтригува.Как така не плащаш за доставката!?Къде ти го доставят?Аз питам,щото искам някво гръбче да си взема,ама точно доставката ми бърка в ....точката де :rofl: За Варна далище я има тая екстра с безплатния обяд?!Ти от къде си?

Не съм плащал,защото една позната от гет.бг ми го донесе на ръка. Даже не погледнах в сайта каква му е цената.
ЕЕЕ връзкари такива!!!Я кажи как му благодари на момичето Wink
Цитирай
#64

Открих много странен бъг в настройките на звука.Секция вибрация,опцията "винаги" просто не ми се активира.Седи си на "само при изключен звук" или от време на време се излъгва да смени на "никога".Реално вибрацията си ми работи в режим "винаги"ама самата отметка не си е на мястото в менюто.Някой друг да е забелязал това и при него!?
Цитирай
#65

При мен си е нормално ... превключва си се на което му дам. Явно си е нещо от при теб

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай
#66

Здравейте.Имам проблем с гледането на телевизия.
Работи само на бтв.Какво да правя.Качих и фалш плеър но ми дава системна грешка.Аз изкам нова и диема.
Купила съм го от мтел
Цитирай
#67

propov написа:ЕЕЕ връзкари такива!!!Я кажи как му благодари на момичето Wink

Offtopic Стари заслуги Wink

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#68

Някай знае ли нещо по въпроса с пукнатината на панела над сензора за близост, и по-точно след ремонт явява ли се пак или слагат някакъв по-здрав панел?

Моя днес ще го давам за ремонт и незнам какво да очаквам.
Цитирай
#69

ibratanov написа:Някай знае ли нещо по въпроса с пукнатината на панела над сензора за близост, и по-точно след ремонт явява ли се пак или слагат някакъв по-здрав панел?

Моя днес ще го давам за ремонт и незнам какво да очаквам.

И аз това попитах по-нагоре във темата, но не получих отговор... И мен ме интересува след ремонта какво да се очаква макар, че още не се е появила Smile

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай
#70

ibratanov написа:Някай знае ли нещо по въпроса с пукнатината на панела над сензора за близост, и по-точно след ремонт явява ли се пак или слагат някакъв по-здрав панел?

Моя днес ще го давам за ремонт и незнам какво да очаквам.

Моето мнение е, че разлика в панелите май няма. Ноември месец телефонът ми изкара в сервиз заради падане върху предния панел, в резултат на което падане започна да си отчита допир навсякъде по екрана без да го докосвам. Беше като побъркан, но както и да е. В крайна сметка освен друго, бе сменен и предния панел. Силно се надявах, след многото прочетени мнения за това напукване, и вече със сменен фейс Smile , да не ме застигне тази пукнатина. Уви, началото на януари, забелязах именно нея, върху иначе сменения ми нов панел. Аз мисля, че това ще си остане единствения недостатък, за този иначе перфектен телефон.
Надявам се, други със сменени панели, след време да се похвалят с липса на този дефект.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#71

Е здраве да е ... ще се носи по сервизите и така. Другото което е иначе как се получава пукнатината? От изпускане ли от по силен натиск или просто от само себе си .. ? Вече месец съм с телефона претърпя едно малко падане но не се спука ( макар че точно там погледнах като го вдигнах от земята ) Big Grin . Та ако може малко повече инфо относно това ще съм ви много благодарен. Все пак да се опитам да я избегна по някакъв начин тая пукнатина.

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай
#72

Аз не смятам, че пукнатината се получава от падане, може би просто от финно усукване, в предвид това, колко много съм предпазлив сега след ремонтите. За мен там е най-слабото място, защото е много малко разтоянието над сензора на самата пласмаса.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#73

Здравейте,на моята Арка и се появи въпросната пукнатина и претърпя гаранционна замяна на преден панел (М-тел).Телефона ми беше рутнат,така че се наложи да го префлашна през SEUS до версия 4.0.2.А.0.62.На пръв поглед останах доволен от обслужването оправиха ми го за 1 ден в сервиза в Пловдив,но когато се прибрах в нас забелязах,че версията на софта ми е 4.0.2.A.0.42 и е брандиран към М-тел.Така или иначе това си го оправих през Flashtool,но в последствие установих,че на всичкото отгоре са го и кодирали.Така че тези с гаранциите от М-тел да го имат в предвид преди да си занесат тела. А за разликата в панелите това,което аз забелязвам е по-малко скосена горна част и по-голям просвет м/у бутоните и панела да се надяваме,че с тези разлики са решили проблема Smile.

XPERIA Z > Sony Ericsson XPERIA Arc
Цитирай
#74

Някой знае ли как да изключа досадното напомняне за изтощена батерия на Аrс S
Цитирай
#75

Знаете ли някоя програма, с която мога да си направя Live Wallpaper?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)