Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Информация относно откраднати/изгубени устройства / списък с IMEI

Здравейте,
На 04.06.2016г. между 7,50 и 8,00 часа сутринта входа от към пазара долу на перона на пейките на метростанция Младост 1  посока център изгубих SAMSUNG GALAXY S4 mini цвят черен
IMEI 358270055687930
Цитирай
Аксесоари

Закупих телефон от олх. Как да проверя дали не е обявен за откраднат? Ще почерпя!

LG G5
Цитирай

Имам един въпрос. Преди няколко месеца един мой (по-стар ) телефон изчезна.  И наскоро не знам какво правех и си влезнах в gmai-ла .Какво да видя ,телефонът който изгубих си се ползва най-редовно . Опитах се по какъв ли не начин да го локализирам ,но проблемът е,че локацията излиза ,само когато е включен GPS и получавам часът в който е пускан ,но за местоположението пише само "България". Та има ли някакъв  начин да го проследя ,след като ползва моят акаунт ,а и имам и IMEI-я на телефона ? Big Grin

Много се извинявам ,ако проблемът ми не е за тази тема ,просто не открих друга близа до моят проблем.
Цитирай

Ами и аз да си споделя мъката... на 4 юни, събота в Надежда 2 София, на бул. Ломско шосе / ул. Илинденско въстание си изгубих телефона: Samsung Galaxy s4
Най-вероятно ми е е паднал от джоба... бял на цвят телефон, с масивна калъфка на Otterbox сива. Тааа това със спостването на IMEI тук в сайта не върши работа, дори и да го потърсите в гугл няма да ви го намери тук номера дето сте постнали, но както и да е де... казаха ми ходи в полицията да си пуснеш молба за издирване, ами не ми се занимава имам някакъв неприазън към всички държавни служители и тяхното тъпо държание... Иначе си пазя само кутията, без фактурата и касовата бележка, но както и да е все пак и аз ще постна IMEI: 357506059091731
Съчуствам на всички колеги и им желая успех в намирането на телефоните им..., жалко че дори и ако някой си намери тел не се връща да драсне един ред с добрата новина Smile
Цитирай

Здравейте,
Малко помощ за един нов потърпевш, моля.
Къде е линкът за публикуване на IMEI на откраднатия телефон?
Благодаря за съдействието!
Samsung Galaxy S6 Edge +
IMEI *353121/07/190237/0*
Цитирай

Здравейте , вчера ми откраднаха телефона Telenor Smart Plus , цвят черен,IMEI 355597070068313
Ще съм много благодарна ако някой можеда ми помогне
Цитирай

Изгубен Samsung Galaxy S3
IMEI 356633057164483
Трявна, Калина Палас
Цитирай

Здравейте! Изгубих телефона си Motorola Moto G3 модел 2015 година в София, на 1 януари, в района на Красно село. После ми бяха блокирани профила в гугъл и вайбър, търсих и хронология в гугъл мапс, но нищо не открих. IMEI номера е 355489062034828. Пуснах жалба до прокурор, надявам се да ми помогнат.
Цитирай

Здравейте,
Искам да обявя IMEI номер на откраднат телефон Samsung Galaxy S8+, Orchid Gray, оригинален протектор Samsung.
Вчера, 27.06.2018/сряда/ в магазин ЛИДЛ, гр. София, ул. Марко Бочар 2, до Редута, около 14,30ч. - 15,00ч., телефона е откраднат от джоб на якето на съпругата ми.
Подадохме Сведение и съобщение в 1РПУ и говорихме с управителя на магазина за записи от камерите.

IMEI: 359123080275966.

Телфон за контакт или инфо, ако се предлага някъде из заложни къщи, OLX: +359 889 25 70 42; +359 888 866 066, Люси или Благо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)