Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство] Update с PC Companion
#51

kickme написа:Тъй като наскоро след руут телефона ми се прецака го пратих в глобул да ми го оправят и са ми сложили някакъв софтуер от който при стартирането излиза Movistar и като пусна програмата за UPDATE ми изписва, че телефона е модифициран и неможе да се ъпдейтне. Телефона ми е Sony Xperia U. Какво да правя?

Щом ти изписва това, значи ти е отключен буутлоудъра. СУС и ПЦЦ не работят на отключен БЛ.
Цитирай
Аксесоари
#52

Сигурно се пробвам за 15 път и не става. Стигам до стъпка 2 и странното е, че когато дам режим на връзка MTP не ми го разпознава. Като дам на другата връзка няма проблем тръгва да упдейтва но до стъпка 2, в която трябва вече да се включва телефона.
Цитирай
#53

Пробва ли със SUS?
Цитирай
#54

Така, проблем след инсталирането на последната версия за Сони Ериксон Xperia.
Инсталирах я, даде ми че е завършило и самото инсталиране.До тук добре.След това трябваше да извадя батерията на телефона, да изчакам малко и да го включа.Да, ама не.То изписа, че ще отнеме вероятно време, но от един час при всеки мой опит да го включа ми се появява само знакът на Сони, след това един триъгълник с удивителна вътре и телефон.Това е.Не мога да разбера изобщо къде е проблема?! Някой би ли могъл да помогне?Благодаря!
Цитирай
#55

Явно не правите ъпдейта с PC Companion, пробвайте да му дадете "repair" от програмата PC Companion, ако не става, отворете темата за флашване - https://www.androidbg.com/forum/topic206...shche.html флашни си стоков ром, ще стане без ядове. Аз като бях бъгнал може телефон така си го оправях.
Цитирай
#56

Аз успешно си обнових версията. Благодаря за помощта :thumbup:

 Nokia 3310 > Nokia 6630 > Nokia E52 > Nokia 5800 Xpressmusic > Sony Xperia P   4.1.2 > LG L bello > Sony xperia XA Ultra > Xiaomi Mi 10 5g 256GB
Цитирай
#57

Здравейте.Ето какво ми изписа при опита си да ъпдейтна софтуера на телефона
[Изображение: b217f7317e839c366b64caa393a6d7b7.jpg]
Цитирай
#58

Пробвай да преинсталираш pc companion.Иначе на телефона нямаш ли 4.0.4 версията ?Ако е тази,по-нова няма.

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#59

BarcodeCrew написа:Пробвай да преинсталираш pc companion.Иначе на телефона нямаш ли 4.0.4 версията ?Ако е тази,по-нова няма.
Преинсталирах я няколко пъти и все до там стигам.
Ето какво ми пише в телефона -
Версия на андроид - 2.3.4
Версия на компилацията - 4.0.2.А.0.62
Цитирай
#60

Колега, в крайна сметка би могъл да флашнеш тази или по-висока версия на Андроид с Флаштул.
Инсталираш драйверите от папка Flashtool\drivers, след което си ти, стига предварително да си свалил съответния Ftf файл. Разгледай темата за флаштул както и си свали файла, който желаеш за точно твоя модел телефон.
Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)