Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключен Bootloader, root, S-ON - всичко работи
#51

radina ти инсталирала ли си htc sync-a?
Цитирай
Аксесоари
#52

опа мисла че ти трябва по нова версия на fastboot-a сега пак ще кача архива от моята папка с която стана
Цитирай
#53

azsambot написа:значи трябва да си седи в червено и пишеш командите,сигурен ли си че не бъркаш командата?

ами едва ли барка командата аз я копирам директно и като дам ентър и ми излиза тази грешка,да пробвам ли с този фастбоот които си качил...а и мога ли да рутна телефона без да отключвам боостлаудъра?
Цитирай
#54

не трябва доколкото знам да ти е отключен буутлоъдъра,да пробвай с моя буутлоъдър.И вече почнах да се бъркам на кого пиша и на кого какво съм казал
Цитирай
#55

оф колега пробвам и с твоя зип фаил но пак ми дава сащата грешка,въвеждам командата fastboot oem get_identifier_token и ми изписва <bootloader> [err] command error!
Цитирай
#56

Ок давам едно ръководство на английски(предполагам знаете) и провери стъпка по стъка внимателно правиш ли всичко да не би нещо дребно да си опуснал или да не си инсталирал


http://www.razzil.com/how-to-unlock-boot...ire-s.html
Цитирай
#57

мерси колега ама сега пък линка за раководството не е фред,зарейда ми бяла страница Sad
Цитирай
#58

я виж сега го оправих
Цитирай
#59

и недей прави copy/paste на командите,пиши и гледай да не сбъркаш
Цитирай
#60

колега а вазможно ли е да дава тази грешка заради asdk manager програмата ?и сега ако искам да започна всичок на ново да опитам пак отначало ли пак да пускам ли РУУ да сварзвам телефона и или дасе мъча от там с командите кадето ми дава грешката
Цитирай
#61

възможно е най добре повтори стъпките бавно и инсталирай всичко което трябва ,за да не правиш нещо по 100 пъти виж коя версия ти е буутлоудъра триабва да е 1.08 след ъпдейт поне при мене е,и вземи си изтегли и джава каквато там ти иска че аз съм с 64битов Уиндоус и ми иска и 64бит джава за това те съветвам всичко да направиш отново стъпка по стъпка и трябва да стане.И ако някой друг съфорумец си е бил главата с проблем като твоя да вземе да помогне Smile
Цитирай
#62

Здравейте . При мен всичко мина успешно , Root-нах си телефона както е описано . НО - някак си пак се включи S-ON и роота ми замина своеволно. Сега не мога да мина на режим S-OFF за да го root-на отново. Някой идеи ?
Цитирай
#63

xopockon написа:Здравейте . При мен всичко мина успешно , Root-нах си телефона както е описано . НО - някак си пак се включи S-ON и роота ми замина своеволно. Сега не мога да мина на режим S-OFF за да го root-на отново. Някой идеи ?
Той си е бил S-ON, просто му се отключва бутлоадъра за да можеш да рутваш.
А другите докъде стигнахте?

HTC Wildfire S Black
Цитирай
#64

А пък аз забивам още в началото :angry:

Пускам RUU и ми излиза съобщение, че софтуера на телефона ми е стар и трябва да се актуализира за да работи проложението. Естествено като се опитам да го актуализирам ми излиза съобщение, че няма нови актуализации за моя телефон. Общо взето затворен кръг. :wall:
Цитирай
#65

paunoff написа:А пък аз забивам още в началото :angry:

Пускам RUU и ми излиза съобщение, че софтуера на телефона ми е стар и трябва да се актуализира за да работи проложението. Естествено като се опитам да го актуализирам ми излиза съобщение, че няма нови актуализации за моя телефон. Общо взето затворен кръг. :wall:
Ами имаше тема как да ъпдейтнеш по другия начин
цитат от IwaN
"Как да ъпдейтнем телефоните си до Android 2.3.5 със Sense 2.1 и нов Lockscreen
Ъпдейтът е напълно официален и е пуснат от HTC, т.е. НЯМА да наруши гаранцията ви! Попринцип трябва да го получите от Настройки>>За телефона>>Софтуерни актуализации>>Проверка сега (на английски Settings>>About phone>>Software updates>>Check now). Ако по една или друга причина не можете да ъпдейтнете по този начин и показва, че няма по-нови версии сега ще ви покажа как да ъпдейтнете телефона си. Преди за започнете си направете бекъп на информацията, която е на телефона (SMS-и, тел. номера, приложения и др.), защото този ъпдейт ЩЕ ИЗТРИЕ ВСИЧКО на телефона (картата с памет и SIM картата остават непокътнати).
Изтеглете това.
Разархивирайте файла.
Копирайте файла rom.zip от разархивираната папка в нова и го преименувайте на PG76IMG.zip.
Сложете този файл в основната директория на картата с памет на телефона (без да е в никакви папки).
Изключете телефона (преди това трябва в Settings>>Power>>Fast boot / Настройки>>Захранване>> Бързо първоначално стартиране да е махнато тикчето).
Включете телефона като задържате копчето за намаляне на звука и натиснете бутона за включване.
Изчаквате телефона да открие ъпдейта и следвате инструкциите.
Ако телефонът ви е брандиран към някой оператор трябва да се използва Gold card (виж по-долу)."
ето линк към цялата тема https://www.androidbg.com/forum/topic257...-tema.html

HTC Wildfire S Black
Цитирай
#66

Това е за всички които са на waiting for device съобщение. Я кажете коя ви е версията на HBOOT-а???
Възможно решение!!!! HBOOT update for EU users who's having problem with RUU
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1432474
надявам се да помогне. Държа да отбележа че аз не съм го пробвал и
не нося отговорност ако нещо се обърка.

HTC Wildfire S Black
Цитирай
#67

Версията на моя андроид е 2.3.5.
Мерси за линка към темата, която отговори на едни други мои незададени въпроси. Ще пробвам варианти. И без друго вече HTC взе да ме дразни, така че и да даде фира, няма да е кой знае каква загуба. Smile
Цитирай
#68

guni написа:
paunoff написа:А пък аз забивам още в началото :angry:

Пускам RUU и ми излиза съобщение, че софтуера на телефона ми е стар и трябва да се актуализира за да работи проложението. Естествено като се опитам да го актуализирам ми излиза съобщение, че няма нови актуализации за моя телефон. Общо взето затворен кръг. :wall:
Ами имаше тема как да ъпдейтнеш по другия начин
цитат от IwaN
"Как да ъпдейтнем телефоните си до Android 2.3.5 със Sense 2.1 и нов Lockscreen
Ъпдейтът е напълно официален и е пуснат от HTC, т.е. НЯМА да наруши гаранцията ви! Попринцип трябва да го получите от Настройки>>За телефона>>Софтуерни актуализации>>Проверка сега (на английски Settings>>About phone>>Software updates>>Check now). Ако по една или друга причина не можете да ъпдейтнете по този начин и показва, че няма по-нови версии сега ще ви покажа как да ъпдейтнете телефона си. Преди за започнете си направете бекъп на информацията, която е на телефона (SMS-и, тел. номера, приложения и др.), защото този ъпдейт ЩЕ ИЗТРИЕ ВСИЧКО на телефона (картата с памет и SIM картата остават непокътнати).
Изтеглете това.
Разархивирайте файла.
Копирайте файла rom.zip от разархивираната папка в нова и го преименувайте на PG76IMG.zip.
Сложете този файл в основната директория на картата с памет на телефона (без да е в никакви папки).
Изключете телефона (преди това трябва в Settings>>Power>>Fast boot / Настройки>>Захранване>> Бързо първоначално стартиране да е махнато тикчето).
Включете телефона като задържате копчето за намаляне на звука и натиснете бутона за включване.
Изчаквате телефона да открие ъпдейта и следвате инструкциите.
Ако телефонът ви е брандиран към някой оператор трябва да се използва Gold card (виж по-долу)."
ето линк към цялата тема https://www.androidbg.com/forum/topic257...-tema.html


То хубаво, ама въпросният файл от т.1 като го цъкна и ми излиза несъществуваща страница.
Цитирай
#69

cnek просто megaupload не бачка.
пробвай от тук http://www.filefactory.com/f/7b4aa0a541dcf00f/

HTC Wildfire S Black
Цитирай
#70

guni написа:cnek просто megaupload не бачка.
пробвай от тук http://www.filefactory.com/f/7b4aa0a541dcf00f/

Кой от всички линкове?
Цитирай
#71

cnek написа:
guni написа:cnek просто megaupload не бачка.
пробвай от тук http://www.filefactory.com/f/7b4aa0a541dcf00f/

Кой от всички линкове?
Сори после ще видя че не съм сигурен

HTC Wildfire S Black
Цитирай
#72

Какво стана с линка? Има телефони, които чакат да бъдат прецакани... Big Grin
Цитирай
#73

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1432474 аз съм с waiting for device проблема.Изтеглих файла,който ми казват в 1ва стъпка,слагам го в sd картата (без да го разархивирам) Включвам си bootloader-а и ? Как така да го чакам да зареди- чаках го нищо не се случва и просто си натискам обичайните стъпки fastboot ли какво беше ама пак си излиза-SD checking.Loading... (PG76DIAG.zip)
No image
SD checking.Loading... (PG76DIAG.nbh)
No image or wrong image
SD checking.Loading... (PG76IMG.zip)
No image
SD checking.Loading... (PG76IMG.nbh)
No image or wrong image

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
HTC WILDFIRE S
Цитирай
#74

Здравейте,опитвам се да отключа bootloader-а на моя Wildfire s обаче,телефонът ми е правен за Orange и си го купих от Испания.Интересувам се кое от всичките RUU-та в htcdev.com е за мен.Опитах с HTC EU,но не става дава ми грешка 191.Моля Ви,кажете как да продължа.Мерси предварително. SmileЗабравих да допълня,че HBOOT версията ми е 1.08.0099
Цитирай
#75

r3dl1n3 написа:Здравейте,опитвам се да отключа bootloader-а на моя Wildfire s обаче,телефонът ми е правен за Orange и си го купих от Испания.Интересувам се кое от всичките RUU-та в htcdev.com е за мен.Опитах с HTC EU,но не става дава ми грешка 191.Моля Ви,кажете как да продължа.Мерси предварително. SmileЗабравих да допълня,че HBOOT версията ми е 1.08.0099
Здравей!
191-ROM Not Supported
HBOOT е правилната версия. ROM-а ти коя версия е?

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)