Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia X10i

В него си ика кернел. Само го флашваш с Flashtool и си готов.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте искам да попитам при вас когато са ви потни пръстите или пък е потен дисплея тъча започва ли да прави каквото си поиска ?
Цитирай

Случва се, да.
Цитирай

Значи проблемът ми е,че съм новобранец и като всеки новобранец правя глупости... Опитах се да си инсталирам ром. Подкарах го,но имаше доста бъгове и исках да го разкарам...и как го разкарах... отворих рекавърито и цъкнах format all data и сега телефонът ми стой само на логото и е до там. Има ли начин да го подкарам отново или да се гръмна направо... :capitulation: :wall:
Цитирай

Гърмиш се и после четеш точка 2 от тук: https://www.androidbg.com/forum/topic205...shche.html
Цитирай

хора от няколко дена тела не иска да се включи, смисъл стига само до логото на СЕ и до там. Аз мисля че трябва да се преинсталира ама как да стане като не иска да се включи. Някакви идеи??
БЛАГОДАРЯ предварително!!!

SONY Xperia Z3 - Black  AND ASUS EEEPAD TF300T

                      SONY PlayStation 4 
Цитирай

SONY UPDATE SERVICE или flashtool. За sus намираш си телефона от списъка инследваш инструкциите, за flashtool си има тема...

Sony Xperia Z
Цитирай

Здравейте моята версия на android е 2.3.3 може ли да ми кажете защо приложенията ми пресичват като слушам музика и бръчкам из телефона песента за секунда или две насецва звука а приложението talking tom cat понякога забива и ми се налага да вадя батерията от телефона за да го пусна пак :wall: дали това се дължи на андройда или нещо друго какво мога да опитам като начини действия за да оправя този проблем Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)