Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia X10i
#26

????!!! Kое ... не ви е ясно по точно....не можете да прочетете 3 мнения...?! Smile

Samsung Galaxy Note II ™
Цитирай
Аксесоари
#27

Имам проблем с ъпдейта от 1.6 до 2.1..Проблема е че не мога изобщо да си ъпдейт телефона.Гледах че може през Wi-Fi директно от телефона..пробвах но не стана.Чрез Pc Companion също не мога.Проблема е че след като си изключа телефона,включвам го натискам "back" копчето,дърпам лентата давам mount (както е обяснено) и до там..връща ме постоянно на стъпката в която се изключва телефона и не ми дава да продължа напред..Какво да направя?Някой ако може да ми обясни къде греша?
Мерси предварително! Smile
Цитирай
#28

jad3d написа:Имам проблем с ъпдейта от 1.6 до 2.1..Проблема е че не мога изобщо да си ъпдейт телефона.Гледах че може през Wi-Fi директно от телефона..пробвах но не стана.Чрез Pc Companion също не мога.Проблема е че след като си изключа телефона,включвам го натискам "back" копчето,дърпам лентата давам mount (както е обяснено) и до там..връща ме постоянно на стъпката в която се изключва телефона и не ми дава да продължа напред..Какво да направя?Някой ако може да ми обясни къде греша?
Мерси предварително! Smile

Като ти каже програмата да изключиш телефона, просто махни батерията, натисни бутона back и след това я сложи. Кабелите не ги махай, няма проблем. Програмата ще те уведоми кога да пуснеш бутона.......обикновено, като почне да тегли го пускаш. Ако така не стане си изтегли Sony Ericsson Update Service (SEUS или както тука по форума го наричат СЕЪС) и през него няма да имаш тези проблеми.

Успех с начинанието !!

SONY XPERIA Z1
Цитирай
#29

Мерси много!Телефона се ъпдейтва Smile Ако изникне нещо друго направо ще ти пиша на ЛС Smile
Цитирай
#30

Здравейте първо,а сега по същество.Вчера се сдобих от глобул с Х 10 i ,и днес съм във форума с малко въпроси.1 Как да разбера с коя версия сЪм,като и при мен пише Версия на фърмуера 2.1-update 1.Немога видео файлове отSD Карта да възпроизвежда.
Цитирай
#31

Някой да знае зала някаде около хаджи димитър и сточна гара в София че верно искам си го ъпдейтна ама не иска и не иска да му се получи през самия апарат и аз незнам защо като стигне до момента в който почне да инсталира и се ресва та ми трябва зала че да си го направя поне че и лаптопа не си взех да му се невиди значи :|

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#32

ilko.co написа:Здравейте първо,а сега по същество.Вчера се сдобих от глобул с Х 10 i ,и днес съм във форума с малко въпроси.1 Как да разбера с коя версия сЪм,като и при мен пише Версия на фърмуера 2.1-update 1.Немога видео файлове отSD Карта да възпроизвежда.
Настройки- За Телефона- Версия на фърмуеъра.

Това за видео фаиловете не го разбрах ясно, но инсталирай RockPlayer от Маркета, отвори го, навигирай до папката, в която си поставил съответното видео, и трябва да тръгне.

P.S. Има алтернативни плеъри, както и RockPlayer, тук в раздел Програми. Можеш да ги разгледаш.

SIV
Цитирай
#33

Версия на фърмуера 2.1-update 1.на базова честота 2.0.46 на ядрото 2.6.29 на компилацията 2.0.А.0.504
Цитирай
#34

@ilko.co: Какво стана с видеото, справи ли се, или трябва да помагаме ?

SIV
Цитирай
#35

deffecto -благодарско за помоща ти,и то много.Дръпнах RockPlayer,и Astro и всичко вSD карта се показа.А видеото е FLV формат ,затова не тръгват.
Цитирай
#36

някои може ли да ми каже защо ми се исклю4ва тел. като намалее батерията 20-30%
Цитирай
#37

stiv1977 написа:някои може ли да ми каже защо ми се исклю4ва тел. като намалее батерията 20-30%
Никаква идея, по дадената от теб информация. От колко време е проблема, правил ли си нещо, свързано със състоянието на батерията, било то пряко или непряко? В какъв режим е телефона, когато се изключва (стендбай/използване- ако да, какво най-често?) ?

SIV
Цитирай
#38

нищо не съм правил по батерията.не съм пипал телефона а тои се е изклю4ил?
Цитирай
#39

Здравейте,днес намерих нов фонт и го инсталирах, проблема е ,че не направих back up. Някой има ли оригиналните fonts Sad Благодаря предварително Sad

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
#40

абсолутно сащия проблем
Цитирай
#41

Махнете си таск килърите или буут лоъдера от процерите за килване и няма да Ви се изключват теловете. Не може просто от нищото да се изключват докато си седят ;-) изчистете малко и таймскейпа и се откажете (ако сте фенове защото в БГ е модерно) от кликчета , сигналчета , стрелички или както там го наричате щот тия смартфони не са за това ;-) мен лично експирията ми е замръзвала от просто сигналче тъй че ако много пък Ви се клика земете си 1100 тя е идеалка за това но аз мисля че килъра Ви е проблема де , проверете.
Успех

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#42

Ferotakis написа:Не може просто от нищото да се изключват докато си седят
Всъщност може колега,операционната система може да приеме подобна команда при завъждане на буби(не е чак толкова невероятно,колкото навярно звучи на някои) Big Grin Big Grin Big Grin

HTC Sensation,Xperia x10,Samsung Galaxy S Plus
Цитирай
#43

и до какъв извод стигна Mazy????

HTC Sensation,Xperia x10,Samsung Galaxy S Plus
Цитирай
#44

има две възможности,най вероятни...ситемен бъг(по малко вероятно),от това което наблюдавам,доста бързо ги чистят,а това не е обърната иконка или нещо безобидно,за мен по скоро е буба(в твоя случай с оригиналния ром..ок,а чеквали си въобще картата,пък и самата система за "гости",ама не със свободната версия на AVG(както един ортак се бе затичал Big Grin Big Grin Big Grin )

HTC Sensation,Xperia x10,Samsung Galaxy S Plus
Цитирай
#45

А как чедо форматира картата,през опцията на тела ли? Smile щото това трудно може да се нарече формат,ако не ме лъже паметта Симантек имаха чудесно решение за такива случай,не самия антивирус,ядрото му май се чете от 2,2 нагоре,но скенера май можеше да се ползва.Ох,ще ме накарате да седна и сериозно да задълбая в тоя Андроид Big Grin Big Grin Big Grin ,не че не ме привлича идеята да намеря една 3300 и да забравя за съчетанието телефон-проблем Big Grin Big Grin Big Grin

HTC Sensation,Xperia x10,Samsung Galaxy S Plus
Цитирай
#46

благодаря ти дъще за напомнянето как се форматира,виж Mazy...визирам ситуация в която бубата може да си остане на картата памет и да не кореспондира с дадена апликация,както ми го обясни един приятел(аз самия се изпотих да го проумея,но не успях всичко).така наречените "векторни вируси".Моля те не ме карай да обяснявам(аз самия не съм баш в час с тоя тип),но ако смяташ,че само активна апликация може да бъде "преносител"...то трябва да коригираш малко знанията си.Казвам го най приятелски Mazy,пак повтарям,аз лично не мога да приема,че иде реч за системен бъг...ако ти ме светнеш точно от къде идва тоя бъг..окей давай Smile

HTC Sensation,Xperia x10,Samsung Galaxy S Plus
Цитирай
#47

Здравейте на всички съфорумци и фенове на Андроид.
От няколко дни се радвам на SE Xperia х10i, ъпдейтнах от 1.6 на 2.1 (разликата е убийствена) но както при старата версия така и сега се натъквам на няколко проблемчета... предполагам, че е обсъждано много по този въпрос но все пак да видим Smile Та става дума за това, че файлове от други сайтове освен Market (визирам мр3 снимки и тн.) телефона категорично отказва да ги тегли, грешката е следната "Изтеглянето е невъзможно. Съдържанието не се поддържа от телефона" сигурен съм, че са изписани километри по въпроса и се извинявам ако задавам "поредния тъп въпрос" но просто нищо не намерих. Мерси предварително Smile

SE Xperia x10i, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S IV
Цитирай
#48

mazy написа:настройки-приложения-сложи тикчето на неизвестни източници и си готов ;-)

Smile Интересното е, че още с първото пипане сложих отметката Smile но няма файда... всичко друго работи след ъп-а само това остана... аз си мисля друго, възможно ли е да има някъде допълнителен софтуер който да го спира и дали има софтуер който пък да позволява се свалят Smile Благодаря предварително Smile

SE Xperia x10i, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S IV
Цитирай
#49

Дам ;-) астро файл мениджъра и от настройките му разреши браузър интеграцията ;-)
Успех.

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#50

@Ferotakis жив и здрав да си, благодаря много, всичко се оправи с Астро-то Big Grin

SE Xperia x10i, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S IV
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)