Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia X10i
#76

Всичко пробвах и не става и не става....... не мога да намеря този aplication "videotonez" в маркет а търся, но нищо не намирам, а без него не ми показва въпросните videotones, които съм си свалил.
Цитирай
Аксесоари
#77

Оправих се, ако някой има проблем със същото msg ме да обясня Smile
Цитирай
#78

Имам един проблем. Имам номер, който е пренасочен направо към гласовата поща (от опцията на самия указател, без допълнителна програма) и когато получа обаждане от този номер лед-а не спира да мига. Трия всички повиквания, рестартирам и не спира. Само ако набера номера спира. Някой знае ли защо е така и има ли решение?
Цитирай
#79

x10 написа:Имам един проблем. Имам номер, който е пренасочен направо към гласовата поща (от опцията на самия указател, без допълнителна програма) и когато получа обаждане от този номер лед-а не спира да мига. Трия всички повиквания, рестартирам и не спира. Само ако набера номера спира. Някой знае ли защо е така и има ли решение?
С турбоСим ли ползваш телефона, ако е така е от това, защото и аз се опитах да го ползвам с турбо, но поради тази причина я махнах, а ако не е с турбо- нямам си на представа. Sad
Цитирай
#80

турбосим?
Цитирай
#81

Хора,имам проблем с камерата.Когато снимам документи фокуса е толкова лош,че после на снимката нищо не се разчита.Всички настройки,които се изискват за снимане на документи са направени.Някакви драйвъри,оправящи фокуса има ли? Sad

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
#82

Denie46 написа:Хора,имам проблем с камерата.Когато снимам документи фокуса е толкова лош,че после на снимката нищо не се разчита.Всички настройки,които се изискват за снимане на документи са направени.Някакви драйвъри,оправящи фокуса има ли? Sad

По принцип телефона си има автофокус. Би трябвало да го виждаш докато снимаш, преди да щракнеш снимката като задържиш наполовина бутона натиснат и изчакваш докато образа се изчисти. Така работи автофокуса.
С кой фърм си?
Цитирай
#83

имам проблем ако може някои да ми помогне искам да си сложа на всеки контакт милодия .Проблема е там че като направя всичко ми дава само фабричните мелодии а не тези които искам да сложа .Телефона го имам от скоро и не мога да се ориентирам моля помогнете ми :| :| :proud: :proud: :proud:
Цитирай
#84

makalali написа:имам проблем ако може някои да ми помогне искам да си сложа на всеки контакт милодия .Проблема е там че като направя всичко ми дава само фабричните мелодии а не тези които искам да сложа .Телефона го имам от скоро и не мога да се ориентирам моля помогнете ми :| :| :proud: :proud: :proud:
Във папката media, създай папка ringtones и в нея слагай мелодиите които искаш да ти се показват в менюто за избор. За смяна на нотификациите създай папка notifications и там слагай желаните мелодии, и тн и тн...

Xperia LT15i (arc) - 2.3.4 4.0.2.A.0.62
Цитирай
#85

за съжаление нямам такава папка това са папките ми
.MusicPlayer Оthers Sound
Цитирай
#86

makalali написа:за съжаление нямам такава папка това са папките ми
.MusicPlayer Оthers Sound
На картата памет трябва да имаш папка media, ако я нямаш я създай.
ПП Папките се разглеждат през файлов мениджър, примерно astro, или на компютъра, а не от плеър Smile

Xperia LT15i (arc) - 2.3.4 4.0.2.A.0.62
Цитирай
#87

makalali написа:за съжаление нямам такава папка това са папките ми
.MusicPlayer Оthers Sound

Прочети тук:
https://www.androidbg.com/forum/topic173...id-os.html

Има и други неща, които вероятно ше са ти полезни!

Sony Z3
Цитирай
#88

Оправих се с камерата,но стария проблем остава,от глупост не направих back up на шрифта (font) ако някой може да даде двата файла DroidSans-Bold.ttf и DroidSans.ttf ще съм му много благодарен!

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
#89

Заповядай

Xperia LT15i (arc) - 2.3.4 4.0.2.A.0.62
Цитирай
#90

Колеги от днес имам проблем с телефона. Сам изкючва вибрацията. Включвам я от звук и дисплей ръчно. При следващо позвъняване вибрира, но веднага след това вече е изключена.


Намерих решение на проблема.

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай
#91

mazy написа:
deffecto написа:
stiv1977 написа:някои може ли да ми каже защо ми се исклю4ва тел. като намалее батерията 20-30%
Никаква идея, по дадената от теб информация. От колко време е проблема, правил ли си нещо, свързано със състоянието на батерията, било то пряко или непряко? В какъв режим е телефона, когато се изключва (стендбай/използване- ако да, какво най-често?) ?
аз също съм имала този проблем Smile самоизключва се при стендбай, разпознавам го по звука, който издава, изключвайки се и е много странно, в повечето случай се случва, когато батерията е под 30%, но не и под 20 да речем. не е закономерност, но се случва Smile
махнх си анимирания тапет и вси4ко се оправи и телефона работи много добре. Smile
Цитирай
#92

Хора нали се сещате за приложението където е в менюто, с което си проверявах сметката (на М-тел съм). Та това приложение изчезна от няколко дни и го няма в менюто. Как да го възтановя?

Sony Ericsson K810i ===> Sony Ericsson Xperia X10i ===> SONY Xperia Tipo ===> SONY Xperia M2 ===> SONY Xperia Z Ultra

SONY Xperia Z Tablet
Цитирай
#93

Аз съм с телефон от Мтел, но никога съм нямал такова приложение. Имам само едно 3d party за проверка на сметката.
Цитирай
#94

При мен има ,макар и моя да е от мтел. Иконката е една сим карта и пише "комплект с инструменти.

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай
#95

yovkomm написа:При мен има ,макар и моя да е от мтел. Иконката е една сим карта и пише "комплект с инструменти.

Явно с новия ъпдейт, от Мтел са преценили да не слагат приложението като вградено. Може би го има някъде в маркета.
Цитирай
#96

GH0STFACE написа:
yovkomm написа:При мен има ,макар и моя да е от мтел. Иконката е една сим карта и пише "комплект с инструменти.

Явно с новия ъпдейт, от Мтел са преценили да не слагат приложението като вградено. Може би го има някъде в маркета.
Там е работата, че аз ъпдейтнах преди месец, а то изчезна преди 3-4 дена. И точно така иконката беше една сим карта с името "Комплект с инструменти". Не че ми е притрябвало, но просто ми е интересно къде отиде.

Sony Ericsson K810i ===> Sony Ericsson Xperia X10i ===> SONY Xperia Tipo ===> SONY Xperia M2 ===> SONY Xperia Z Ultra

SONY Xperia Z Tablet
Цитирай
#97

mazy написа:потърси внимателно Smile ще ти кажа защо - и аз един ден се чудех къде е, а тя си беше там, просто инсталирайки нова програма се беше разместило вс в менюто и ми отне 2-3 часа да спра да се чудя какво става - прерових иконките една по една....няколко пъти Lol Lol Lol Lol Lol
опитай Smile
Приятелю, и аз отначало се сетих за това, но наистина я няма. Онзи ден трих с ES File Explorer едни папки и дали не съм направил някоя беля. :confused:

Sony Ericsson K810i ===> Sony Ericsson Xperia X10i ===> SONY Xperia Tipo ===> SONY Xperia M2 ===> SONY Xperia Z Ultra

SONY Xperia Z Tablet
Цитирай
#98

Някои инсталирал ли сие SET CPU и как го е направил стъпка по стъпка и какви настроики е вкарал при положение че няма директория за Experia X10i и какъв е всъшност е ефекта .
Цитирай
#99

Sonara написа:Някои инсталирал ли сие SET CPU и как го е направил стъпка по стъпка и какви настроики е вкарал при положение че няма директория за Experia X10i и какъв е всъшност е ефекта .
От твоя въпрос нищо не успях да разбера, и все пак... SetCPU променя честотите на работа на процесора, (изисква се руут), като може да се задават профили, например за заключен (iddle) телефон, процесора да работи на ниски честоти, за да не хаби толкова батерия. Предполагам, че овърклок на процесора също е възможен, но не и на х10.

SIV
Цитирай

Телефона ми е с руут,пробвах да инсталирам SET CPU,но като невидях директория специално за Experia X10 се отказах защото яавно трябваше да се направят специални настроики които можеше да осе......,така че се отказах. Мислех че става дума за овърклок на процесора
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)