Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Членове на форума-снимки
#26

Ето ме и мен, когато бях "младеж"..... септември 2000 г.......точно година преди да ги бутнат Smile

[Изображение: SAVE0012.JPG]

Nexus 5X, Мото 360, TF Prime, Sony Android TV
Един от първите автомобилни компютри в Европа: http://www.carstereo.com/installs/photo_gallery_album.cfm?galleryid=609
Цитирай
Аксесоари
#27

ето ме и мен Smile Казвам се Таня и съм на 24 (почти) години съм Smile от Пловдив , но в момента съм в София Последна година студентка съм във Висше Строително Училище "Любен Каравелов", специалност Строителство на сгради и съоръжения. За сега не работя Smile

HTC HERO firm 2.1
Цитирай
#28

Казвам се Антон на 14(edit:16) години съм от Ловеч. Обичам спорта (колоездене, стрийт финтес), технологии, Aндроид и фотография (мечтая си за един Д-СЛР...). Tongue
Ето снимка със сестра ми...
[Изображение: 0IJIA.jpg]
Цитирай
#29

Дойде и моят ред но в момента нямам снимка а и сега видях темата.. та...
казвам се Дражо Дражев на 17г. гр.Карнобат 10-ти клас съм занимавам се с компютри и по-общо казано електроника. Това е от мен обещавам , че ще едитна поста скоро със снимка Smile

One Plus One 
Цитирай
#30

а да и аз съм за сбирка в Пловдив попринцип съм от там ама от 2 години живея в софия през делничните дни и в Пловдив през почивните Big Grin

Иначе снимки насякаде по нета но обикновенно изглеждам така:
[Изображение: 30235_122171847795301_100000074596988_30...7416_n.jpg]
Цитирай
#31

JOKe написа:а да и аз съм за сбирка в Пловдив попринцип съм от там ама от 2 години живея в софия през делничните дни и в Пловдив през почивните Big Grin

Иначе снимки насякаде по нета но обикновенно изглеждам така..
А на аватара си някакъв усмихнат Big Grin

HTC Hero / LG Optimus Sol
Цитирай
#32

Ако искате да се съберем групата от Пловдив - направете отделна тема, за да не се спрами тази .

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
#33

брех аз съм най дъртия май от Стара Загора съм на 41 годинки, рентиер, любител на кръчмите и андроид, казвам се Антон Желев и ако някой ми каже как да кача кадрото ще сам му благодарен.
Цитирай
#34

При пускането на тема от бутон "Публикувай отговор в тази тема", долу под полето за текст имаш опция за прикачане на файл. От там можеш да качиш и снимката си.

HTC One
Цитирай
#35

Аз съм Любо от Варна на цели 31 години, засега Smile !
тука съм на разходка до пустата Англия, където ме изненадоха неприятно с липсата на FREE интернет достъп! навсякъде искаха кинти, шматките! Горкото ми Г1 остана безработно, а даже го бях снабдил с батерия с по-голям енергиен капацитет!

[Изображение: 1UOvp.jpg]

I love FREE
Цитирай
#36

NRG : патувам с доста багаж от рода на 60 килограмово куче на задната седалка и етц: Д
Цитирай
#37

JOKe написа:NRG : патувам с доста багаж от рода на 60 килограмово куче на задната седалка и етц: Д
Оооо,куче-веднага снимка,моля!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#38

JOKe написа:NRG : патувам с доста багаж от рода на 60 килограмово куче на задната седалка и етц: Д
Това беше в кръга на шегата, аз съм с 60 кг. Жена, дете и багаж. Smile) Снимка на жената не давам Smile)
Цитирай
#39

dessyteneva написа:
JOKe написа:NRG : патувам с доста багаж от рода на 60 килограмово куче на задната седалка и етц: Д
Оооо,куче-веднага снимка,моля!
Снимка?

Mобифонъ -> Siemens C55 -> Siemens M55 -> Siemens S65 -> HTC Legend -> HTC EVO 3D
Стари Видри
Цитирай
#40

Ох,че е сладко,твое ли е,в смисъл реална ли е снмката?И аз имам куче,сега ще сложа снимка-това е от вчера с мъжа ми в парка.
[Изображение: 2663094j.jpg]

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#41

Дам, значи казвам се Ангел Генков и съм от Асеновград, на 14 години. Хобитата са ми много. Обичам плуване, Bodybuilding, Фотографията ми допада, музиката (много обичам електронна музика особено минимал Smile ), софтуерно компютрите, може и малко хардуер Tongue Big Grin, Андроидите естествено и сега се уча, как да пиша програми за Андроид. Това е като цяло.

ПС: Под софтуерно имам предвид, че обичам да човъркам из windows. Също и че се опитвам да пиша програми и за Windows. А под хардуерно, че всеки ден (почти), компютъра ми е отворен, я за смяна на видео карта, я за вентилатор, я за нещо друго Big Grin .

LG G2 Black - Stock 4.4.2
Цитирай
#42

dessyteneva написа:Ох,че е сладко,твое ли е,в смисъл реална ли е снмката?И аз имам куче,сега ще сложа снимка-това е от вчера с мъжа ми в парка.
Наше е, снимката стана по случайност около Коледа. Вече яде от 8 л. купа, прасето му с прасе Wink и е към 55 кила.
А това вашето на Московец ми прилича?

Mобифонъ -> Siemens C55 -> Siemens M55 -> Siemens S65 -> HTC Legend -> HTC EVO 3D
Стари Видри
Цитирай
#43

Кавказец е, на мама бебето.А твоето какво е?

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#44

Ужким е Санбернар, но силно подозирам, че има здрава руска нишка. Което ама хич не ни притеснява. Тя и кавказката ни не е чиста.

Mобифонъ -> Siemens C55 -> Siemens M55 -> Siemens S65 -> HTC Legend -> HTC EVO 3D
Стари Видри
Цитирай
#45

Ама вие и кавказка ли имате-ааа,снимки,снимки и то пресни,много моля,ако трябва ще регистрираме кучетата във форума,но искам снимки!А колкото до чистотата-това е нещо толкова относително,че чак не ме интересува,моя също е без родословие и сам виждаш колко е далече от стандартните дори на разцветка,но пък хич не ми пука,умен е,красив е и нищо повече не ми трябва.Сега искам да му намеря женска и то такава шарена и да си взема едно бебе.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#46

Сори Деси, ще трябва да те разочаровам. Като стана на 7 месеца, я кастрирахме милата. Не му е тук мястото да дискутираме причините за това решение.
Малко снимки:
[Изображение: P8190022.JPG]

[Изображение: P9090027.JPG]

[Изображение: PC260013.JPG]

Mобифонъ -> Siemens C55 -> Siemens M55 -> Siemens S65 -> HTC Legend -> HTC EVO 3D
Стари Видри
Цитирай
#47

Голяма красавица,да са ви живи и здрави и двечките!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#48

Това е най-хубавото куче, което съм виждал. Много ме кефи. Tongue
Цитирай
#49

Ей го мойто куче ЗВЕР :Д
[Изображение: 11551_1266172889026_1070894541_799052_4269691_n.jpg]

[Изображение: Gaucho_vom_Darius_Land_by_gochev.jpg]

еи го и като малко че гледам се зарибявате по снимки на бебета
[Изображение: n1070894541_243198_9651.jpg]
Цитирай
#50

Ах,че е хубав!!!!!!!!Влюбена съм в него Wink Направила съм тема за нашите любимци,иначе ,ако искаш го регистрирай във форума и тогава ще е редно да е тук снимката.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)