Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Членове на форума-снимки
#51

Супер са животинките, но поствайте ги в темата за домашни "гадове" Wink , че да не корегираме постове Tongue

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
Аксесоари
#52

Малко поразчистих. Ако някъде измежду 30-40-те поста, които махнах е имало някой смислен и по темата - извинявам се.
И за напред - ако искате да си приказвате глупости (биле те и весели Tongue) - на друго място, за да не стават бели тук, обарквани, развонявания и чат-пат някой изтрит по погрешка пост.
Също за кученца, котенца (животни), зайци, папагали и слонове - в темата за домашни животни Tongue

Айде със здраве и очакваме нови членове Smile

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
#53

Денислав Дамянов от Трявна, вишист по спец. Автоматика информационно управляваща техника. Работя като барман, успоредно със системен администратор в гр.Варна и по точно к.к.Златни Пясъци.

LG 540GT OPTIMUS Black like batmobileWink->Android 1.6;bg-bg->Kernel ver. 2.6.29->ARMx6 processor - 600.0Mhz->Data Storage RAM - 1.83GB
Цитирай
#54

Привет!
Казвам се Атанас Димитров, на 19 години и съм от гр. Пловдив. По настоящем съм безработе т.е. "беден" студент само с 3 празника - Коледа, Нова Година и всеки ден! Та може да си представите колко натоварен ми е живота! Big Grin
Шегата настрана Smile
В момента уча "Информатика" във ФМИ към Пловдивския Университет и вече се води, че съм 2-ри курс... Сесията минааа! Big Grin
Хобита... Много... Основно може да се каже, че се интересувам от всичко що ток тече по него т.е. компютри, телефони и т.н., коли и то специално от една марка - Alfa Romeo, Япония (цяло хоби си е...), езици (за сега Японски, Корейски и Гръцки... Английският го изключвам), анимета, азиатско кино, музика, литература, фотография и т.н.
Относно програмирането... Абе мъча се да пиша на C++, PHP, Java и ако броите XHTML/CSS Smile
Eто и една снимка, за да спазя условията поставени за тази тема:
[Изображение: 64852991.jpg]
Снимката е от бала ми миналата година. Smile

Ами това е от мен... Big Grin

“Try not to become a man of success. Rather become a man of value.”
― Albert Einstein
Цитирай
#55

Айде и аз преборих мързела и ще се представя с няколко думи.

Казвам се Ангел Дунгаров, на 25 години съм, от град Костенец. Завърших "Макроикономика" в Пловдивския университет (бакалавър) и "Финансов мениджмънт" (магистър) пак там.
Сега е момента да поздравя всички пловдивчани, обичам го тоя град.
В момента работя като вътрешен одитор в Костенец.
Хобита ... ако не бях такъв мързел сигурно щях да имам хобита. Big Grin Обичам спорта, и да практикувам и да гледам (второто нещо започна да надделява) Lol

Ето и една тематична за сезона снимка (от по-миналото лято):
[Изображение: 2260060r.jpg]

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#56

[Изображение: 27090_1312817147439_1440970454_30837853_5721113_n.jpg]

Ето ме и мене! На 22 години съм,родом съм от Пещера живея в Пловдив понеже уча и работя там.Уча в П.У. специялност Молекулярна биология и Генно инжинерство.Работя в Blizoo и т.н. Smile Ще се радвам да се запозная с някой от вас ,които са от Пловдив,може да си импровизираме една сбирчица Wink
Слабост са ми телефоните,и всичко свързано с автомобили,да не забравяме и жените, но там нещата са ясни Big Grin

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай
#57

То от пловдив сте доста хора Smile ако се съберете ще се домъкна и аз Wink
Цитирай
#58

Вярно има много от Пловдив Smile

Nexus 5 - Stock 4.4.3, Galaxy Nexus - CM11 4.4.2, iPhone 4S
Цитирай
#59

JackRock написа:Евалата бе Тишо точно си мислех "Нема ли некой да пусне една такава тема да се видим що за маймуни сме" Lol Lol Влизам си в общи дрън дрън и ей я темата .
Та да се запиша и аз Димитър Димитров на 26 лета съм или по скоро след 12 дни ще стана на толкоз Tongue скайп jackrock7712 и една снимчица разбира се :
[Изображение: 5fa72ef21de09b44.jpg]


919 с окачване на VFR е ти направо ме разби Rolleyes Wink
Цитирай
#60

admin написа:То от пловдив сте доста хора Smile ако се съберете ще се домъкна и аз Wink

Е ми да го организираме Smile

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
#61

Ето нещо и от мен.. Бисер Радев ми викат, на пук на всички съм от Плевен Smile Студент специалност Финанси и Международни икономически отношения с английски в Свищов (исках Английски и японски в Търново, но съдба Smile ) На 20 години.
Техниката не ми е хоби, а слабост, въртя се и аз малко окло програмирането, но .. Smile Бивш волейболист съм от Литекс (славни и любими години) Обичам всичко свързано със забавление, маниак съм на тема китара, музика (специално рок музика) Дори дадох сумати му и пари за оригинални принадлежности за Guitar Hero.
Това е в общи линий снимакта е от една пиянска сватба преди 1 месец Wink

UPGRADED TO HTC ONE M8 Android 6.0 HTC Sence 7.0
Another perfect upgrade -  OnePlus 5T 8/128 _ Oreo 8.1
Samsung Galaxy S22+ - it was about time
Цитирай
#62

d3stars написа:
JackRock написа:Евалата бе Тишо точно си мислех "Нема ли некой да пусне една такава тема да се видим що за маймуни сме" Lol Lol Влизам си в общи дрън дрън и ей я темата .
Та да се запиша и аз Димитър Димитров на 26 лета съм или по скоро след 12 дни ще стана на толкоз Tongue скайп jackrock7712 и една снимчица разбира се :
[Изображение: 5fa72ef21de09b44.jpg]


919 с окачване на VFR е ти направо ме разби Rolleyes Wink
Е че какво му е на окачването ??? Мотора е правен в Англия по дълъг е с няколко см. и е направен така за да се вдига по трудно и е по удобен за гонки Wink А и друга такава девятка виждал ли си ??? Lol Lol
Цитирай
#63

JackRock написа:
d3stars написа:
JackRock написа:Евалата бе Тишо точно си мислех "Нема ли некой да пусне една такава тема да се видим що за маймуни сме" Lol Lol Влизам си в общи дрън дрън и ей я темата .
Та да се запиша и аз Димитър Димитров на 26 лета съм или по скоро след 12 дни ще стана на толкоз Tongue скайп jackrock7712 и една снимчица разбира се :
[Изображение: 5fa72ef21de09b44.jpg]


919 с окачване на VFR е ти направо ме разби Rolleyes Wink
Е че какво му е на окачването ??? Мотора е правен в Англия по дълъг е с няколко см. и е направен така за да се вдига по трудно и е по удобен за гонки Wink А и друга такава девятка виждал ли си ??? Lol Lol


то остана и да видя Smile не абсолутно не ме кефи имал сам 919 ама доста одавна беше .. то вдигането от теб самия зависи Smile
Цитирай
#64

Николай Милев 41 години от София ..... оператор и фотограф, даскал Wink - преподавам в Нов Български университет - департамент кино реклама и шоубизнес
Това намерих като снимка че повече съм зад камерата а не пред нея Tongue

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#65

@Han_Solo (Харисън Форд) Най-великия.. По-велик е само Анакаин Smile

UPGRADED TO HTC ONE M8 Android 6.0 HTC Sence 7.0
Another perfect upgrade -  OnePlus 5T 8/128 _ Oreo 8.1
Samsung Galaxy S22+ - it was about time
Цитирай
#66

RockStaR написа:@Han_Solo (Харисън Форд) Най-великия.. По-велик е само Анакаин Smile

Big Grin ама като порастнал и в черно ... мен ми допада ироничния поглед на нещата който има героя на Форд от сагата....

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#67

Здравейте, аз съм нов във форума казвам се Ники на 17 от град Радомир, но уча в град Правец в УКТЦ(по-точно ПГ по КТС) и съм собственик на андроид телефон от няма и седмица Big Grin
eто и моя снимка Wink
[Изображение: imag0005_6080d_24501182.jpg]

HTC Sensation XE, ViperS JB --->SGS IV, Stock, 4.4.2 --->Sony Xperia Z3 Compact --->Samsung Galaxy A3 2017 ---> Google Pixel 2 128GB
Цитирай
#68

Здравейте колеги ето ме и мен, така като четях из форума като че ли съм най-младия от всички на 15 години Big Grin От Пазарджик съм обичам информатиката и информационните технологий, и спорта окръжен шампион по тенис на маса за юноши, също тка харесвам и футбола скоро се срещнах с Android OS и съм очарован, в началото бях лек песимист но с времето разбрах колко е хубава всъщност. Все пак човек се учи докато е жив! Все повече и повече заобичвам Андроид, пък и така като гледам ние с Андроид сме най-задружни Big Grin Бързи и коректни отговори, горд съм че притежавам такъф телефон не толкова заради телефона, а заради другите с подобни смартфони. Това беше от мен Спас Димитров

Sony Ericsson Xperia X10 mini <Android 4.0.1>
Цитирай
#69

А ето снимчица Smile

Sony Ericsson Xperia X10 mini <Android 4.0.1>
Цитирай
#70

viper7470@abv.bg Много луда тениска !!!
Цитирай
#71

Здравейте ето ме и мен Йовко Милушев от Добрич, на 23 години съм.
[Изображение: 31728_123563107666843_100000394633391_19...5847_n.jpg]

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай
#72

Симеон Христов на 18 години от Севлиево, скоро ще съм от Варна! Благодаря ;D (ТОЗИ В ЛЯВО СЪМ ХЕХЕ)
Цитирай
#73

Ето ме и мен.
На 24 години, от Раковски родом, вече 5 години живея в София. Работя, уча (завършвам бакалавър в УНСС) и през останалото време се занимавам с ред неща Smile Обичам всякаква информация, свързана с високи технологии и развитието на науката. Обичам да рисувам и ако искате може да пусна няколко мои рисунки Smile В свободното си време обичам да слушам музика, да рисувам, да ходя по разни мероприятия (ако има с кой) и да се срещам с нови и интересни хора. [Изображение: Meeeee_by_YavorChanov.jpg]

XperiaX10
Цитирай
#74

Я не се карайте тук .. изтривам ви офтопика.

HTC One
Цитирай
#75

Това съм аз. Big Grin
[Изображение: 05062010359.jpg]





[Изображение: 04082010467.jpg]
Вече new hairstyle , нали съм си фешанче. Tongue Tongue Tongue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)