Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Членове на форума-снимки
#76

Здравейте и от мен .. Адриан, тамън навършени 20, от София, студент в УАСГ (ВИАС) специалност хидромелиоративно строителство.
[Изображение: 4480_1156422594056_1332466502_30410132_2068427_n.jpg]

Гледам имаше 1 момиче предната страница, което изгаряше от желание да ми става колежка.. дано му се учи Smile

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай
Аксесоари
#77

Нека и аз се покажа Smile) Деян на 21 от Варна...

[Изображение: dsc00910w.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#78

Присъединявам се и аз. Живко, 23:
[Изображение: IMG_0406.JPG]

HTC Desire HD
Цитирай
#79

Здавейте и от мен Smile Казвам се Мариян Господинов и съм от Стара Загора и работя в операторски магазин на GloBul .

HTC ONE 4.4.2 whit Sense 6 , HTC ONE М8 4.4.2 whit Sense 6 & Motorola ZN5
Цитирай
#80

Здравейте,много приятна тема,наистина форума е готин.Ето ме и мен,казвам се Антон на 31 съм от Бургас,уча в БСУ четрърта година,Маркетинг.Телефоните са ми голяма слабост,сега изучавам Аndroida и определно ми допада много,и благодарение на вас, и този форум,много ми помага за това

Galaxy Note 10+
Цитирай
#81

Стига флууд, затривам ви пак драсканиците.

HTC One
Цитирай
#82

Ето ме и мен, Аз съм на 34 (ужас), компютърът е моето хоби, ако може така да се каже, това е. Smile

HTC One S, Z520e, 1.5 GHz
HTC 10 Topaz Gold
Цитирай
#83

Ето ме и мен. Стефан Карагрошев, на 15 години от град София, уча в НФСГ Smile

Motorola Milestone -> HTC Desire -> Desire HD -> LG Optimus 2X -> Galaxy Nexus -> Galaxy Note -> HTC One M7 -> Galaxy Note 3 -> iPhone 6 -> Galaxy S6 -> iPhone 6s -> Galaxy S9+
Цитирай
#84

Мисля и аз да се покажа, а не да се крия Big Grin Казвам се Здравко, роден/живея и уча в Тутракан /бъдещ икономист надявам се/. На 24.08 направих 17 години.

[Изображение: cimg0200x.jpg]



Aз съм този в дясно, с полу червената глава Big Grin

Samsung i9000 Galaxy S Продаден!
Lenovo A536
Цитирай
#85

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-a...4339_n.jpg Ето ме и мен на 16 години от гр. Мадан и в момента уча и живея в Португалия

SAMSUNG GALAXY S2 I9100 4.0.3
Цитирай
#86

Ето ме и мен. Скоро бях на една сватба и естествено танцувах с булката Smile
Казвам се Божидар Бешков, роден в Плевен, живеещ в София последните 10 години. Работя в сферата на Комуникациите.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#87

Ето ме и мен Казвам се Кирил Димитров на 19 съм от Гр. Павликени ако има нещто което ви интересува пишете на ЛС. Cool

[Изображение: 6f5f9439595f6cc3.jpg]
Цитирай
#88

GAMENCHE написа:Ето ме и мен Казвам се Кирил Димитров на 18 съм от Гр. Павликени ако има нещто което ви интересува пишете на ЛС. Cool

[Изображение: 6f5f9439595f6cc3.jpg]

Без да се обиждаш или нещо от сорта ама наистина ли си на 18 Rolleyes просто ми изглеждаш на много по малък Wink или аз просто свикнах да виждам некви мутанти които са на 14-15 и са по 1.80см и по 200 кила живо тегло Lol Lol
Цитирай
#89

Имам 26 гадини и по тип съм новозагорец...
Бачкам една там калпава работа дето и за разправяне не е...
Хобитата - БГ рап и хип-хоп ( слушане и творежи ), писане малко на HTML и JavaScript, насочил съм се и към Java ( сега ми е старта ), обичам природата но нямам време за нея, дай ми на мене река - морето оставям на рускините...
По природа лъв съм, във живота агне... зодия стрелец...а сега и андроид... ходи се оправи с мене...
Обичам или якия мързел или здравата динамика... по средата - будалата... затова там не стоя...
Имам една Тутурутка дето се оказва най-шитливият тел доколкото чета... а пък съм адски бос по тоа въпрос така че с вас ще се боря за ограмотяване...

[Изображение: 2486621a.jpg]
[Изображение: 2486622u.jpg]
[Изображение: 2486623Q.jpg]

 Sony Xperia M4 Aqua L2 Black Rules!!!  
Цитирай
#90

А тоя младеж дето ти е от ляво и го храниш случайно да е от Раднево Lol Lol
Цитирай
#91

ОК. Реших и аз да се представя. Казвам се Людмил Арсов. На 36г. и съм от София. Уча богословие, пастир съм на протестантска църква, а интересите ми освен богословие включват спорт (Левски), музика, компютри (Мак) и разбира се Андроид. Снимката е от преди няколко дни от Истанбул, където бях на феноменален концерт на U2. В ръката ми разбира се е HTC Legend - телефона не се отделя от мен Wink
[Изображение: 2497445V.jpg]

Xiaomi Note 3, SGS7
Цитирай
#92

Хехе, май аз съм най-мързеливият от "старите кучета" xD Но да... май е време да кажа някоя друга дума за себе си Tongue
Казвам се Ники, уча физика в СУ.. сега се очаква да съм 3та година след като пропуснах 2рата заради една доста дълга разходка до Япония Smile Така, че да... нещата, които ме забавляват са (очевидно) анимета, кънки през зимата, колело през лятото, планини, пещери, такива неща Tongue Разбира се, както повечето млади хора, увличам се от разни компютърни неща - малко програмиране на delphi, c, отскоро Java, малко компютърни игри, малко андроид, но нямам кой знай колко време да се занимавам с програмирания, защото се старая да посветя повече време на физиката и математиката :/

Иии да... тъй като темата го изисква, ето ме мен, малко след като сме се натъпкали с お好み焼き.
Цитирай
#93

А бе брат... като гледам паничките... егати малките палачинки Lol

SGS2 Android: 4.1 / Baseband: XXLPX / Kernel: CM10
Цитирай
#94

Хаха, те са големи Wink режеш си ги и ги слагаш в малката паничка Tongue
Цитирай
#95

А да не говорим колко "рисуване" е думата "палачинка" Big Grin Big Grin Big Grin.

@killer4o: П.П. Теб те познавам отнякъде ... имаме общ познат, почти 100% съм сигурен Smile

Nexus 5 - Stock 4.4.3, Galaxy Nexus - CM11 4.4.2, iPhone 4S
Цитирай
#96

Хах... ами не знам Smile От Пловдив почти никого не познавам... едно семейство физици, които в момента държат оптика и един младеж на моята възраст, който в момента живее в Швеция... И разбира се, хората от пловдивския офис на Gensoft Smile А иначе самата дума не значи баш палачинка, по-скоро "опечено любимо нещо" xD Но да... в общи линии е палачинка Tongue
Цитирай
#97

@offtopic: Ами аз съм живял 4-5 години в София, имам познати навсякъде ... знаеш ли

Nexus 5 - Stock 4.4.3, Galaxy Nexus - CM11 4.4.2, iPhone 4S
Цитирай
#98

Килерчо, ти си бил голем пич Smile
Радвам се, че се показа най после Wink
Цитирай
#99

JackRock написа:А тоя младеж дето ти е от ляво и го храниш случайно да е от Раднево Lol Lol


Big Grin Случайно знаеш Владко а?
Колега ми е...

 Sony Xperia M4 Aqua L2 Black Rules!!!  
Цитирай

Я го знам беее Lol Lol Lol
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)